S právě skončeným MS v Anglii bylo rovněž ukončeno i období reprezentačních trenérů a je potřeba najít nové. Od 21. dubna je tak spuštěn příjem kandidátek na posty reprezentačních trenérů jednotlivých zemí.

Připomínáme, že je možné kandidovat i v cizí zemi bez omezení!
Jedinou podmínkou kandidatury je tak stáří týmu minimálně 90 dní (v den startu voleb).

 

Příjem kandidatur na repre trenéra


Příjem kandidatur na post reprezentačního trenéra je otevřený do úterý 26.4. do 22:00! Kandidátskou řeč napíšeš a odešleš v menu REPREZENTACE - PŘEHLED - KANDIDATURA (>ZDE<). Před odesláním kandidátky je nutné vybrat ZEMI, ve které chceš kandidovat na reprezentačního trenéra!

Pokud splňuješ podmínky pro podání kandidátky (základní podmínka 90 dní starý tým, více v nápovědě: >ZDE<) a máš zájem o post reprezentačního trenéra, tak neváhej a napiš svoji kandidátskou řeč, proč zrovna ty máš být trenérem reprezentace!

Post trenéra reprezentace je lákavý i díky odměnám! Za zvolení obdržíš balíček na celé 2 sezóny zdarma a pokud budeš funkci dobře vykonávat, tak můžeš obdržet kredity a také finanční odměny (v průměru si reprezentační trenér v daném období vydělá přes 11 miliónů Bk)!

Rovněž budeš rozhodovat, které benefity si za naspořené kredity pořídí týmy v celé zemi, budeš mít přehled nejen o nejlepších hráčích v dané zemi, ale i o největších talentech. Můžeš se rozhodnout, zda-li zúčastníš tradičního a prestižního turnaje pro mladé - Young Boys Friendly (YBF) a pokusit se tak získat další pohárek do Síně slávy.

 

Volba repre trenéra


Samotné hlasování pak započne v úterý 26.4. ve 22:00 a bude trvat až do neděle 1.5. do 22:00. A každý hlas je důležitý! Nejenom, že se rozhodne o důležité pozici v dané zemi, ale i samotná účast ve volbách může přinést další výhody: Pokud volební účast v zemi dosáhne alespoň 75%, každý manažer této země, který odevzdá v řádných volbách svůj hlas, obdrží jako odměnu 1 kredit. Pokud volební účast dosáhne alespoň 90%, každý manažer této země, který odevzdá v řádných volbách svůj hlas, obdrží jako odměnu 2 kredity. Pokud volební účast dosáhne 100%, každý manažer této země, který odevzdá v řádných volbách svůj hlas, obdrží jako odměnu 3 kredity.

Tip: Hlasovat je nejlepší až po přečtení všech kandidátských řečí a uvážení, kdo by mohl být nejlepším kandidátem.

Více informací o samotném hlasování naleznete v Nápovědě.

 

Veškeré podstatné informace se nachází v NáPOVĚDĚFAQ. Případné další dotazy a připopínky směřujte do DISKUZE a tamějších sekcí (pokud není stanoveno jinak).