Čus, pátý ročník je za námi a tak se podíváme kdo ho vyhrál. Před PlayOff jsem vydal článek kdo jse tam probojoval. Shrneme všechny zápasy od čtvrfinále až do finále. U každého zápasu najdete rozbor. Tak to je vše, přeji hezké čtení.

Incoercible círculo Radim F.C. 5:0 Tj Křečhoř lebkouni
V prvním čtvrfinálovém zápase proti sobě nastoupili týmy Radimy a Křečhoře. Radim byla jasným favoritem toho to duelu a taky to tak dopadlo. Na zápas se přišlo podívat 11 040 diváků , což byla celkem pěkná náštěva na takový zápas. Zápas nabral celkem rychlí obrátky a už v 11.minutě otevřel skoré Igor Cruz , Radim tedy vedla 1:0. Ve 13.minutě zahrozila také Křečhoř , ale Vlastimil Navátý  miříl vedla brány.  Hra v polovině poločasu byla celkem vyrovnaná. Ale u konce poločasu navýšil na 2:0 Ger Tynan. Poločas tedy zkončil 2:0. V druhé půla , také začala také gólem. Hned v 50.minutě dal na 3:0 Mikhail Guschin. Adam Hřebík prozkoušel Radimského golmana ,ale ten byl na pozoru. V 63.minutě byl už výsledek 4:0 , gól dal Alberto Santos de Antonio. U konce zápasu dal Ger Tyran svým druhým gólem na 5:0.

Clube Atlético Paranaense 1:0 FC Portalegre
V druhém čtvtfinálovém zápase proti sobě nastoupili týmy Paranaense a Fc Portalegre. V tom to duelu nebyl  žádny favorit , oba týmy měli stejnou šanci na postup. Na zápas se přišlo podívat 2 574 diváků. Zápas začal celkem vyrovnaně. Šance byli na obouch stranách. Ve 20.minutě mohli otevrít Paranaense skoré , ale Luciano Leite de Mattos zahodil penaltu. Gól v prvním poločase nepadl , ale oba týmy měli hodně šancí. V druhá půle začala lépe pro Paranaense. V 48.minutě poslal Roger Perreira Lisboa do vedení Brazilský tým. Portalegre po obdrženém gólu začalo hodně faulovat a nakonec na to doplatil Hugo Janota. Hugo Janota dostal v 76.minutě červenou kartu. U konce zápasu měl Xavier Zé  šance na srovnání , ale ani jednu neproměnil. Zápas tedy skončil 1:0 výhrou Pranaense. Portalegre doplatilo na svou agresivní hrou. Faulovalo 11x za zápas z toho dostali 5x a 1x. V semifinále narazí Paranaense na Radim.
La Minolta da Radim F.C 4:1 TJ Křečhoř
V zápase se utkali dva Evrospké týmy. La Minilta da Radim F.C ze Španělska proti TJ Křečhoř z Holadska. V zápase byl papírově favorizován Španělský tým. Na zápas se přišlo podívat 5 120 diváků. Hned na začátku zahrozila Křečhoř , ale golman Radimy podržel svůj tým. Radim měla několik šancí , ale ani jedna střela nešla na bránu. Ale ve 35.minutě první střelou na bránu otevřel skoré Pablo Lopo Pastor. Radim tedy vedla 1:0. Takhle i skončil první poločas. V druhé půli v 56.minutě dal gól Hanz Barton. Radim už vedla 2:0. V 62.minutě byl vyloučen hráč Bravo Torres de La Penha z Radimi. Toho mohla využít Křečhoř a dlouho to netrvalo. V 66.minutě snížil 2:1 Jeffery van Bree. O 3.minuty později mohl dát Jeffery van Bree druhý gól , ale golman Radimi jeho střelu chytil. V 75.minutě si pojistila Radim vedení, Fernandez Albeida zvýšil na 3:1. V poslední minutě padl ještě jeden gól , znovu ho dal Fernandez Albeida. Radim tedy vyhrála 4:1.
Birmingham Huskeys FC 3:0 Akc de Valenciennes
Birmingham Huskeys FC vyhráli kontumačne , protože Akc de Valenciennes hrál jiný turnaj.

