Tabulky
9. sezóna Brazílie 1.liga
..:: Tabulka celková ::.. Národní koeficient 0 pořadí | |||||||||||
Z | V | R | P | S | B | Posledni zapasy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rio de Janeiro | 30 | 20 | 5 | 5 | 53:30 | 65 | ||||
2. | Rinnegatos BT San Yonis | 30 | 21 | 1 | 8 | 55:31 | 64 | ||||
3. | Gremio de Porto Alegre | 30 | 19 | 4 | 7 | 56:28 | 61 | ||||
4. | A.A. Ponte Preta | 30 | 16 | 5 | 9 | 53:35 | 53 | ||||
5. | FC Kangaroo Roo Sistence SoA | 30 | 14 | 8 | 8 | 41:42 | 50 | ||||
6. | Preji Vam hodne stesti | 30 | 14 | 6 | 10 | 46:45 | 48 | ||||
7. | MGK AP | 30 | 13 | 8 | 9 | 56:53 | 47 | ||||
8. | CR Vasco da Gama | 30 | 14 | 4 | 12 | 45:27 | 46 | ||||
9. | RFC Dragon Brno | 30 | 12 | 8 | 10 | 38:35 | 44 | ||||
10. | Vaňous Football | 30 | 12 | 2 | 16 | 45:51 | 38 | ||||
11. | Koulelo se Koulelo | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:49 | 34 | ||||
12. | FC Tweety | 30 | 7 | 5 | 18 | 45:56 | 26 | ||||
13. | Light Champions in the Capoeira | 30 | 6 | 8 | 16 | 34:49 | 26 | ||||
14. | Governador Valadares C.F | 30 | 3 | 10 | 17 | 28:59 | 19 | ||||
15. | FC Corcovado | 30 | 2 | 8 | 20 | 19:50 | 14 | ||||
16. | ** Tým bez manažera ** | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:13 | 0 |
..:: Doma ::.. | ||||||||||
Z | V | R | P | S | B | Posledni zapasy | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rinnegatos BT San Yonis | 15 | 13 | 0 | 2 | 34:10 | 39 | |||
2. | Rio de Janeiro | 15 | 12 | 2 | 1 | 29:11 | 38 | |||
3. | A.A. Ponte Preta | 15 | 11 | 3 | 1 | 32:8 | 36 | |||
4. | Gremio de Porto Alegre | 15 | 11 | 3 | 1 | 34:13 | 36 | |||
5. | CR Vasco da Gama | 15 | 10 | 0 | 5 | 30:12 | 30 | |||
6. | FC Kangaroo Roo Sistence SoA | 15 | 8 | 5 | 2 | 24:15 | 29 | |||
7. | Preji Vam hodne stesti | 15 | 9 | 2 | 4 | 25:21 | 29 | |||
8. | MGK AP | 15 | 8 | 4 | 3 | 24:20 | 28 | |||
9. | Vaňous Football | 15 | 8 | 2 | 5 | 31:21 | 26 | |||
10. | RFC Dragon Brno | 15 | 7 | 4 | 4 | 25:17 | 25 | |||
11. | Koulelo se Koulelo | 15 | 6 | 2 | 7 | 23:23 | 20 | |||
12. | FC Tweety | 15 | 5 | 3 | 7 | 27:24 | 18 | |||
13. | Light Champions in the Capoeira | 15 | 4 | 4 | 7 | 22:21 | 16 | |||
14. | Governador Valadares C.F | 15 | 2 | 5 | 8 | 14:29 | 11 | |||
15. | FC Corcovado | 15 | 1 | 5 | 9 | 9:19 | 8 | |||
16. | ** Tým bez manažera ** | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
..:: Venku ::.. | ||||||||||
Z | V | R | P | S | B | Posledni zapasy | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rio de Janeiro | 15 | 8 | 3 | 4 | 24:19 | 27 | |||
2. | Gremio de Porto Alegre | 15 | 8 | 1 | 6 | 22:15 | 25 | |||
3. | Rinnegatos BT San Yonis | 15 | 8 | 1 | 6 | 21:21 | 25 | |||
4. | FC Kangaroo Roo Sistence SoA | 15 | 6 | 3 | 6 | 17:27 | 21 | |||
5. | MGK AP | 15 | 5 | 4 | 6 | 32:33 | 19 | |||
6. | Preji Vam hodne stesti | 15 | 5 | 4 | 6 | 21:24 | 19 | |||
7. | RFC Dragon Brno | 15 | 5 | 4 | 6 | 13:18 | 19 | |||
8. | A.A. Ponte Preta | 15 | 5 | 2 | 8 | 21:27 | 17 | |||
9. | CR Vasco da Gama | 15 | 4 | 4 | 7 | 15:15 | 16 | |||
10. | Koulelo se Koulelo | 15 | 3 | 5 | 7 | 17:26 | 14 | |||
11. | Vaňous Football | 15 | 4 | 0 | 11 | 14:30 | 12 | |||
12. | Light Champions in the Capoeira | 15 | 2 | 4 | 9 | 12:28 | 10 | |||
13. | FC Tweety | 15 | 2 | 2 | 11 | 18:32 | 8 | |||
14. | Governador Valadares C.F | 15 | 1 | 5 | 9 | 14:30 | 8 | |||
15. | FC Corcovado | 15 | 1 | 3 | 11 | 10:31 | 6 | |||
16. | ** Tým bez manažera ** | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | 0 |
Pořadí | Hráč | Tým | Gólů | Zápasů | Průměr |
---|---|---|---|---|---|
1. | Bertrand Malavaud | 1Fc Odranec | 24 | 27 | 0.89 |
2. | Bruno Neto Lisboa | Atlético Paranaense | 22 | 26 | 0.85 |
3. | Bruno Cavalheira Neto | Atlético Paranaense | 21 | 25 | 0.84 |
4. | Carlos Erandir | Vaňous Football | 20 | 25 | 0.8 |
5. | Ron Mackay | AC Vepřící Slaný | 19 | 19 | 1 |
6. | Michel Pelentier Zanetti | FC Kangaroo Roo Sistence | 17 | 30 | 0.57 |
7. | Emenike Ejiogu | Gremio de Porto Alegre | 14 | 20 | 0.7 |
8. | Lucio Miranda | CR Vasco da Gama | 14 | 28 | 0.5 |
9. | Pawel Wolanski | Light Champions in the Capoeira | 13 | 23 | 0.57 |
10. | Fabiano Ferreira de Jesus | Rinnegatos BT San Yonis | 12 | 16 | 0.75 |