Po delší době, spíš tedy po hodně dlouhé době jsme zejména pro účastníky a příznivce Dukla Cupu, připravili nějaké to povídání o aktuálním ročníku našeho turnaje. Jedná se již o 22. ročník. V článku Vám nabídneme ohlédnutí za první třetinou turnaje, tedy za základními skupinami.
 

Než se vrhnete na samotné dění v základních skupinách, pojďme se v krátkosti podívat, jakéže je vůbec obsazení aktuální ročníku DC. Nejvíce týmů se do turnaje přihlásilo z Anglie. Mezi čtyřmi účastníky z této země nechybí ani Viktorka City FC, která má ve svých řadách i posledního krále střelců, Lucu Fahrenhorsta. Fahrenhorst se podělil o korunku pro krále střelců s de La Cuestou ze španělské Techniky Smíchov. A právě Španělsko má společně s Tureckem a Slovenskem druhé největší zastoupení týmů, konkrétně 3. Dalších 6 zemí má v turnaji po dvou účastnících a 7 zemí reprezentuje pouze jediný zástupce. 

 

Pokud se podíváme na poměr týmů z Evropy a Oceánie, objevíme výraznou převahu evropských týmů, kterých je v 22. ročníků celkem 22! Pouze 10 účastníků je z oceánských zemí.

 

Po krátkém statistickém okénku se nyní přesuneme k již avizovaným bojům v základních skupinách.

 

Jak je již dlouhou dobu zvykem v našem turnaji, hned od začátku musí být i favorité ve střehu, neboť z každé čtyřčlenné skupiny poustoupí do bojů o celkové vítězství pouze první 2 celky. Týmy na 3. a 4. místě dohrávají turnaj v osmifinálových skupinách a play off o konečné 17. - 32. místo. Jak si který tým vedl, se podíváme v přehledu všech skupin a neochudíme Vás ani o hodnocení svých výkonů v ZS jednotlivými manažery.

 

V áčku byla po losu daná favorizovaná dvojice týmů na postup - dvojnásobný vítěz turnaje Roland Islands CICM a Viktorka, která má již také zkušenosti z play off o 1.-.8. místo. Oba týmy svou roli od začátku zvládali. Jediná komplikace přišla po smolné porážce Viktorky na hřišti Damnice, která vnesla do bojů ve skupině napětí až do posledního zápasu. Nicméně výhra o 5 branek byla pro Slavii Damnice v posledním kole nad Rolandem nad její možnosti, což se potvrdilo a naopak Roland zápas jasně opanoval a zajistil si 1. místo ve skupině. To druhé připadlo Viktorce, která po skvělém úvodu, kdy vyhrála první 3 duely, trochu polevila a propadla se na druhé místo. Bojující Damnice skončila se 7 body na 3. místě a společně s FK Kaplice padá do bojů o 17. - 32. místo. Kaplice si ve skupině připsali výhru nad Damnicí, v duelech s Rolandem a Viktorkou za svými soupeři zaostávali a připsali si v nich pouhý bodík za domácí remízu s Viktorkou. 
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1. Roland Islands CICM 4 1 1 14:4  13
2. Viktorka City FC 3 1 2 16:8  10
3. IGW Slavie Damnice 2 1 3  8:13 7
4.  FK Kaplice 1 1 4  7:20 4

Názory manažerů:

 Roland Islands CICM: Je to dobrej turnaj. Minulou sezonu sem to hodně osral, ale letošní bych chtěl vyhrát. Takže cokoliv jinýho = neúspěch

 Viktorka City FC

 IGW Slavie Damnice: Zdravím, v základní skupině jsme skončili na 3. místě. Jak je vidět, stále máme co zlepšovat. Nicméně s předvedenou hrou mužstva jsem spokojen.
Dukla Cup je výborný turnaj, který má svou nespornou kvalitu. Bohužel disponujeme úzkým kádrem, takže zde razíme heslo " není důležité vyhrát, ale zůčastnit se"!

 FK Kaplice: Po nalosovani skupiny bylo v celku jasne, ze neni temer mozne myslet na postup. Roland Islands CICM a Viktorka City FC byli favorite skupiny A a toto se i potvrdilo. Spokojen mohu byt pouze s domaci vyhrou proti tymu IGW Slavie Damnice.

