Vítejte u mé již dvanácté tiskové zprávy v historii klubu na brejku. Tentokrát jsem se rozhodl poohlédnout na průběh celé 20.sezóny. Přijemné čtení nebo zkouknutí.

• Top odchody
  • Dorost
  • Závěr

Liga

Do ligové části jsem vstoupil na jedničku vítězstvím 2:0 nad winte. Branku zaznamenal Jean-Georges Baijton a Quentin Uras. Ve 2.kole jsem nedokázal od 28.minuty využít výhodu jednoho hráče navíc proti FC Gueugnon a prohrál jsem 2:1. Branku vstřelil na 0:1 Jean-Georges Baijton. Poté domácí otočily v deseti hráčích stav ve svůj prospěch. Ve 3.kole vítězství 3:1 nad FC Vylov, který hraje letos ZS Evropských pohárů. Branky vstřelily Jean-Georges Baijton, Robert Grolleau a Quentin Uras. Ve 4.kole vítězství na hřišti ES Troyes AC 2:0. Hlavně mě potěšil gól Mattea Tacchinardiho na 1:0. Byl to vůbec jeho první gól za náš tým. Konečnou podobu výsledku zkompletoval Quentin Uras. V 5.kole jsem uhrál velmi solidní výsledek proti Ac Vainqueurs HK, ale neměl jsem štěstí a prohrál 2:3. Branku vstřelil Matteo Tacchinardi a Quentin Archambeaux . Statistika utkání: S+ 5/3 a S- 5/2. V 6.kole jsem si napravil chuť a vyhrál 1:0 na hřišti FC COLA DOKSY. Quentin Archambeaux rozhodl v 68.minutě a zajistil mi cenné tři body proti kvalitnímu týmu, který hraje ZS Evropských pohárů. Statistika utkání: S+ 4/8 a S- 6/3. V 7.kole jsem nestačil doma na FC Kondomanie a prohrál 0:1. Statistika utkání: S+ 2/4 a S- 7/7. S tímto týmem se mi dlouhodobě nedaří. Snad to do budoucna zlepšíme a budeme proti němu bodovat. V 8.kole jsem jednoznačně vyhrál na hřišti Jaffa Kree 2:0 brankami Ceveniniho a Archambeauxe. Statistika utkání: S+ 0/8 a S- 1/12. V 9.kole na domácím stadiónu jsem přivítal FC Kobra Stochov a po fantastickém utkání jsem se mohl pyšnit vítězstvím 2:1. Byl to neskutečný zápas, kdo nebyl na stadiónu přišel o hodně. Dvě branky mého týmy vsítil Quentin Archambeaux. Statistika utkání: S+ 11/4 a S- 8/2. V 10.kole na hřišti letošního nováčka FC Sázavan United jsem vyhrál 2:0. Branky vstřelily Quentin Archambeaux a Quentin Uras. Statistika střel: S+ 0/4 a S- 5/13. V 11.kole se náš tým představil na hřišti Paris FC a výsledné skóre bylo 3:3. V zápase zaznamenal "hattrick" vůbec první v této ligové sezóně. Statistika: S+ 8/5 a S- 8/3. Ve 12.kole na můj stadión zavítal "nováček" Olympigue de Marseille. V prvním poločase se hrálo pouze na jeho straně a byl z toho pouze jeden můj gól. Ve druhém už se hrálo ze strany na stranu a hosté z toho dokázaly vyrovnat na konečných 1:1. Velké zklamání po zápase. Jedinou branku zaznamenal kdo jiný než Quentin Uras. Statistika z utkání: S+ 6/3 a S- 12/4. Ve 13.kole jsem se představil na hřišti La Vechia Signora. Jeho obránci si pohlídaly moje útočníky a tak jediný kdo střílel na bránu byl on. Jsem nesmírně rád za remízu 0:0 a tento bod. Skvělý výkon podal můj brankář portugalec Luis Vanconcelos. Statistika: S+ 2/0 a S- 8/4. Ve 14.kole na náš stadión zavítal Chattelreault. Ve vyrovnaném utkání spravedlivá remíza 1:1 i když v tomto utkání jsem mohl krátce do šatny vstřelil druhý gól z penalty, bohužel hostující brankář tomu zabránil. Quentin Uras dal v tomto zápase branku. Statistika: S+ 3/3 a S- 8/6. V pátečním 15.kole se dostáváme do poloviny nejvyšší ligové soutěže. Představil jsem se na stadiónu manažera Luce Španiqua (součastného repre trenéra). Před zápasem tento tým byl na čele ligové tabulky, díky lepšímu skóre. Výsledek 1:2 v můj prospěch určitě nikdo nečekal. Sám jsem tomu po zápase nevěřil. Rozhodl moment ze 72.minuty kdy můj záložník Robert Grolleau poslal náš tým z přímého kopu do vedení a do konce se nic jiného nestalo. Ze hřišťě Les Éléphants se nevezou tři body každý den. Jinak první branku mého týmu dal Quentin Archambeaux. Statistika: S+ 3/3 a S- 8/3.

