Pěkná divácká kulisa
      Atraktivní zápas
Kouskovaná hra
      Příliš mnoho faulů

Do Mexického Colossea se přišlo podívat 6315 diváků.Ty dostal do varu už v 6.minutě Jamie Pirez.Poté následoval tlak hostů,ze kterého plynuly fauly a následná penalta,kterou proměnil Leyrientol Roberto das Neves.Následovala opět sprška faulů a ke konci poločasu se ke střele prostlačil už jen Jamie Pirez.Ve druhé půli už byl jeden z faulů odměněn žlutou kartou.Další penaltu měl na svědomí sám golman Silviano Alas.K druhému pokutovému kopu se postavil tentokrát Oscar Alatorre ten ovšem pokutový kop neproměnil a skore zústalo 1 : 1.Po druhé penaltě se na hřišti začalo opět něco dít velkou šanci spíli Pirez a na druhé straně Roberto das.V závěru oba týmy dostali ještě po dvouch žlutých kartách a tak se rozešli s nerozhodným stavem.

Největší výhra: Bohemians Bítochouv : Tým bez managera 7 : 0 :D
Celková návštěva: 25 660 (3207.5 diváků na zápas)
Goly celkem: 25 (3.125 golu na zápas)
Žluté karty: 22 celkem(2.75 karet na zápas)

Více střel

Stadion Toma Jonese byl skoro zcela zaplněný na bitvu o postup se přišlo podívat  11 023 lidí.Zápas byl velmi takticky propleten přesto však divácí viděli atraktivní podívanou.Zápas se obešel bez jediné žluté karty.První kdo se mohl radovat byli domácí v e 22. minutě skorovala Slovenská posila Alexander Šavol.O osm minut později se do pokutového území dral Bofo Nurse a byl stažen za dres obráncem Carreiramem.Nekopnemsi byli na koni,ale ze sedla je mírně vyhodil Šavol,který neproměnil pokutový kop.Tlak hostů se postupem času zvyšoval a přišla z toho i vyrovnávací branka prosadil se kdo jiný než Jaime Pirez.Po golu se hra opět přsenula před branku hostů.Centr do vápna nasměřoval Candio a odražený mič poslal do sítě Nurse.Výsledek 2 : 1 už byl konečný.

Nejvyšší výhra: FC Válcovice : Tým bez managera 8 : 0
Celková návštěvnost: 39 232 (4904 lidí na zápas)

Urputné bránění

Hosté museli bez podmínečně vyhrát,aby si udrželi naději na postup.Překvapeně však nastoupili v 10 což proti "zabetonované obraně domácích.Nemělo šanci uspět.Z toho plynuly  i všechny ty zblokované střely,které nedoletěli až k domácímu brankáři.Největší šanci hostů spálil Oswaldo Bautista,který svůj pokus nasměroval těsně levé tyče golmana.Na tento zápas se přišlo podívat  4 286 lidí což je na šlágr kola velmi slabá záležitost.Po 90ti minutách se skore nezměnilo a stav zápasu zústal 0 : 0.Hosté poté spěchali k obrazovce,aby se dozvěděli jak hráli jejich soupeři 1.FC Nekopnemsi a Senators.