 

Favoritem skupiny měl být jasně tým Technik Smíchov, který je mnohonásobným finalistou turnaje. Svoji roli tento tým od začátku potvrzoval, jediné body ztratil dosti smolně po dvou remízách s Bocou Juniors. Otázkou mělo být, kdo půjde se Smíchovem dál. Boj o druhé místo byl napínavý nakonec až do posledního zápasu a to mezi Bocou Juniors a Nasarawou. Boca ve vzájemných duelech s Nasarawou nedokázala držet krok a oba duely prohrála. I přesto ale díky bodovým ziskům z dalších zápasů a ztrátám Nasarawy byla Boca před posledním duelem na postupové druhé pozici. Jenže po trochu očekávané výhře Nasarawy s Hromy musela porazit dominantní Smíchov. A to se jí nepodařilo. Po statečném výkonu uhrála s favoritem alespoň bod za remízu 1:1. Postup tak slaví Nasarawa, Boca Juniors bude hrát o 17. místo. Do bojů o postup se nezapojil pouze tým Hromy Ac Sparta Praha. Hromy dokázaly uhrát pouze jeden bod po remíze s Nasarawou. Zajímavostí skupiny je, že druhá Nasarawa se Smíchovem prohrála oba duely a naopak Smíchov nedokázal ani jednou porazit třetí Bocu.
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1.  AC Technik Smíchov 4 2 0 19:4  14
2.  Nasarawa Hippo FC 3 1 2  8:10 10
3.  CA Boca Juniors 2 2 2 10:9  8
4.  Hromy Ac Sparta Praha 0 1 5 2:16 1

Názory manažerů:

 AC Technik Smíchov: Ahoj, Základní skupina - s postupem z prvního místa i s výkony, až na dvě remízy s CA Boca Juniors, jsem velmi spokojen, celkem se mému týmu dařilo a útočníkům to tam padalo.
Plány do další fáze turnaje - určitě bych chtěl postoupit z osmifinálové skupiny. Jinak můj cíl je umístit se celkově do 4. místa, bude to těžké, ale snad se mi to podaří :-) přeji všem - ať se daří! Krausik

 Nasarawa Hippo FC: Cíl byl jasný - postoupit. To se nakonec i přes komplikace podařilo a tak panuje spokojenost. Trochu mrzí prohry se Smíchovem, kdy jsem doufal, že odehraju vyrovnanější zápasy. V další fázi turnaje moc ambicí mít nebudu, skupina je velmi těžká, a jelikož se soustředím na jiné soutěže, tak bude postup asi spíše utopie.

 CA Boca Juniors: 1) Bohužel se mi nepodařilo těsně postoupit do skupin o 1. - 16. místo, ale nedá se nic dělat. Bohužel nemám tak široký kádr a při skutečnosti, že jsem bojoval v této sezoně celkem na čtyřech frontách (liga, OP, NP a Dukla cup) jsem musel elitní hráče šetřit.
2) V další fázi turnaje, jelikož se nezúčastním bojů o elitní příčky, plánuji dát příležitost mladším hráčům z A mužstva, případně i některým nadějným hráčům do 21-ti let. V žádném případě ale neplánuji zápasy vypouštět. Mladší hráči budou těžit z vyšší EC.

 Hromy Ac Sparta Praha

 

Za favorita skupin byl po losu považován tým FK Dvorany. Na druhou pozici jsem věřil v souboj ostatních tří týmů. Realita byla ovšem trochu jiná a situace ve skupině byla poměrně jasná. První místo naprosto jednoznačně obsadili Dvorany. S rolí favorita se poprali bravurně, ve většině zápasů si v poklidu zastříleli a pěkným skóre 23:4 a plným bodovým ziskem v klidu postoupili. Druhá příčka připadla zaslouženě borcům ze Žatce. Hlavně úchvatný úvodní víkend turnaje v podobě tohoto celku zaujal. Nejprve Žatec vybojoval výhru 3:0 na půdě FC La Cruz a v druhém kole smetl dalšího soka v boji o postup JGKošice 11:1! V dalším průběhu přišli sice prohry s Dvorany, ale v soubojích s La Cruz a JGKošicemi so postup v klidu žatečtí hráči pohlídali. Třetí místo ve skupině obsadil FC La Cruz, který měl asi vyšší ambice, ale výše zmínění konkurenti mu nedali v boji o postup šanci. Sice v zápasech s Žatcem nebyl horším týmem, ale pouhý bod z těchto duelů byl prostě málo. Poslední místo ve skupině obsadili JGKošice, které na své soky nestačili a byly takovými otloukánky skupiny, když obdržely celkem 31 branek!
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1.  FK Dvorany 6 0 0 23:4  18
2.  C. Deportivo Philly de Žatec 3 1 2 26:11 10
3.  FC La Cruz 1 2 3  7:14 5
4.  JGKošice 0 1 5  4:31 1

