Mistr Cup – Po základní skupině

Turnaj Mistr Cup má za sebou základné skupiny. Vždy lepší dvojice ze skupiny postoupila do čtvrtfinále zbytek týmů, boužel už na turnaji skončil. Sám sem zvědavý, který tým zvedne pohár pro vítěze 1. ročníku.

Každému týmu byli položené dvě otázky:

1. Jak jsi spokojený s tímto turnajem?
2. Jak hodnotíš konečné umístění ve skupině?

 

Skupina A:

Kdo tipoval na vítěze skupiny C.C. Ajax měl pravdu tento tým nakonec urval 1. místo ve skupině a v play off se potká ze slabším soupeřem. O 2. místo se rvaly dva týmy a to až do posledního kola. Nakonec 2. místo udržel tým Viktorka City FC a může se těšit na čtvrtfinále kde se utká s týmem Katowice. Bohužel týmu  Ratíškovice zbylo až 3. místo, třeba v dalším ročníku. Jako poslední skončil tým Hýsly, který nasbíral pouhých 6 bodů.

P

TÝM

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

C.C. Ajax

9

5

1

3

22:12

16

2

Viktorka City FC

9

4

2

3

18:12

14

3

AS TOTTI Ratíškovice B

9

4

2

3

13:15

14

4

MC AuMa Hýsly

9

1

3

5

9:23

6

C.C. Ajax

Neodepsal.

  Viktorka City FC

1. Spokojenost velká, rychlé aktualizace, dobré zápasy, fajn článek na úvod :) Já jsem spokojen.
2. No byla to celkem klika, ale postup je tam, každopádně v play-off nejspíše končíme hned v prvním kole, kde nás čeká polský tým důchodců! :D

AS TOTTI Ratíškovice B

1. s turnajem jsem velmi spokojený
2. umístění je celkem dobré, i když jsem nakonec nepostoupil, tak to bylo těsné..

MC AuMa Hýsly

1. Famózní organizace, okamžitá aktualizace - su velmi spokojen
2. Tak nějak se čekalo, že neuspěju, ale při pohledu na počet bodů si říkám, že ostudu sem neudělal :)

 

Skupina B:

Bohužel tuto skupiny dohrály jen dva týmy a ti tedy automaticky postoupily do čtvrtfinále. Tyto týmy nakonec odehrály zápasy jen mezi sebou. V zápasech většinou dominoval tým Katowice. O postupu z prvního místa bylo tedy hned rozhodnuto. Druhé místo tedy zbylo na tým Lunik. Uvidíme jak se těmto týmům bude dařit ve čtvrtfinále.

P

TÝM

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

GKS Katowice

9

7

2

0

25:1

23

2

FK Lunik VIII

9

2

2

5

7:19

8

3

Olympique de Porto Zrušen

9

0

0

9

 

0

4

FC Costa da Caparica Zrušen

9

0

0

9

 

0

GKS Katowice

1. S turnajem jsem zatím velmi spokojen, včasná aktualizace webu, vše jde zatím dobře. Držím palce, ať ti ten elán vydrží a věřím, že tento turnaj bude v budoucnu jeden z nejlepších.
2. Velmi kladně. Před turnajem jsem si dal za cíl postoupit ze skupiny a to se mi vlastně povedlo už po prvním víkendu, kdy dva týmy z mé skupiny vypadly, neboť se zrušily. Po tomto incidentu jsem si dal za cíl nenechat nic náhodě a postoupit z prvního místa, což se mi povedlo a náramně, teď se můžem připravovat na Viktorku v play off =).

FK Lunik VIII

Neodepsal.

 

Skupina C:

Už na začátku téhle skupiny bylo jasné že první skončí tým Morkovice. Otázka však byla kdo skončí na druhém místě, protože ve skupině se potkaly dva hodně vyrovnané týmy(Újezd, Bolgatanga). Z druhého místa nakonec postoupil první jmenovaný, díky hodně důležitým výhrám v posledních třech kolech. Na čtvrtém místě skončil tým z Ghany Smíchov Praha, tento tým dokázal získat pouhý 1. bod.

P

TÝM

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

FC Morkovice

9

7

0

2

22:8

21

2

FC Újezd

9

5

2

2

20:10

17

3

Fc Bolgatanga B

9

4

1

4

18:9

13

4

SK Smíchov Praha

9

0

1

8

1:34

1

FC Morkovice

1. Zatím si nemůžu na nic stěžovat... rychlá aktualizace, články... super, jsem určitě spokojen na jedničku :)
2. Co si budem povídat, první místo je splnění povinnosti. Trochu mě mrzí ten klepec v předposledním kole, ale proti randomu toho člověk moc nezmůže... Ostré boje začínají až teď, akorát jsem v blbé půlce pavouku, radši bych se prohodil s Ajaxem :D

Fc Bolgatanga B

1. Já jsem naprosto spokojený. :)
2. Bohužel neuzpěch. Ze skupiny sem chtěl postoupit nakonec se to ale nepodařilo.

FC Újezd

1. Celkem rychlý aktualizace tabulek , hodně kvalitních zápasů , takže maximalní spokojenost..
2. Prvním cílem bylo postoupit ze skupiny , což se povedlo , takže jsem s umístěním spokojenej.

