Dobrý den, sezóna je u konce a moje pocity jsou nepopsatelné, tým vstal z mrtvých a vv téměř neuvěřitelném závěru dokázal vybojovat "skoro ztracený" titul. Více se dočtete níže. Kvalitní čtení Vám přeje Salvador.

Už se Vám někdy stalo, že jste již něco ztráceli a nakonec se vám podařilo toho dosáhnout? Řídíte se pravidlem, že naděje umírá poslední? Měli by jste! Jsou 3.kola do konce tým El Solferino Escuadra ztrácí 4 body a vedoucí tým během celé sezóny zaváhal pouze 2krát. Vypadá to téměř na předem rozhodnutý titul pro tým FC Nazran, ale v pondělním kole tým Nazran prohrává a my ztrácíme již jen jeden bod. V tu chvíli jsem si už myslel že mě to vše bude mrzet a že zklamání bude umocněno tím, že titul nezískám pouze o bod. Bohužel pro tým Nazran ještě nebylo všem zlým dnům konec a ve středečním kole opět prohrávájí, vše mám v rukou já, dostávám se na první místo a vedu hned o 2body, Stačí mi remíza. Pátek 21.12. hraji na hřišti soupeře, který mě v 15.kole porazil. Upřímně řečeno, měl jsem opravdu strach. Zápas začíná a tým po poločase vede 2:0, vše již bylo rozhodnuto a domácí s výsledkem nebyli schopni nic udělat. Zklamaný tým Nazran dobršuje hrůzý týden remízou proti slabšímu soupeři a z 4bodového náskoku se najednou stává 4bodová ztráta, bohužel je již odehráno 30.kolo a nic se nedá změnit, na stadionu týmu El Solferino Escuadra můžou propuknout oslavy.

Opravdu se mi potvrdilo, že se může stát cokoliv a že naděje umírá poslední, chtěl bych moc poděkovat týmu, že to psychicky ustáli a boj nevzdali, když už se bitva zdála prohraná, což předvedli, když v posledních 5utkání nedostali ani jeden gól. Tak bych chtěl hodně poděkovat divákům, kteří nás přišli v ponděli podpořit na náš stadion a porazili jsme 3.mužstvo v tabulce, což byla pro nás také obrovská výhra, které nám přinesla jak 3body, tak duševní pohodu. Jsem moc šťastný, že se nám na konec podařilo vzvládnout vytyčené cíle a postupujeme do 2.ligy z prvního místa.

Do nové sezóny bych rád vstoupil výhrou, rozhodně máme kádr na to aby jsme postoupili do 1.ligy a rozhodně jsou i takové požadavky, ale jak jsem napsal výše, nic není nemožně, takže je klidně možné, že budeme hrát o záchranu, řídím se pravidlem: "Malý je jen ten, kdo má malé cíle". Něco na tom je, když budete věřit, že to dokážete, tak to dokázat můžete, ale taky nemusíte. Takže zpět k těm cílům, napíšu je zde pěkně pod sebe.

Cíle:  

  1. Vyhrát 2.ligu.
  2. Postoupit do 1.ligy.
  3. V NP se dostat alespoň do finále.

Dále bych byl rád, kdyby jsme o něco rozšířil stadion a zázemí a to v následujících bodech:

  1. Zvýšit kapacitu o 21 000míst, celkově na 38 000míst.
  2. Zvýšit Tréninkové prostory na úroveň 8.
  3. A další drobné úpravy jako je obrazovka, kvalita trávníku atd.

A co se týče kádru, jsem spokojen, pouze asi budu muset sehnat jednoho nebo dva kvalitní řecké obránce.

 

Na závěr bych rád poděkoval ježíškovi, že mi nadělil tak krásný vánoční dárek, jako je 1.místo a moc moc mu děkuju.

Dále bych Vám všem, i těm co mě nemají rádi popřát příjemné prožití svátku a hlavně hodně dárků a spoustu úspěchů, jak osobních tak tady na brejku.

Doufám že se tiskovka líbila a v příštím čísle nashledanou. Salvador.