Po 15.kole se náš tým může pyšnit 4.místem a to 28.bodů a skórem 24:14. Snad tu příčku co zaručuje Evropské poháry udržím ne-li nezlepším. Byla by to velká satisfakce vůči všemu co zde dělám a mám v plánu udělat (vybudovat).

Lés Éléphants Eguipe de Elbe FC 15.kolo - 1:2 30.kolo - 3:1

V 16.kole jsem se představil na stadiónu Pompo kde hraje domácí winte. Zápas to byl velmi vyrovnaný a na konci světelná tabule ukazovala 0:0. Statistika z utkání: S+ 2/3 a S- 6/7. V 17.kole jsem doma změřil síly s FC Gueugnon. Zápas to byl pohledný se spoustou střel. Výsledek 2:2 můžu brát jako za spravedlivý i když jsem myslel na tři body. Branky zaznamenaly Quentin Archambeaux a Quentin Uras. Statistika: S+ 5/4 a S- 7/2. V pátečním 18.kole jsem se představil na stadiónu Stade de Vylov. Chtěl jsem odčinit vyřazení ve Čtvrtfinále NP právě týmem FC Vylov. Od 10.minutě jsem prohrával 1:0 a nevypadalo to s mým týmem dobře. Hlavně krátce poté co neproměnil penaltu ital Valerio Cevenini. Naštěstí stačil vyrovnat ve 36.minutě Quentin Uras. Do šaten se šlo za vyrovnaního stavu 1:1. Ve druhém poločase jsem vyměnil oba útočníky. Málo výdanný jev v této sezóně a pak i záložníka Grolleau za Vargase. Hned přišlo oživení a na hřišťi jsem měl menší převahu. To jsem korunoval v 62.minutě brankou Archambeauxe na 1:2. Vítězství na hřišti FC Vylov si cenním dvojnásobně, jelikož jsem se v tabulce dostal přes něj na 4.místo s odstupem tří bodů. Klíčový bod ve druhém poločase, byl osm vyhraných soubojů a žádný neprohraný hráče Vargase (reprezentant Paraguaye). OH YES! Statistika ze zápasu: S+ 2/5 a S- 6/3. V 19.kole jsem doma porazil 3:1 ES Troyes AC. Dvě branky zaznamenal Quentin Uras a jednu Quentin Archambeaux. Statistika: S+ 7/1 a S- 6/4.  Ve 20.kole jsem prohrál 2:0 na hřišti Ac Vainqueurs HK. Statistika: S+ 9/2 a S- 8/3. Ve pátečním 21.kole jsem vysoko vyhrál 4:0 nad FC COLA DOKSY. Branku zaznamenal Quentin Uras a Jérémie Kéhira a dokonce dvě vstřelil Roberto Miguel Vargas. Statistika: S+ 8/0 a S- 8/5. Ve 22.kole jsem remizoval 1:1 na hřišti FC Kondomanie. Jedinou branku dal portugalský záložník Tiago Custódio. Statistika: S+ 3/2 a S- 3/4. Ve 23.kole jsem doma překvapivě pouze remizoval 0:0 s Jaffa Kree. Poslední tým v tabulce. Převahu jsem měl hlavně v prvním poločase, bohužel nikdo z mých hráčů se nedokázal prosadit střelecky. Statistika střel: S+ 5/2 a S- 9/2. Ve 24.kole jsem vyhrál 3:2 na hřišti FC Kobra Stochov a tím pádem předchozí remíza byla zapomenuta. Zápas to byl velmi pohledný a vyrovnaný. Proto jsem rád za konečné vítězství. Statistika: S+ 4/4 a S- 5/6. Ve 