Proč si založit B-tým v USA!

 

 

 

 

 

  


Proč si založit B tým zrovna v USA!

Proč si založit B-tým v USA? Už jsi na brejku více jak rok, máš A-tým v Evropě a uvažuješ o založení B-týmu? Potom čteš tento článek správně! Jestliže dočteš článek až do konce, dost možná ti ulehčí rozhodování. V USA jsme právě spustili bonus rychlejší výstavba stadionu/zázemí o 30% a rádi bychom (nejen) na něj nalákali manažery do USA. Nebudeme chodit dlouho kolem horké kaše - proč je země hamburgerů, země kde se domy noří do mraků a země kde má každý druhý obyvatel pneumatiku kolem pasu ideální volbou pro brejkový B-tým?


země kde to žije
V USA hraje na oceánské poměry slušný počet manažerů a odráží se to i na národní diskuzi. Podle toho jaké máme zprávy z jiných zemí, Národní diskuze USA nadstandardně žije! Zkušení manažeři nemají problém poradit nováčkům či méně zkušeným, top týmy nepohrdnou přátelákem s nováčkem, jestliže mají volný termín. V USA to navíc nedávno ožilo i díky snaze uspořádat MS 29, které jsme sice nakonec nezískali, ale je možné, že v budoucnu se o toto pokusíme znovu a případný úspěch by zajistil všem manažerům i bonusového dorostence.


existence 4. ligy
Jak už bylo řečeno, v USA hraje slušný počet manažerů, takže zde jako v jedné z mála oceánských zemí existuje 4. liga. Manažeři tak mají kromě šance získat pohárek za 4. ligu i snazší přípravu na postup do druhé případně první ligy díky tomu, že nezačínají rovnou ve 3.lize a mají „sezonu navíc.“


kvalitní trh
S počtem manažerů souvisí i kvalitní trh, který v USA žije a téměř se nestává, že by se nějaký den na burze neobjevil jediný americký hráč.


konkurence
Konkurence je v USA taktéž na vysoké úrovni, za všechno svědčí už jen to, že v USA hraje nejúspěšnější manažer brejku všech dob. Jsou zde však i další kvalitní kluby a i ve druhé lize hrají kvalitní manažeři. Prosadit se v takovéto konkurenci tak musí být motivací snad pro každého.


kvalitní reprezentace → kredity → bonusy (viz mj. aktivní bonus rychlejší stavba o 30%)
USA je pravidelným účastníkem MS a reprezentace USA je co do počtu zlatých medailí a tedy vyhraných šampionátů suverénně nejúspěšnější ze všech zemí na brejku. Celkem pravidelně tak USA získává značný podíl kreditů, které se proměňují v bonusy usnadňující hraní. Téměř neustále je zprovozněn bonus +5 a +15 skillů každému dorostenci, v současné době je navíc spuštěn bonus rychlejší stavby stadionu/zázemí o 30%, které velmi podstatně urychluje výstavbu a napomáhá růstu.


Nakonec bychom zveřejnili, co nám o působení v USA napsali někteří manažeři, kteří už zde B-tým mají:

AC Falling Angels ( Luciferus ) Zdravim, V USA jsem teprve krátce,ale vypadá to že je tu schopné jádro které se snaží zemi pozvednou a tím i spříjemnit a zjednodušit všem americkým týmům hru. Jasným tahákem USA je,že je zde na mimoevropskou zemi velké množství týmů, proto má hra náboj od samotného začátku a nejste hozeni rovnou do 2. či 3.ligy,ale můzete jít pěkně postupně. Dalším velkým plusem zdejšího působení jsou zdejší top manažeři,kteří se neostýchají za kvalitního dorostence pustit kulaté sumy. A motivace toho pokusit se dotáhnout na velikány tipu OC Relax, New York Knights či Springfieldu to je to proč jse právě tu. S žádným mínusem zdejšího působení jsem se zatím nesetkal.

FC JAX Destroyers ( DaWe ) B-tým v USA jsem si založil z důvodu, že tu mám známé, a že je to, dle mého, nejkvalitnější oceánská země. Nechtěl jsem se založit rovnou do 3. nebo dokonce 2. ligy, a marně shánět hráče mé země, také proto jsem šel do USA. Myslím si, že jsem si vybral dobře, na národní diskuzi je neustále živo. Jediné minusy jsou možná v mentalitě manažerů, kteří chtějí sestoupit a nechtějí postoupit, ale takhle je to zřejmě všude.

Idaho Falls Braves ( Heinz Klatil ) Ahoj. Tak zemi kde si vyberu svůj B-tým jsem vybíral hlavně podle toho jak je ta daná země zaplněná. Asi by mě nebavilo hrát v zemi kde je jenom pár týmů. A protože v USA hraje relativně dost aktivních týmů a známých brejkových osobností, tak jsem se rozhodl pro USA. A myslím, že jsem udělal dobře a jsem spokojen. Žádná negativa jsem zatím nepostřehl :-).

Aesthetics ( Kimimaro ) Vybral jsem si USA pro svuj B-tym, protoze je tu nejlepsi manazer na brejku - top konkurence, to je nejvetsi motivace, kterou lze ziskat. Dalsi plusy jsou ty, ze USA je na tom velice dobre jako zeme samotna - dostatek kreditu (viz aktivace zkraceni doby staveni, coz je pro zacinajici tymy ohromna vyhoda), burza rozhodne zivejsi nez na svk, diskuze nestrada, repre trener ochotny komunikace a v neposledni rade i ucast manazeru co maji acko na svk :) Doporucil me sem kobosk a jednoznacne vyberu nelituji. Nevidim jedine minus (mozna by tymy z vyssich lig mohli vice prijimat pratelacky :D)

Herci B ( Lucky ) Keď som sa rozhodol založiť Béčko, tak som o USA vôbec nepremýšľal. Krajinu mi však odporučili ďalší slovenskí manažéri, ktorí v USA už mali svoje tímy a dal som na nich. Je tu síce veľa manažérov a musím začínať vo 4. lige, kým inde som mohol skočiť rovno do 2., ale je to výzva prepracovať sa z dna až do prvej ligy. Je to však aj pozitívum, veľa manažérov znamená veľa hráčov a teda aj väčšia ponuka na posily. V krajine to celkom žije, čo dokázala aj vysoká účasť vo voľbách a hlavne momentálne sú spustené repre bonusy ako stvorené pre začínajúcich manažérov. A navyše aj prvoligové kluby sa občas snažia podporiť začínajúcich, zatiaľ som teda s USA ako brejk krajinou spokojný a odporúčam

Pupkáči z Ratíškovic ( josee ) Tak v USA je dobrá komunita.Už teď tu má béčko pár věhlasných manažerů. Moc se mi líbil začátek,kdy stačilo napsat na diskuzi a přáteláky od prvoligových nebyl problém.. :-) S výběrem země jsem relativně spokojen a dá se říct že můžu všem doporučit :-)Pokud se tedy v současné době rozhodujete o založení B-týmu, věříme, že možnost založit si ho v USA minimálně zvážíte :) USA 4EVER !!

WINTER BLACK

 


Autor: Romix