Názory manažerů:

 FK Dvorany: Ja ako obhajca Duklacupu som velmi spokojný z doterajšími výsledkami... Do turnaja som sa dostal pred dvomi sezonami, so svojím B-čkom z USA a hned som ho vyhral. V predchádzajúcej sezone som hral turnaj s A-čkom a podarilo sa mi turnaj znovu vyhrať, takže v tejto sezone mám znovu tie najvyššie ambície a dúfam, že sa mi podarí obhájiť

 Club Deportivo Philly de Žatec: Do skupiny jsme vyfasovali loňského vítěze, takže jsem neočekával nic lehkého, ale vstup do soutěže byl impozantní a druhé postupové místo jsme nakonec celkem s přehledem uhájili. Třešničkou na dortě, je pak první a třetí místo v průběžné střelecké tabulce. Osmifinálové skupiny už však budou o něčem jiném a postup do čtvrtfinále bude úspěch. Tajným přáním je se dostat do semifinále, ale to už jsme hodně daleko :)

 FC La Cruz

 JGKošice

 

Ve skupině D byl za mírného favorita považován americký Springfield a s ním se měli o postup prát hlavně New England Revolution a Paris FC. SHOTTAS jako nováček a druholigový tým nevypadal, že bude pro favority velkou překážkou. Realita byla ale jiná. Překvapení se zrodilo hned v úvodním kole, kdy právě SHOTTAS dokázal vyplenit Springfield a odvezl si od favorita 3 body. V druhém kole ale přišla pro tento celek domácí prohra od Paris FC, která ho vrátila zpátky na zem. Pro Paris to byla ovšem jediná výhra ve skupině a to znamenalo, že se do bojů o postup nezapojil. Ve 4. kole přišlo opět překvapení, když Springfield opět podlehl týmu SHOTTAS a boj o postup se značně zdramatizoval. V čele byl před touto dvojicí s 9 body N.E. Revolution, který kromě prohry se Springfieldem bodoval naplno. Závěr skupiny byl ale pro Revolution doslova tragický. Nejprve přišla druhá prohra se Sprinfieldem a pak v zápase pravdy prohra 2:1 se SHOTTAS, která znamenala krutý pád na 3. místo. Skupinu nakonec ovládl Springfield a druhé místo obsadil nečekaně SHOTTAS.
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1.  SK Springfield 4 0 2 13:6  12
2.  SHOTTAS F.C. 3 1 2 6:7 10
3.  New England Revolution 3 0 3 9:9 9
4.  Paris FC 1 1 4  6:12 4

Názory manažerů:

 SK Springfield

 SHOTTAS F.C.: Zatím svoje výkony hodnotím pozitivne, nakolik sem chytil ne lehkou základní skupinu a v posledním zápase sem si vydrel postup takže spokojenost :) 
Po nalosování osmifinálové skupiny to už moc dobre nevypadá, ale zázraky se dejí a zvlašt tady na brejku :D Tak budu verit že se mi podarí postoupit do další fáze turnaje :)

 New England Revolution: Zdravím, naše výkony hodnotím spíše negativně. nepostoupili jsme ze základní skupiny, přestože jsme myslím po 4. kole vedli. Je to zklamání, a snad se nám to v příští sezóně podaří odčinit. Postupujícím gratuluju.

 Paris FC

 