25.kole jsem vyhrál 4:0 nad FC Sázavan United. Tento tým mě v tomto týdnu čeká ještě jednou tak snad i ve Francie Cupu (ve 13.kole) ho porazím. Branku vstřelil Valerio Cevenini a ve druhém poločase čerstvý hráč místo něj čech Tadeáš Kuželka dal dokonce "hattrick". Paráda! Vůbec jeho první góly v lize a to hned tři. Statistika: 10/0 a 13/0. Ve středečním 26.kole jsem porazil stejným výsledkem 4:0 Paris FC. První gól dal v 8.minutě levý záložník Marco-Olivier Blondeau. Mě osobně to překvapilo. Utekl po levé straně až do vápna a tam zkusil vystřelit a povedlo se 1:0. V dalším průběhu zápasu to zkoušel ještě jednou, ale tentokrát bez úspěchu. Ve 28.minutě Jérémie Kéhira uklidnil naše "fans" a mě samotného svým gólem na 2:0. Ve druhém poločase Jérémie Kéhira dostal míč od Vargase. Velmi povedený signál ze standartní situace a poslal můj tým do vedení 3:0. Poslední gól dal sám exekutor většiny standartních situaci paragauyjec Roberto Miguel Vargas 4:0. Statistika: S+ 8/0 a S- 14/2. Po 26.kole se náš tým může pyšnit 3.místem. O bod za námi je Les Éléphants a Chattelrault. S oběma ještě ve zbytku ligy odehraju zápas. Budou rozhodně velmi důležité a kličové do konečné tabulky. Jedno nyní říct můžu, budu hrát v příští sezóně předkolo evropských pohárů. Nádhera!! Jeden cíl vůbec této hry se mi povedl. Buď to bude EP/ES, ale to teď není podstatné. Super!! Aspoň jde vidět, že jdu správným směrem a veškerá moje práce není zbytečná. Ve 27.kole jsem vyhrál 2:1 na hřišti Olympigue de Marseille. Soupeř byl v zápase o něco lepší než já, ale vyšel mi taktický záměr s jedním rychlím útočníkem, kterýho jsem před nedávnem koupil a on rozhodl. Branky Valerio Cevenini a žolík do útoku řek Evangelos Darlas. Statistika: S+ 4/3 a S- 9/5. Ve 28.kole jsem prohrál 3:0 na svém hřišti s La Vechia Signora. Byla to vůbec nejvyšší porážka na domácím stadiónu. V zápase jsem si toho vytvořil "prach málo" pouze jednu střelu na branku. Na první dva týmy v součastné době nemám. Statistika: S+ 1/6 a S- 3/12. Ve 29.kole jsem prohrál 2:1 na hřišti Chattelrault a tak bylo jasné že na třetí místo nedostanu. Jedinou branku dal Vargas. Statistika: S+ 6/4 a S- 10/0. V posledním 30.kole jsem prohrál po třetí v řadě tentokrát 3:1 na domácím stadiónu s Les Éléphants. Až v samém závěru utkání snižoval na 1:3 záložník Marco-Olivier Blondeau. Statistika: S+ 3/7 a S- 11/5. V příští 21.sezóně si náš tým zahraje poprvé předkolo EP. V konečné ligové tabulce jsem skončil na velmi pěkném 5.místě. Rozhodně spokojenost s celou sezónou až na poslední týden, který nám takticky vůbec nevyšel.

