Vítám vás u třetí tiskové zprávy klubu TJ Pivoj hrající Paraguayskou 4.C ligu. Dnes se podíváme na plány do 8. sezóny, představíme posily a seznámíme vás se základní sestavou.

Hovoří Jose Luis Chilavert- manažer a trenér klubu.

Milí fanoušci, jedna sezona skončila a než se člověk vzpamatuje, již je tu další ročník. Zastavme se ale ještě na chvíli u té minulé, u té pro nás premiérové tady na Brejku. Klub byl založen přesně v polovině probíhající ligy, a tudíž byl trochu znevýhodněn oproti dalším soupeřům, kteří měli na sbírání bodů všech 30 zápasů, ale my pouze 15. I přesto jsme se postupem času rozehráli a díky skvělým výkonům útočné dvojice Oscar Bonet-Antonio Acuqa bylo naše celkové umístění na skvělé čtvrté pozici ligové tabulky. Přes mezisezónní přestávku přišlo do klubu celkem šest nových hráčů, jejichž kvalita je velmi vysoká. Hlavním cílem zmíněných přestupů bylo jednak zvýšit úroveň kádru, přinést zkušenost a také vytvořit konkurenci, což se myslím podařilo. Největší příchozí hvězdou je zřejmě dánský útočník Rasmus Haiba a ghanský Toffik Tanko, který hraje na stejném postu jako Haiba a navíc je nejlépe placeným hráčem. Během přestávky jsme také vylepšili zázemí stadionu Pod Lesem zvýšením kapacity na 1900 míst, z čehož je 400 ke stání. Dále se zvýšila úroveň tréninkových a regeneračních prostorů. Všechny tyhle investice stály nemalou částku a doufám, že se nám na konci sezony vrátí. Náš cíl je jasný- atakovat nejvyšší příčky 4.C ligy a postoupit.

Představení nových hráčů:

Lucio Josi Marma Rubio - Brankář

Tenhle zkušený ghanský brankář přišel do TJ Pivoj z týmu Tygris, ve kterém během dvou uplynulých sezon neodchytal ani jediný zápas, přestože je velmi kvalitní. Očekává se, že bude bojovat o post jedničky s Derlisem Manerou. Zatím odchytal dva přáteláky a nevedl si vůbec špatně.

Věk: 21

Předchozí kluby: TJ Kašperské Hory(2 sezony), Tygris(2 sezony)

Csaba Gálik- Obránce

 Další z tzv. "ztracených hráčů", jak nazývám fotbalisty, kteří neodehráli na brejku jediný zápas. I když tenhle slovenský obránce má na kontě jeden přátelský v dresu RSCM Rozkoš, odkud k nám přišel. V TJ Pivoj se sním počítá do základní sestavy a vzhledem k jeho kvalitě bude tahounem obrany.

Věk: 20

Předchozí kluby: boss74(2 sez.), RSCM Rozkoš(2 sez.)

Mikuláš Barteska- Obránce

Český obránce odehrál doposud jediný zápas na brejku za FK Vysokov, přesto ho manažer Chilavert koupil. V tomhle případě jde trošku o risk, nikdo neví, jak se mu povede. Očekává se, že bude připraven na střídačce naskočit do ligových zápasů.

Věk: 20

Předchozí kluby: FC Chachar(2), Scenick de Pereira(1), FK Vysokov(2)

Bernabi Unali- Obránce

Paraguayský hráč odehrál 13 ligových zápasů v Českých Budějovicích, ale pak jeho kariéra začala upadat dolů. Unali měl problémy s drogami a už to vypadalo, že skončí nadobro. V TJ Pivoj se mu ale naskytla nová příůežitost, J.L. Chilavert s ním počítá do základu.

Věk: 20

Předchozí kluby: České Budějovice Blahobyters(2), Ovman United(2)

Osvaldo Piccoli- Záložník

Argentinský útočník má na kontě šest zápasů za Bloody Team, takže další téměř promarněný talent. Pokud se bude chtít ubírat v kariéře směrem vzhůru, má zřejmě poslední šanci. Nejprve se ale bude muset probojovat do základní sestavy.

Věk: 21

Předchozí kluby: Bloody Team(1), Tygris(2)

Amankwah Awudu- Útočník

Je mu již 21, přesto neodehrál až do příchodu k nám jediné utkání. Hned při prvním tréninku ale Chilavertovi ukázal, že mu patří místo v základní sestavě. Jeho cíl je dát finální přihrávku pro své parťáky v útoku.

Věk: 21

Předchozí kluby: SK Slavia(2), FC Kumasi Sharks(2)

Toffik Tanko- Útočník

Mladík, do kterého se vkládají obrovské naděje. Chilavert mu nabídl na začátek opravdu vysoký plat a z odstupem času se to jeví jako chyba. Bude to mít těžké, protože jakožto nejlépe placný hráč bude muset předvádět nadlidské výkony.

Věk: 19

Předchozí kluby: FC Brusiči Liboc(2)

Rasmus Haiba- Útočník

Dánský veterán je zřejmě nejzářivější posilou TJ Pivoj.Počítá se s nímjako s mašinou na góly. Čili pozice, kterou až do nedávna zastával Oscar Bonet. Uvidíme, jestli ho dokáže napodobit a nebo se jím nechá vytlačit ze základní sestavy. Prošel již mnoha kluby.

Věk: 22

Předchozí kluby: Uragan, BSC Devils, Olympigue de Marseille, Players from Hell FC, FC Banan

Ideální sestava:

 

10- Oscar Bonet(u)

 

7- Toffik Tanko(u)

18- Rasmus Haiba(u)

 

8- Hugo Valdez(z)

 

9- Amankwah Awudu(z)

11- Antonio Acuqa(z)

 

4- Alexis Phatouros(o)

 

17- Csaba Gálik(o)

16- Bernabi Unali(o)

 

2- Uriel Campos(o)

1- Derlis Manera(o)