_______________________________________________________________________________________

 

Dobrý den,

prosím dovolte mi Vás přivítat a zároveň zahájit “tiskovku“ za náš brejkový klub ACZ Gunners - Itálie.

Dotazy prosím směřujte do komentářů pod článek, děkuji.

 

Historie: Klub ACZ Gunners byl založen před 57. sezónou (na poslední chvíli) v Itálii. Hned první sezónu se nám podařilo postoupit do 2. ligy a dostat se do 3. kola v Národním poháru. To stejné se nám podařilo zopakovat i v sezóně další (58.). Díky postupu z prvního místa jsme se kvalifikovali i do Poháru Brejk. Premiérová sezóna v první lize (59.) se našemu klubu příliš nepovedla. Ligoví soupeři pro nás byli příliš velkým soustem a i přes 6 bodů v posledních dvou kolech nás sestup neminul (o horší skóre). Pohár Brejk jsme hráli s mladší jedenáctkou, aby získala zkušenosti a borci dokázali v sedmi zápasech uhrát pouze 4 body. Národní pohár nám poprvé ukázal 4. kolo.

Po již zmíněném sestupu do 2. ligy nás opustili někteří sponzoři a zároveň projevili zájem klub opustit i někteří hráči. Možnost opustit tým nakonec po rozhodnutí klubového vedení dostali všichni hráči starší 23 let. Další sezóna proto byla těžká a žádné cíle jsme si nedávali.

Naše dvě jedenáctky sestavy v 62.sezóně tvořili hráči U24 a U21 a nakonec o našem nepostupu do 1.ligy a obsazení 3.místa rozhodna (ne)kvalita hráčů U21. O to víc doufáme, že se nám vyplatilo sbírání zkušeností této sestavy.

 

Před novou sezónou nás opustil náš největší talent U19 Paul Palmiero za 42M. Cerme díky. Ještě jeden talent U19 by se u nás našel, tak uvidíme jestli se další prodej uskuteční.

Do 63. sezóny máme cíl jasný. Celý tým se nyní bude soustředit na postup do 1.ligy a budeme se snažit vytrénovat jedenáctku hráčů U20 - zatím pro futsal.

Stadion i zázemí máme kompletní, moderní, s maximální kapacitou. Hledáme už pouze vhodné zaměstnance - ty nejlepší.

 

I tentokrát děkujeme za pozornost.

Nyní dáme prostor Vašim dotazům (pod článek do příspěvků).

Tým ACZ Gunners

 

_______________________________________________________________________________________