Národní pohár

Ve 3.kole jsem narazil na volný tým a nic než postup nám neleželo v hlavě. Do zápasu naskočil A team a na vypustit. Ve 4.kole proti Růženky z druhé ligy. To je konečně soupeř, který nás malinko prověřil. Nic jiného než postup by bylo zklamání i když tento tým okupuje ve 2.lize ty nejvyšší příčky. V zápase se hrálo celých 90.minut na jednu bránu a soupeři jsem dovolil pouze dvě střely. Sice obě mířily na brankáře (nečekaně), ale zkušený portugalec Luis Vasconcelos si dokázal poradit a za svá záda nepustil žádnou branku. V zápase se třikrát trefil ital Valerio Cevenin a dvakrát kolega z útoku Quentin Archambeaux. V 5.kole nám byl přidělen do cesty do Čtvrtfinále tým FC Kobra Stochov, který se mnou již letos v lize už jednou hrál a dokázal jsem ho porazit 2:1 na domácí půdě. Prvoligový tým FC Kobra Stochov budí respekt a v této ligové sezóně se drží na špici tabulky tak jako i můj tým. Zápas to byl velmi pohledný se spoustou střel na obou stranách, ale větší iniciativu jsem měl já. V zápase nakonec padla jediná branka z 35.minuty zaznamenal jí Quentin Uras. Sice Valerio Cevenini neproměnil penaltu, ale to nás tak nemrzí, protože i přesto jsme postoupily do Čtvrtfinále vítězstvím 1:0. Ve Čtvrtfinále jsem se utkaly s prvoligovým týmem FC Vylov. V letošní sezóně mám s ním velmi lichotivou bilanci. Jak v lize tak v sezónním turnaji Coco Cup, kde oba jsme ve stejné ZS. Výsledky 3:1 v lize (doma) a v turnaji 2:1 a 2:0 v můj prospěch. FC Vylov hraje Evropské poháry ZS tak to má jednoznačně velmi těžký a nabitý program v letošní sezóně. V lize patří mezi ty nejlepší týmy. Zápas nakonec pro můj tým nedopadl nejlépe. Sice jsem měl více střel a víc jsem byl na soupeřovo půlce, ale prohrál jsem 1:0 brankou Dannyho Fredinanda ze 73.minuty. Před sezónou jsem si dal cíl postup do Čtvrtfinále. Úkol byl splňěn, ale byl jsem velmi blízko po druhé za sebou postoupit do Semifinále. No nic teď se musím hlavně zaměřit na druhou půlku sezóny. Půjde o hodně.

= volný = 3.kolo Eguipe de Elbe FC (1.liga)
0:10
0/1 Střely: (+/-) 11/19
31% Držení míče: 69%
    Návštěva: 7.654

Růženky (2.liga) 4.kolo Eguipe de Elbe FC (1.liga)
  0:5

2/0 Střely: (+/-)   17/19
 26% Držení míče:  74%
    Návštěva: 84.000

Eguipe de Elbe FC (1.liga) 5.kolo FC Kobra Stochov (1.liga)
 1:0

9/6 Střely: (+/-)  2/4
 52% Držení míče:  48%

Eguipe de Elbe FC (1.liga) Čtvrtfinále: FC Vylov (1.liga)
0:1

5/2  Střely: (+/-)   2/10
 51% Držení míče:  49%

Turnaje

Ve 20.sezóně jsem zúčastnil těchto turnajů nebo tipovacích soutěží. Jediný velký úspěch jsem dokázal ve Francie Cup - mini, který jsem vyhrál. Ostatní turnaje byly také velmi zajímavé a napínavé až do konce, ale počítá se hlavně pohárek v centrále. Což se mi jednou povedlo.

Francie Cup - mini (2.ročník)

Turnaj se odehrává v předsezónní pauze. Je určen pro 16.týmů z Francie a na vyřazovací část.

Favoriti turnaje: FC COLA DOKSY, Les Éléphants, FC Gueugnon, Eguipe de Elbe FC a Chattelreault.

Černý kůň: FC Vylov (hraje opět EP)

Cíl: dostat se min. do Čtvrtfinále

Hrací dny: předsezónní pauza

Minulý ročník celkové 2.místo. Již prvním ročníku se ukázalo, že se mnou musí počítat v první lize tehdy jsem byl nováček. Ve finále proti Les Éléphants jsem v tu dobu na něj neměl i když jsem padl až na pokutové kopy 3:2 v prodl. jeden z nejlepších zápasů v předsezónní pauze. I když s postupem času to byl úspěch dostat se tak daleko.

Ve 2.ročníku o něco lepší týmy než v tom předchozím. O to víc si vážim čeho jsem v něm dokázal. I nyní jsem se rozehrával na ligu a hrál s "A" týmem. V další části se zaměřuji na zápasy Play-Off ve kterých jsem měl několikrát namále.