V semifinálovém zápase proti sobě narazili týmy Radimi a Pranaense. Favoritem zápasu byla Radim a chtěla to také dokázat. Paraense , ale mohlo překvapit.  Na zápas přišlo 11 446 diváků , což celkem bylo slušná nástěva. Už v 1.minutě mohl otevřít skoré Federico Farri ,ale golman jeho střelu vyrazil na roh. První gól padl v 11.minutě. Postaral se o něj Rafael Riera , Radim vedla jeho zásluhou 1:0. Po gólů se hra uklidnila ,ale ve 32.minutě už to bylo 2:0.Eduardo Obina vstřelil druhý gól Radimi. U konce poločasu měla Radim ještě nějaké šance ,ale už žádnou neproměnila. Paranaese mělo také dvě šance v poločase , ale golman Radimi obě střeli chytil. Druhý poločas začal celkem rychlém tempu. V 51.minutě dal druhý gól v zápase Eduardo Obina a už to bylo 3:0. Radim po gólu si vytvořila veliký tlak a měla hodně šancí , od několika hráčů. Ale jedinej Emmanuel Kiefl dal gól na 4:0. Za Paranense měl ještě šance Roger Perreira Lisboa a Bispo Matos ,ale jejich obě střeli šli vedle. Radim tedy vyhrála 4:0 a bude ve finále.
La Minolta da Radim F.C 0:2 Birmingham Huskeys FC
V druhém semifinálovém zápase se utkali proti sobě La Minolta da Radim F.C. a Birmingham Huskeys FC. Větším favoritem v zápase byl Americký tým Huskey , který má lepší hráče než Radim. Na zápas se přišlo podívat 4 250 diváků. Aktivně začali domácí a hnedka Prado prozkoušel v úvodu zápasu golmana Huskeys. Huskeys měli první šanci ve 13.minutě ,ale golman Radimi taky předvem dobry zákrok. První gól v zápase padl ve 23.minutě. O něj se postaral výtečný Český hráč Ivan Pašek. Huskeys tedy vedli 0:1. Radim měla v závěru poločasu šanci , ale Pastorovu střelu golman chytil. První poločas skončil 0:1. V druhé půly začal lépe Americky tým. V 53.minutě skóroval Brian Herdsman a už to bylo 0:2. Radimy se roztékali šance na finále. Radim se tlačila do předu , ale výtečnému golmanovi z Huskeys dát gól nemohla. Zápas skončil výhrou Birminghamu Huskeys FC 0:2. Ve finále narazí na druhou Radim.

La Minolta da Radim F.C  1:0 Clube Atlético Paranaense
O třetí místo se utkali týmy La Minolta da Radim F.C. a Clube Atlético Paranaense. Papírově měl být lepší Španělský tým La Minotla da Radim F.C. , ale Paranaense má také svoje přednosti. Na souboj o 3.místo přišlo jenom 3 874 diváků. Zápas začal hodně agresivně. Už ve 2.minutě dostal žlutou kartu Emre de Jong.  Oba týmy hráli hodně aktivně dopředu. Radim měla v prvních 8.minutách dvě střeli , ale ani jedna nešla na bránu. Paranese mělo jednu šanci , ale také nešla na bránu. Ale první gól vstřelili Španělé.  Fernandez Albeida poslal Radim do vedení 1:0. U konce poločasu dostal za Radim Angel Torrecilla Molero také žlutou kartu. Poločas tedy skončil 1:0 pro Radim. V druhé Paranaense přidala na aktivitě ve střelbě , ale gól Radimskému golmanovi dát nemohla. Radim měla také nějaké šance , gól taky nedala. Souboj o 3.místo vyhrála Radim.
Incoercible círculo Radim F.C. 1:2 Birmingham Huskeys FC
V 5.ročníku ve finále nastoupili proti sobě dva týmy z jiných kontinentů. Incoercible círculo Radim F.C. ze Španělska a Birminham Huskys FC z USA. Favoritem zápasu nikdo nebyl , ale větší šance na vítezě tipovali Huskeys. Oba manažeři nasadili to nejlepší co měli a šlo se do boje. Na stadión přišlo podpořit své týmy 12 380 fanoušků. Radim nastoupila v sestavě 3-4-3. Huskeys nastoupili v sestavě 4-4-2.  Hned v úvodu zápas mohl dát gól Emmanuel Kiefl , ale jeho střela neohrozila branku. Jako v souboji o 3.místo , tak i v tom to zápasu se hodně faulovalo. První žlutou kartu udělil rozhodčí hráči  Rafaelu Rierovi z Radimi. V 17.minutě také zahrozil Americký tým. Ivan Pašek vystřelil tvrdou střelu na golmana. Radimský golman byl v pozoru. Ve 21.minutě dostal Carsten Bode , žlutou kartu ze faul. Ze standartní situace vytěžila Radim roh ,ale ten nedokázali z užitkovat. Ve 25.minutě dostal další hráč žlutou kartu, Brian Herdsman. Na žluté karty vedli Huskeys 1:2. Ve 27.minutě padl první gól v zápase. Síť rozvlnil Ivan Pašek , Huskeys tedy vedli 0:1. Radim gól zaskončil a začali být nervozní a faulovat. Na to doplatil Fernando Velasco de Arce a dostal zaslouženě žlutou kartu. Poločas tedy skončil 0:1. O poločase si mohli diváci dojit do nově otevřeného MCDonaldu na stadiónu. Druhá půle začala zase agresivně. V 47.minutě dostal Jonny Boswell žlutou kartu za zákeřný faul , myslím že by to mohla být i červená karta. Druhý poločas byl celkem klidný a oba týmy se do ničeho nepouštěli. Až zase 82.minutě udeřil znovu  Ivan Pašek , Huskeys vedli už 0:2. A celkem už bylo jasné že jsou mistři. Ale zápas skorigoval Fernando Velasco de Arce. Hráč poslal tvrdou střelu za vápnem , golman neměl žádnou šanci to chytit. Do konce zápasu se , ale už nic nestalo. Po odpísknutí rozhodčího hráči Huskeys vylítli ze střídaček a svalili se na sebe. Hráči Radimy byli hodně zklamaný , někteří i brečeli. Zápas to byl vyrovnaný , jen Huskeys dokázali své šance z užitkovat.

Tak to je vše co jsem vám mohl dnes nabídnou. Doufám se vám článek , alespoň trošku líbil. Dík chaberka.