Éčko mělo favorita v podobě FC Munchen. Tipovat druhého postupujícího bylo poměrně těžké. Kromě Chivasu byly ve skupině 2 nováčci a moc se nevědělo, co od nich očekávat. Co se týče Munchenu, od začátku bylo jasné, že v klidném tempu míří za postupem. Soupeřům dovolil v 6 zápasech vstřelit pouhou jednu branku a ztratil pouze v posledním kole s Chivasem, kdy už o nic nešlo. Boj o druhé místo se zúžil mezi Lodž a Chivas, jelikož Talara Eagles svým konkurentům nedokázala sekundovat a s pouhým bodem a skóre 1:17 obsadila poslední místo ve skupině. V boji o postup mezi Lodží a Chivase byly tak klíčové vzájemné duely, které měli rozhodnout o druhém postupujícím. V první duelu na půdě Lodže se hrál vyrovnaný duel, o nějakou tu střelu měl víc Chivas a dokázal toho využít a o branku zvítězil. Druhý zápas na půdě Chivasu byl opět velmi vyrovnaný, o čemž svědčil poměr střel 12:12. Výhru si ale tentokrát připsala Widzew Lodž a to znamenalo, že se čekalo, zda obere některý tým Munchen nebo ztratí s Talarou. Vše do svých rukou "vzal" Chivas. Bohužel pro něj, ale v tom negativním slova smyslu. Doma totiž ztratil po remíze s Talarou 2 důležité body a ani remíza s Munchenem v poslední kole nemohla na postup stačit. Dál tedy jde s Munchenem Widzew Lodž.
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1.  FC Munchen 5 1 0 22:1  16
2.  Incoercible círculo W. Lodž 3 0 3 8:9 9
3.  Chivas CF 2 2 2 5:9 8
4.  Talara Eagles CF 0 1 5  1:17 1

Názory manažerů:

 FC Munchen

 Incoercible círculo Widzew Lodž: Ahoj...v tomto velice kvalitním turnaji Dukla cup.. jsem očekával ,že budu hrát třetí housle..:-D ale hleď potrápil jsem pár týmu a postoupil jsem ze druhého místa..což mě velice potěšilo a zahřálo u srdíčka :-D cíle do dalších bojů nejsou žádné..jen se pokusit ,udělat nějaké drama a zamotat turnaj..:-D

 Chivas CF: Zdravím, toto je můj druhý ročník na Dukla Cup. V prvím jsem se rozkoukával a tomhle jsem chtěl postoupit do osmifinále. V první půlce záklaní skupiny jsem měl docela dobře našlápnuto do osmifinálové skupiny, jenže v druhé půlce jsem to už neudržel. Takže zklamání.
Těď bych se chtěl umístit co to půjde nejvýše. Fajn turnaj s kvalitními týmy:-)

 Talara Eagles CF: Zdravím, do turnaje jsem nevstupoval s přehnanými cíli a ambicemi na nějaký větší úspěch, avšak s některými výsledky nemůžu být spokojen a ukázalo se, že aktuálně jeden z předních týmů Peru zaostává o parník za zbytkem brejkového světa. Na obhajobu však musím uvést, že většinu zápasů jsem lepil sestavu jak se dalo a hlavně šetřil energii pro ostatní soutěže. Přeso všechno budu v dalším průběhu turnaje chtít alespoň výsledkově napravit svou reputaci, nicméně žádné cíle si nedávám ;).

 

Před začátkem skupiny se nejvíce šancí na postup dávalo Newcastlu a asi i řeckému nováčkovi SeiberNeteg. Skupinu si ale podmanil úplně někdo jiný. Byl to Tottenham Hotspur, který vyhrál úvodní 3 duely a odpoutal se od svých pronásledovatelů. V dalších kolech sice po dvou remízách ztratil body, ale i tak suverénně skupinu vyhrál a zajistil si postup. O druhé místo to byl tuhý boj mezi zbývajícími třemi týmy. Žádný tým nedokázal dvakrát po sobě vyhrát, a tak si neustále měnili své pozice v tabulce skupiny. Po 5. kole se na druhou pozici díky bodu s Tottenhamem vyhoupla Zbrojka B, kterou ovšem čekal vzájemný souboj se SeiberNetegem. Ten měl stejně jako Newcastle 6 bodů. Na Newcastle čekal v posledním kole Tottenham a ani výhra mu nemusela stačit k postupu, pokud by Zbrojovka získala 3 body. Newcastle ovšem nedokázal splnit svoji část úkolu a po prohře na domácí půdě s Tottenhamem bylo jasné, že se ho postup týkat nebude. O druhém postupujícím tak rozhodoval vzájemný duel Zbrojovky a SeiberNetegu, který potřeboval vyhrát. V zápase byl hostující SeiberNeteg aktivnější a dokázal se také dostat do vedení. Zbrojovka ovšem v druhém poločase srovnala skóre a vypadalo to, že si dojde pro postup. V 86. minutě ale z jedné z posledních akcí udeřil hostující Nebegledas a rozhodl o výhře 2:1 pro SeiberNeteg, což znamenalo pro tento celek postup. Zbrojovka se společně s Newcastlem představí v zápasech o 17. místo.  
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1.  TottHam Hotspur FC 4 2 0 12:6  14
2.  Y Gweilch SeiberNeteg 2 1 3 12:11 7
3.  Fc Zbrojovka Brno B 2 1 3 14:15 7
4.  Newcastle United F.C. 2 0 4  8:14 6