18.12.2010 - Čtvrtfinále: Statistika střel:
Eguipe de Elbe FC - Olympia Paris   3:2 pp.  S+ 7/3 = S- 10/5
23.12.2010 - Semifinále:
Eguipe de Elbe FC - FC Gueugnon  3:2  S+ 6/5 = S- 7/2
26.12.2010 - finále:
Eguipe de Elbe FC - FC COLA DOKSY  3:0  S+ 5/4 = S- 5/7

Nakonec jsem došel až do finále, kde jsem se utkal s FC COLA DOKSY a zvítězil 3:0. Konečně jsem uspěl ve finále po delší odmlce se mi to povedlo. V centrále již třetím pohárek! Velkou zásluhu má na tom střelec Josi Saturnino Gimenez. Sice nebyl nejlepší střelec týmu, ale postaral se o důležité branky v semifinále a pak i ve finále. Velká poklona před ním. I za reprezentaci Paraguaye odvádí dobré služby i když už v této chvíly není v mém týmu.

Francie Cup - League sezónní (3.ročník):

Turnaj je určen pro 16.týmů z Francie. Ligová část na 15.zápasů ve kterých se rozhodne o vítězi 3.ročníku.

Favoriti turnaje: FC Gueugnon, Eguipe de Elbe FC, Stade Rennais FC a Olympigue de Marseille.

Černý kůň: FC Sázavan United (naposled vítěz 2.ligy)

Cíl: Dostat se na stupeň vítězů, minulý ročník mi to v posledních dvou kolech uteklo.

Hrací dny: Úterý, Čtvrtek (dle NP)

Minulý ročník celkové 2.místo. Zápasy co stály za to. Ve 2.kole remíza 0:0 s FC Gueugnon.  V 9.kole jsem se utkal s FC COLA DOKSY a prohrál 1:2. Sice to bylo vyrovnané utkání, ale štěstí se přiklonilo k VASAJjovi. Jedinou branku vstřelil Quentin Archambeaux. V 11.kole jsem porazil 2:0 FC Sázavan United. Obě branky dal ital Valerio Cevenini. Ve 14.kole jsem prohrál 0:1 s Stade Rennais FC. A konečně v 15.kole jsem utrpěl druhou porážku v řadě 1:2 s Olympigue de Marseille.

V letošní sezóně po druhé za sebou zkouším štěstí v mém turnaji Francie Cup - League. Jako největší překážku v triumfu vidím FC Gueugnon. Tento tým již tento turnaj vyhrál v 1.ročníku a ve druhém skončil druhý. Tak rozhodně největší konkurence. Již v 1.kole jsem se s ním utkal a uhrál remízu 1:1. Statistika střel: S+ 11/3 a S- 9/3. Trefil se ital Valerio Cevenini. Až průběh turnaje ukáže zda to byla ztráta nebo zisk, protože v tomto utkání jsem byl jednoznačně lepším týmem. Ve 4.kole jsem porazil 3:0 Stade Rennais FC, který ve druhý lize bojuje a celkem úspěšně o postup do 1.ligy a tak se dá očekávat, že se soustředí hlavně na ligu a pak to ostatní. Dvě branky si připsal Valerio Cevenini a jednu Quentin Uras. Statistika: S+ 9/1 a S- 8/3. V 7.kole jsem vyhrál 3:0 nad Olympigue de Marseille. Branky daly Kéhira, Cevenini a Archambeaux. Statistika střel: S+ 8/1 a S- 4/4. V 11.kole jsem porazil 3:0 ambiciózní druholigový tým Olympia Paris. Dvě branky Kéhira a jednu Cevenini, který je v turnaji na čele střelců. Statistika střel: 11/0 a 14/1. Tabulka: 1. Eguipe de Elbe FC 2. FC Gueugnon 3. Stade Rennais FC 4. Ajeťáááci. Ve 13.kole jsem remizoval 1:1 a velké zklamání po zápase, jelikož o dva body mě přeskočil FC Gueugnon jinak čelo tabulky je pořád stejné. Teď už to není v našich rukách a můžem jen doufat, že tým FC Guegnon v posledních dvou kolech ztratí, ale moc tomu nevěřím. Celou dobu byl za mnou o horší skóre a nyní je přede mnou. Velmi rychlou branku dal Cevenini již v 6.minutě. Nikdo jiný se však neprosadil a soupeř to potrestal čtyři minuty před 1.poločasem. Statistika: S+ 5/2 a 8/1. V posledním 15.kole jsem sice vyhrál 7:0 nad FC Bagr Jestřebí, ale i FC Gueugnon vyhrál 1:0 nad Olympia Paris a tím pádem se raduje z vítězství ve 3.ročníku. Já zaostal za ním o dva body.

CoCo Cup sezónní (10.ročník)

Turnaj s tradicí, kvalitně obsazený z větší části mužstvy ze země vycházejícího slunce doplněný o silné týmy z jiných zemí.

