Zdravím brejkaři, zejména trenéři reprezentací a asistenti.

 

 Ještě než začaly volby, přišlo mně pár dotazů na kategorie YBF. Dříve jsem byl názoru jedna kategorie (U22) a basta. Bohužel však tento turnaj není soukromý, tak jsem se rozhodl dát možnost výběr ovlivnit. Jistě mohl bych nechat hlasovat na stránkách YBF (což už dříve proběhlo) ale chci pouze hlasy zainteresovaných. Takže se obracím na vás kandidáty na posty reprezentačních trenérů.

 Ještě než položím otázky, podmínky a možnosti jsou následující:

 Jsem ochoten otevřít až tři kategorie. Podmínka pro otevření je minimální počet 6 účastníků a dále sudý počet startujících týmů. Poslední lichý tým bude přeřazen do jiné kategorie (případně k němu bude přiřazen jiný lichý). Při účasti 6-10 reprezentací se udělují pouze zlaté pohárky. Pro ocenění všech medailových pozic je podmínka 12 a více účastníků.

 V podstatě jsou možné dvě varianty buď Ux nebo Ux až x+1 (příklad 1.varianta hrají vždy hráči U22 tzn první rok jedna generace U22 druhý rok druhá 2.varianta po oba roky hraje stejná generace) V žádném případě nebudu tyto varinaty míchat. Pro všechny skupiny bude platit stejná varinata!

1. Jakou preferujete variantu?

A. Ux

B. Ux až x+1

C. je mně to jedno zúčastním se tak jak tak

D. je mně to jedno nezúčastním se

 

2. Jakou preferujete kategorii?

A. U21 (případně U21+1)

B. U22 (případně U22+1)

C. U23 (případně U23+1.............no to už snad ne!!!)

 

3. Kolik otevírat kategorií?

A. jednu

B. dvě

C. tři

D. je mně to jedno, ať si každý hraje jak chce.

 

 

Prosím všechny kandidáty o názory a to co nejdříve ať to do konce voleb mám připravené. Budu brát v potaz pouze názory kandidátů na post reprezentačního trenéra. Můžet emně to posílat do pošty, nebo to radši písnite sem pod článek. Díky

Paf