Názory manažerů:

 TottHam Hotspur FC: Cabas, tak skupinou jsem zatim prosel velmi, velmi lehce, ani sem se nemusel snazit, proto bych letos rad sebral poprve z Dukla Cupu i nejake odmeny. Jednu za vyhranou zs uz mam ale chce to vic :).
Nedelam si nijake velke plany, pac me random zase zacina sekat vsude mozne, ale postup z osmifinalovych skupin povazuji za minimum. Dostal jsem dost prijatelnou skupinu, myslim ze mam na to se v pohode dostat do play off.
K zaveru bych chtel poprat vsem gl hf a hlavne, vyradte ostatni svk tymy at nedostanou moc velkou financni injekci :D

 Y Gweilch SeiberNeteg

 Fc Zbrojovka Brno B: Cíl mám vždy jasný, a to postoupit ze ZS a být mezi nejlepšími šestnácti týmy turnaje... Ovšem je třeba si uvědomit, že Dukla cup patří dlouhodobě mezi nejkvalitnější turnaje na Brejku... Bohužel se mi tentokrát postoupit nepodařilo a to díky skóre a horším vzájemným zápasům s Y Gweilch SeiberNeteg, kterému blahopřeji k postupu ze ZS...
V další části turnaje se pro mě zase tolik nemění, co se týče postavení hráčů, na výběr toho moc nemám, posílení kádru plánuji na příští sezonu... teď budu hrát zápasy o umístění a budu se snažit dovést tým do první dvacítky...

 Newcastle United F.C.
 

Situace ve skupině vypadala po losu celkem jasně. Na postup byly tipovány celky Herci a MGK Manchester United. Čekalo se, zda jim situaci dokáže některý z celků zkomplikovat a připravit je o postup. Královský Madrid už v minulých ročnících několikrát dokázal připravit favority o postup a tak rozhodně pomýšlel na překvapení i letos. No překvapení ve skupině se nekonalo. Herci i Manchester United sice ztratili shodně v prvním zápase s Taragonou, ale to byla jediná ztráta se svými dvěma pronásledovateli. Oba celky ztratili ještě ve vzájemných duelech, které oba skončili nerozhodně a o prvním místu tak rozhodlo lepší skóre ve prospěch Herců. Třetí místo zůstalo na Královský Madrid, který nedokázal v bojích s postupujícími týmy bodovat a to byl klíč k neúspěchu ve skupině. Díky výhře a remíze s Taragonou dosáhl tým na 4 body. Taragona zůstala o bod zpět a obsadila poslední místo ve skupině. Bylo to nejspíš po zásluze, jelikož nedokázala ani jednou vyhrát a připsala si pouze body za 3 remízy.
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1.  Herci 3 3 0 11:4  12
2.  MGK Manchester United 3 3 0 10:4  12
3.  FC Královský Madrid 1 1 4 4:9 4
4.  Fc Taragona 0 3 3  4:12 3

Názory manažerů:

 Herci: S výkonmi v skupine som viacmenej spokojný. Výhier mohlo byť viac, ale prvé miesto sa ráta. Aj keď v rozhodujúcom zápase o ňom sme mali šťastie, je to úspech. O ostatných zápasoch ťažko povedať niečo viac, nedával som im nejakú prioritu. 
Tou je totiž túto sezónu pre mňa liga. Ale keďže nehrám už žiadne poháre, turnaj je pre mňa tiež dôležitý. Pôvodne som nemal v pláne hrať ho nejako vážne, ale to sa už zmenilo. V minulej sezóne som sa dostal v turnaji medzi štyroch najlepších, a chcem to teraz zlepšiť. Cieľ do ďalších bojov je teda jasný. Vyhrať osemfinálovú skupinu, vytvoriť si čo najlepšiu pozíciu do ďalších bojov a na konci spočítať tie milióny na konte.