Favoriti turnaje: DOBÚCU, Rocha FC a gigi united.

Černý kůň: FC Vylov (již vyhrál tento turnaj a je z Francie)

Cíl: postup ze skupiny a dojít alespoň do semifinále

Hrací dny: Sobota a Neděle

Minulý ročník postup až do finále a tam jsem nestačil na DOBÚCU a prohrál 2:0. Druhé místo však beru velmi pozitivně v mnoha zápasech jsem ukázal svou sílu. Finanční výhra 3.000.000 bk taky nebyla k zahození.

Průběh turnaje začal v ZS hraném na deset utkání každý s každým (doma, venku). Byl jsem nalosován do "déčka" s týmy FC Vylov, FC Cikáni, Berzenke, Senators a FC ARSENAL LONDON GUNNERS. Po skončení ZS jsem skončil na 1.místě.

6. FC ARSENAL LONDON GUNNERS 10 0 0 10 2:57 0

Nyní budu čekat na soupeře v Osmifinále. Mám dva týdny na sehrání a přípravu na klíčový zápas. Již znám svého soupeře v Osmifinále Coco Cupu. Je jím nizozemec z 1.ligy manažer Jindros a jeho Vykropený řepy v lize je na 7.místě. Nic jednoduché mě nečekalo, proto jsem rád za velmi rychlé dva góly po krátké časové odmlce Ceveniniho, který se trefil ve 14. a 18.minutě. Ve druhém poločase jsem definitivně rozhodl v 62.minutě brankou čecha Kuželky a vyhrál 3:0. Ve Čtvrtfinále mě čeká možná o něco těžší soupeř, tentokrát slovenký tým RSCM Rozkoš z 1.ligy. V slovenské lize je na velmi pěkném 4.místě a i koeficient má vyšší než ten můj tým. Tak uvidíme rozhodně do toho zápasu půjdu na maximum. V Osmifinále vypadl překvapivě DOBÚCU když nestačil na ekvádorský Bayer Mnichov z 1.ligy a prohrál 2:3.

Fk Cikáni - Eguipe de Elbe FC  0:3  S+ 0/8 = S- 3/6

Ve Čtvrtfinále jsem vyhrál 4:0 nad RSCM Rozkoš. Dvě branky dal Kéhira a po jedné se trefil Kuželka a Cevenini. Nečekal jsem, že to bude tak jednoznačné. V dalším průběhu turnaje mě prověří Rocha FC. To je megaklub, který vyřadil FC Vylov když mu nadělil pět kousků. Moc se na toto úterní utkání těším. Můžu jen překvapit. Tak pozápasové hodnocení. Bylo velké očekávání, ale určitě mnoho šancí jsem si vytvořil což je vidět v horní "statistice střel" bohužel bez gólu a soupeři vyšlo snad vše do čeho kopnul. Rocha FC mi nakonec nasázel čtyři kousky. Zápas to byl velmi pohledný, ale poté co jsem neproměnoval šance nemůžu myslet na úspěch. Nyní mě čeká zápas o 3.místo. V sobotním utkání jsem vyhrál 3:0 nad Fk Cikáni. V celém turnaji jsem skončil na senzačním 3.místě. Odměna 1.500.000 bk taky není k zahození.

Nottingham Cup - futsal (5.ročník)

Turnaj je určen pro 16 týmů jakékoli země, hlavní podmínka je mít futsalovou halu a hrát první nebo druhou ligu.

Favoriti turnaje: Rocha FC, Nguru Redhot Pandas, FKopyta, SARDIS, DOBÚCU a La Vechia Signora.

Černý kůň: Sk Slávia Michelin (dvojnásobný vítěz turnaje)

Cíl: postup ze skupiny a dále se uvidí...

Minulý ročník jsem došel až do Čtvrtfinále, kde jsem nestačil na francouzského kolegu z ligy Chabira Kuratu a jeho La Vechia Signora. Výsledky venku 2:0 a doma 0:3 v můj neprospěch. Ve finále se utkaly Sk Springfield (USA) v.s Rocha FC (Urugvuay). Hrálo se na dvě utkání (doma, venku). Nakonec vítězem 4.ročníku se stal Rocha FC. Vyhrál obě utkání venku 3:1 a doma 4:1.

