Ptáme se manažéra Týmu MFK BYTČA a BYTČA ----- MARIHO na jeho názor na pokračování v dalších sezonách .Nebudeme hodnotit další manažery , at si každý vede Svůj Tým jak chce ,protože mám zjištěné že když někomu vměšujete do Jeho týmu tak se raději zruší. jsou to jen Mé názory tak je nekomentujte , je to zbytečné .snad umíte všichny číst.
Ted ,ale jdu hodnotit Svůj A-tým MFK BYTČA
-Znížit počet všech hráču na 49 i s případním dorostem
-Vyhnout se sestupu do druhé lidy
Hodnocení B-Týmu BYTČA
-Znížení týmu na 49 hráču
-Dostavět Zázemí
-Dostavět Stadion
-Vyhnout se sestupu do Druhé ligy

Dále pro oba Naše týmy A-tým MFK BYTČA B-tým BYTČA -------Nikdy jsem zždnému manažeru ani na Diskuzi nepsal že bych někdy chtěl bojovat o Top sedmičku v tabulce .Chceme se ale někdy budoucnu dostát do finále Národního poháru a vyhrát .Na Titul nikdy nemáme. Ani do poháru PB , OS nebo OP -nemáme hráče na takové Soutěže.Ted bych napsal co by mohly Admini zlepšit na Brejku tak za 1-Dodržovat zásady slušného chování a neznepříjemňovat hru ostatním hráčům a trestat pokutamy vulgárizmy v Diskuzích a i nadávky v Diskuzích a tím chránit děti ,dívky a ženy na Brejku.
2-Udělat na liště v pravo IKONKU s JMÉNEM HRÁČE co dal za muj klub Nejvíce Golu
3-Udělat DOROSTENECKOU LIGU aby se hráči zbytečně nevyhazovaly ny volném trhu v 18let,19-let
4-Vánoční bonusy -stačil by jeden dorostenec a místo druhého finanční částku pro každý tým 5 milionů, to by bylo zlepšení.

5-Staří hráči 30-let odchod do důchodu bych posunul o rok na 29let a i hráči by mohly zaniknout v 28letech a ne v 29-letech ,když jim manažer neprodlouží smlouvu velice taky fajn zlepšení.