 MGK Manchester United

 FC Královský Madrid

 Fc Taragona

 
Skupina H na první pohled neměla jasného favorita. Očekávalo se, že boj o postup bude sveden hlavně mezi trojicí týmů a outsiderem skupiny bude Paris St. Germain FC. Ač měl být boj mezi Jundrovem, Evianem a Poulovem vyrovnaný, tak se z této trojici jasně oddělil FC Poulov. Od prvního kola dával jasně najevo, že si jde pro postup ze skupiny a porážel jednoho soupeře za druhým. Jedinou ztrátu si připsal až v posledním kole, když remizoval s Jundrovem. Poulov tak se 16 body jasně vyhrál skupinu. O druhé místo pak dle očekávání bojoval Jundrov s Evianem, jelikož Paris St. Germain na své soupeře nestačil a bez jediného bodu obsadil poslední místo ve skupině. V boji o druhé místo od začátku výrazně ztrácel francouzský Evian Thonon Gaillard, jelikož nezvládl úvodní víkendové dvojutkání, kdy kromě prohry s Poulovem schytal i nečekaný debakl 0:8 na půdě Jundrova. Vlastně už po tomto duelu bylo zřejmé, kdo by měl jít dál. Jundrov si svůj náskok udržoval a po výhře ve 4. kole na půdě Parisu měl na 99% jistý postup. Pouze v případě velké shody okolností by mohl být předstižen. Evian boj ale nevzdal a zbylé 2 utkání vyhrál a čekal, jestli Jundrov neschytá nějaký debakl s Poulovem. To se nestalo, připsal si bod za remízu 1:1 a postoupil dále. Evian si tak zahraje pouze o 17. místo.
 
Tabulka skupiny:
Pořadí Tým V R P Skóre B
1.  FC Poulov 5 1 0 14:5  16
2.  IGW Jundrov 76 3 1 2 25:7  10
3.  Evian Thonon Gaillard 3 0 3 16:15 9
4.  Paris St.Germain FC 0 0 6  3:31 0

Názory manažerů:

 FC Poulov: Zdarec, tak s výkony v základní fázi jsem nadmíru spokojen. I z důvodu že jsem svoji skupinu vyhrál - což jsem teda moc nečekal. Takže zatím spokojenost. Jinak cíle do další fáze moc nemám...uvidím jak se vyvinou první dvě utkání a podle toho se zařídím. Buď zabojovat o postup mezi posledních 8 a nebo si užiju zbytek turnaje bez nějakých emocí :)

 IGW Jundrov 76: Se základní skupinou jsem velice spokojen, chtěl jsem postoupit do lepší půlky a to se povedlo. Dál bych se chtěl dostat co nejvíš, ale tento turnaj není moje priorita, důležitější je liga a poháry. Byl bych spokojen s umístěním do 8. místa celkově.

 Evian Thonon Gaillard: S umístěním v základní skupině rozhodně nejsem - cílem bylo projít do vyřazovacích bojů a umístit se v TOP 8. Bohužel jsem tomu nepodřídil taktiku. 2x prohra z vítězem skupiny a debakl od IGW Jundrova mne odsunula až na třetí místo v tabulce
Teď už mi chybí motivace, protože v této části hry není o co hrát - pouze neskončit poslední :-) No určitě se pokusím vyhrát cenu pro nejlepšího střelce turnaje to je jediná šance kde mohu být úspěšný a spravit si chuť nevydařenou účastí v tomto ročníku

 Paris St.Germain FC

 

Ještě se pojďme podívat, jak po odehraných základních skupinách vypadá tabulka střelců. V ní zatím vyčnívají borci ze Žatce, kteří drží průběžné 1. a 3. místo. V čele je Sergio Datolo, který vstřelil již 13 branek, přičemž rovných 6 nasázel v 2. kole JGKošícím. Třetí místo okupuje Daniel Alayes s 10 zásahy. Mezi oba žatecké střelce se dokázal vklínit pouze francouzský střelec Evianu Samy Devaux, který má na svém kontě 12 zásahů. Devaux gólově explodoval ve 3. kole, když vsítil dokonce 7 branek do sítě Paris St. Germain.

 

To je pro tentokrát z povídání o aktuálním ročníku Dukla Cupu vše. Doufám, že se nám podaří vydat i další články, kde si počtete o tom, jak turnaj dopadne. Takže nám zůstaňte věrni a budeme se těšit na zajímavé boje v turnaji a zase na shledanou příště.

Admini turnaje: mr.hell a Panda