V letošním ročníku je to mnohem lepší. Byl jsem nalosován do "áčka" ZK společně s týmy Nguru Redhot Pandas, Ciudad de México  a DOBÚCU. K postupu z druhého místa mi stačily tři výhry a lepší skóre než soupeř. Ve vyřazovací části jsem narazil nejprve na Sk Slávia Michelin tedy ve Čtvrtfinále. V obou utkáních jsem nasadil to nejlepší co mám v kádru. Výslekově venku 2:4 a doma 2:0 v můj prospěch, díky dvěma brankám na venkovní půdě jsem postoupil dále. V Semifinále už to bylo horší nejprve domácí porážka 0:4 a pak venku 3:3 s FKopyta "megaklubem" z Urugvaye. To znamenalo jediné zápas o 3.místo s polským týmem SARDIS opět včetně odvety. Polák Sardis mě nejprve doma porazil 3:2 a pak i u mě dokonce 5:1. Neměl šanci i když jsem zkusil dát to nejlepší. To znamenalo jediné celkové jsem se umístil na 4.místě. Paráda! Hlavně z toho důvodu jaká byla konkurence. Očekávám příští ročník opět o něco vyšší.

COPA CONQUISTA Tip (1.ročník)

Tipovací soutěž

Pořadatel: Bobinho

Cíl: žádný

Velmi zajímavá tipovací soutěž, která mi každý týden taky zabrala "fůru času" než jsem poslal své tipy. Nakonec mohu být spokojený za celkové 5.místo. Nasbíral jsem 172.bodů a z toho sedm správných tipů. V další sezóně se této tipovačky nezúčastním jelikož pořadatel si chce odpočinout (povinnosti ve škole). Nejlepším tipérem se stal manažér George z Turecka (206 bodů) a sedm přesných výsledků.

Král tipu (11.ročník)

Pořadatelé: balbaf a MC.Sira.DC

Cíl: žádný

Předchozím "jubilejním" 10.ročníku jsem skončil na senzačním 5.místě. Když si člověk řekne, že tohoto turnaje se zúčastní čtyřicet tipérů. Bohužel, ale někteří nejsou tak aktivní jako při registraci. V jednotlivých kolech netipují a přichází tak o možnost být na špici tabulky. To ale není problém jen této tipovačky.

6.  bafbaf 7/0 165 8

Pokuď v 11.ročníku skončím někde do 10.místa bude to parádní, ale budu se snažit útočit na stejná příčky jako v předchozích ročnících. Snad se zadaří. Tak už vím celkové výsledky po 10.kole tipovací soutěže. Skončil jsem na 4.místě. Velmi slušné o jednu příčku jsem si polepšil o proti minulému ročníku.

17.02.2011 Evangelos Darlas 15.600.600 IGW Sokol Pouzdřany

Všichni příchozí hráči jsou v kárdu a nabírají zkušenosti v zápasech. Pouze řek Evangelos Darlas byl nasazen na jedno ligové utkání a Aymeric Djidonou pouze trénuje. Ostatní jsou velmi platní a budu s nimi počítat do budoucna. Nejvíc si cenním příchodu Roberta Miguela Vargase, který budu klíčový hráč týmu jako tvůrce v záložní řadě. Flores, Kuželka a Michon již letos trénují naposledy a od 21.sezóny budou plně k dispozici pro "A Team". Ostatní budou hrát přiležitostně (dle potřeby) a hlavně trénovat.

08.02.2011 Nicolas Guillouche 15.000.000 Olympique Marseille

Největší ztrátou pro náš tým byl odchod brazilského útočníka Goebela. Jenž přišel do týmu jako velká hvězda a příliš nepřesvědčil, proto odešel na jinou štaci. Ostatní odchody se daly očekávat, aby klub naplnit klubovou kasu a mohl získat kvalitnější hráče popř: trenéra. Což se nám i povedlo a jsem za to velmi rád. Uvidíme co nám přinese další sezóna mám v plánu prodat pár hráčů co příliš nezáří v tréninku a pro klub nejsou přiliš dobří. Hlavní co je teď potřeba je koupit mladého francouzského útočníka (23,24 let) v týmu totiž končí Quentin Uras, který nasázel v 1.lize čtrnáct branek a byl nejlepším naším střelcem. Měl vysoký plat, proto jsem si nemohl dovolit mu jí prodloužit a proto odešel do francouzského třetiligového týmu.