SK Smíchov Praha

1. Turnaj dobrý, i když já jsem byl téměř ve všech zápasech bez šance. Věděl jsem to dopředu, že takto dopadnu, ale zase mám slušné výdělky ;)
2. Spokojenost s umístěním být nemůže...

 

Skupina D:

Prognózy této skupiny byly naplněny. Už od prvních kol šel tým Kinderlein suveréně za svým postupem do čtvrtfinále. Když se podíváme na výsledky, tak jejich drtivá ofenzíva musí vystrašit jakéhokoliv soupeře. Jako druhý skočil tým Dallas z náskokem sedmi bodů na třetí tým Hajduk Split. Bohužel  čtvré místo zbylo na slabý tým PICTURES. Jediné co tento tým snad může těšit jsou výdělky ze zápasů.

P

TÝM

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

Kinderlein

9

9

0

0

40:6

27

2

FC Dallas

9

6

0

3

17:14

16

3

GF Hajduk Split

9

3

0

6

13:28

9

4

COYOTAK PICTURES

9

0

0

9

7:29

0

Kinderlein

1. spokojenost
2. spokojenost

FC Dallas

1. S turnajem jsem spokojený. Organizace dobrá, aktualizace včasná a články to je příjemný bonus.
2. Umístění ve skupině odpovídá nejen síle kádru, ale i důležitosti jak kdo utkání bral. Jen průběh naší skupiny byl až příliš jednoznačný. S postupem jsem každopádně spokojený.

COYOTAK PICTURES

1. turnaj byl fajn.
2. Kdýž jsem spatřil konkurenci tak jsem to po 3 zapase jsem to už turnaj vypouštel a soustředil se na jine zapasi.

GF Hajduk Split

1. Turnaj je nevyrovnaný co se týče koeficientu, týmy, které mají o 400-500 bodů víc, jsou jasní favoriti a ostatní hrají jen do počtu, chtělo by to vyrovnanější týmy..Jinak turnaji nic nechybí a je super.
2. Čekal jsem poslední místo, ale udržoval jsem se na třetím místě a dotahoval jsem na druhého, bohužel, zápas s druhým jsem nezvádl a už bylo rozhodnuto

 

Návštěvnost:

V základní části se odehrálo celkem 61 zápasů a navštívilo je 2 568 315 diváků, což je průměr 42 103 diváků na jedno utkání. Z toho 657 407 ve skupině A, 298 038 ve skupině B (odehráno jen 7 zápasů), 841 415 ve skupině C a 771 455 diváků ve skupině D. Největší návštěva základních skupin byla ve 2. kole, skupiny C mezi FC Morkovice - FC Újezd a to 76682 diváků.

 

Čtvrtfinále:

C.C. Ajax - FK Lunik VIII

-Tak první zápas mezi Ajaxem a Lunikem určitě favorizuji Ajax. Veninho je velmi zkušený manažer, který odvádí skvělou práci s mládeží. Tudíž zde vidím jasného favorita.

SK Hradec Králové 1905 ( DJ Lucca )

 

GKS Katowice - Viktorka City FC

Druhý zápas taky má jasného favorita a to v podobě Patrika Vaňka. Jeho tým je velmi kvalitní a prošpikovaný skvělýma hráčema. Katowice natom nejsou dobře. Jen 28 hráčů je málo. Proto vidím favorita ve Viktorce.

SK Hradec Králové 1905 ( DJ Lucca )

 

FC Morkovice - FC Dallas

Třetí zápas by mohl být vyrovnanější, ale i zde je mírný favorit a to tým Morkovice. V Koreji mají velmi skvělé manažery, jejich repre patří do TOP v Oceánii. A Morkovice produkují dobrý fotbal. Americký tým tolik neznám.

SK Hradec Králové 1905 ( DJ Lucca )
 

Kinderlein - FC Újezd

Poslední zápas bude velmi vyrovnaný. Oba soupeře vůbec neznám. Proto nevím co od nich očekávat. Bude záležet na formě hráčů a dobré připravenosti na zápas

SK Hradec Králové 1905 ( DJ Lucca )

 

 

W E B     T U R N A J E