Návrhy na vylepšení brejku

 

Návrhy na vylepšení brejku

  

Zdravím, brejk je výborný manažer a hraju ho už více než 5 let. Určitě je tu však stále co vylepšovat. Proto jsem se rozhodl zde předložit pár návrhů (některé moje, jiné ze sekce nápady) na vylepšení a zatraktivnění brejku.

 

Zde jsou ony vylepšení:

1) U hráčů nastavit výšku a váhu. Velká výška by snižovala rychlost o určitá % a zvyšovala hlavičkování. Váha by zase snižovala rychlost o určitá procenta.

 

2) Možnost z hráče, který je v klubu více než 5 sezon vychovat trenéra. Úroveň trénování by závisela na jeho zkušenostech. Týmy by si více držely zkušené hráče a mladé hráče by dávaly více hrát, aby nabrali zkušenost třeba i pro budoucí karieru trenéra. Trenér by pak byl přednostně nabídnut danému klubu, pokud by o něj klub neměl zájem, šel by trenér na trh zaměstnanců.

 

3) Síň slávy pro legendy klubu. Hráč, který za daný klub odehrál například 150 ligových a pohárových utkání by mohl být zařazen do klubové síně slávy. Do té by mohl být zařazen třeba jen jeden hráč za 2-3 sezony. V této síni slávy by byla zobrazena statistika zápasů daného hráče a třeba i dres s jeho jménem.4) Program, pro vytvoření dresů pro svůj tým. Různé barevné kombinace, pruhy, proužky, jednobarevné dresy atd. + Možnost změnit dresy po 1-2 sezonách.

 

5) Obrázky stadionů (o tom se nejspíš jedná a snad se toho brzy dočkáme)

 

6) Možnost vybrat hráče, který bude kopat penaltu a hráče pro trestný kop. Když kope penaltu někdo, u koho je skoro jasné, že ji nedá (špatná střela a Sz), tak penalta skoro ztrácí smysl.7) Upravit automatické odhlašování z brejku. Podle mě ne až tak velký problém. Moc tomu však nerozumím, každopádně určitě nikoho netěší časté znovupřihlašování po pár minutách neaktivity.8) Doplnit nápovědu, nebo vytvořit nápovědu úplně novou. (O tom se taky mluví už dlouhou dobu, ale stále nic)

 

Jaký je Váš názor na daná vylepšení? S čím souhlasíte a s čím naopak ne? Děkuji za podmětné komentáře v diskuzi.

 

 


 Autor: Mira Novotný