Držení míče:

47.2%

52.8%

Návštěva: 200

Tímhle zápasem si klub z Ďolíčku odbyl svojí premiéru. Všech 200 vstupenek bylo beznadějně vyprodáno a divácký zájem byl mnohem vyšší, jenže na stadionu probíhají rekontrukce a tak je kapacita omezena. Bohemians 1905 čekal na úvod půsebení na brejku tým legendárného paraguayského brankáře José Luise Chilaverta TJ Pivoj, který byl i favoritem. Hosté se se hned od začátku utkání usadili na polovině soupeře a domácí k ničemu nepustili. Odměnou byla penalta, kterou v 19. minutě chladnokrevně proměnil Antonio Acuqa. Jenže TJ Pivoj poté začal hrát velmi nedisciplinovaně a hodně fauloval, po jednom takovém zákroku poblíž šestnácky využil přímého kopu domácí Martin Caqete a vyrovnáním určil poločasový stav. Po přestávce pokračovali hosté v tvrdé hře, což se jim ale nevyplatilo. Po druhé žluté kartě musel trávník opustit mladíček Urial Campos a Bohemka hrál přesilovku. Ovšem v 62.minutě přišla pro domácí pohroma. Další faul ve vápně a kanonýr Oscar Bonet střelou doprostřed zařídil vítězství TJ Pivoj 2:1. Bohemians se již nezmohli ani na závěrečný tlak.

Na obrázku vidíte Oscara Boneta z TJ Pivoj (č. 25) a Martina

Caqeteho z Bohemky v hlavičkovém souboji. V tomhle byl

úspěšnější domácí hráč, celkově se však radovali hosté.

Návštěva: 800

Dalšímu nově přihlášenému celku souteže, MSK Trmice, se před domácím publikem vůbec nedařilo. Jediné, čím mohli 800 znuděných fanoušků zaujmout, byly časté fauly. Zato Uniteds předváděli útočný fotbal, často stříleli a po jedné takové střele Gonzalo Reyese ze střední vzdálenosti v 9. minutě zaslouženě vedli. Tragickou hru domácích zvýraznil za 25. minut po Reyesovi Amarilla a to bylo pro fandy domácích moc. Začali pískat na své ovečky a plno z nich odešlo pryč. Druhá část zápasu pokračovala v duchu první půle- pouhé přihlížení hráčů MSK na útočné akce Uniteds. V 54. minutě proměnil Buruchuaga penaltu a korunoval tak jasnou výhru hostů 3:0. Domácí celek nevystřelil ani jednou na branku a přes blížící se zimní pauzu budou muset v Trmicích všichni pilně trénovat.

Návštěva: 703

Pod pojmem Ferrari si většina z nás předtstaví červenou formuli, jméno Michaela Schumachera nebo zápach benzínu. Jenže Ferrari je také klub hrající paraguayskou 4.C ligu a na jejich stadion zavítala slavia - čtvrtý celek tabulky. Pro domácí to byl dost těžký zápas, ze kterého vytěžili maximum. Jenže ani to na body nestačilo. Sice hned v úvodu předvedli drtivý nápor, jenže z rychlého brejku v 19. minutě rozvlnil domácí síť Anthony Turnbull. Ferrari se pak celý první poločas tlačilo dopředu a vytvářelo si šance, jenže slávistická obrana byla jako zeď. Stejné to bylo i po přestávce, ale hra se přece jen trochu vyrovnala. Domácí měli jasně navrch, ale fotbal se hraje na góly, kterých více vstřelili hosté. Jedinou radost Ferrari udělal v 83.minutě Federico Caqete a tak domácí prohráli 2:1.

Návštěva: 0

Šok čekal na nerozlučnou dvojku Pata a Mata, manažery hostujícího klubu, po příjezdu na hřiště týmu Konirnice. Stadion je totiž v rekonstrukci a je tam zákas vstupu, takže zápas se hrál bez divácké kulisy. Pata a Mata to ale nezaskočilo a v nudném utkání, na který měli přístup pouze novináři, vyhráli 2:1. Konirnice šli v 19.minutě do vedení ale dvěma góly mezi 77. a 86. minutou hosté skóre otočili. Opravdu velmi nudný zápas.

Návštěva: 628

Místo na sladkostech a vánočním cukroví si diváci smlsli na padajících gólech- celkem jich spatřili deset! Zřejmě se nad nimi slitovali brankáři obou mužstev, kteří toho příliš nechytli. O něco méně vosích hnízd s rumem pravděpodobně snědl domácí golman, který za svá záda pustil pouze čtyři míče. Zato goalkeeper hostujícího nováčka hrál asi doposud pouze kuželky, takže těch gólů inkasoval šest. Přestřelka začala již první střelou zápasu, kterou vyslal ve druhé minutě Evaristo Acuqa. Nemá cenu vypisovat seznam střelců, snad jen můžu dodat, že v poločase vedlifo bohemia pdy již 4:1 a hosté nakonec zápas velmi zdramatizovali. Ještě v 69. minutě byl stav 6:2 ale poté to jak domácí hráči, tak i alkoholem ovládlí fanoušci vypustili a kuželkáři snížili dvěma brankami. Na víc se ale nezmohli, přece jen jsou kuželky méně fyzicky náročný sport než fotbal.

Návštěva: 1 173

Klub Nová 2007 měl velmi nadějný vstup do soutěže, ale v posledních zápasech jde od porážky k porážce. Vše potvrdili i na hřišti silného soupeře Santos. Jediný, kdo v týmu hostí zaujal, byl Cecilio Lukey, který měl několikrát slibnou pozici pro vstřelení branky, ale bohužel pro Novou se mu to ani jednou nepodařilo. Po klidném začátku zápasu začal kolem 20. minuty drtivý tlak Santos, který vyústil o osm minut později vstřelením gólu, který se zapsal do statistik Gregoriemu Sticotti. Po čtvrthodině druhé půlky uklidnil domácí Gerardo Viafara, který zůstal trestuhodně neobsazený. Poté se do útoku vypravili i hosté, jenže všechny jejich akce končily buď před šestnáctkou a nebo v rukách domácího golmana. Deset minut před koncem zužitkoval rychlý protiútok Gerardo Viafara a svým druhým zásahem určil konečný výsledek.

1. liga sestup: ** Tým bez manažera **,** Tým bez manažera **
2. liga sestup: FC FreeTekk Sázava,** Tým bez manažera **,** Tým bez manažera **,** Tým bez manažera **
3.A liga sestup: ** Tým bez manažera **,** Tým bez manažera **,** Tým bez manažera **
3.Bliga sestup: TJ Podřipan Rovné,** Tým bez manažera **,** Tým bez manažera **,** Tým bez manažera **

Č.dresu: 10

Ahoj Oscare, vezměme to od začátku, proč vlastně hraješ za TJ Pivoj?

Ahoj, no v dorostu jsem nastupoval za paraguayský klub Cerrito, kde si mi letos v létě vyhlídnul manažer Jose Luis Chilavert. Jistě chápete, že taková nabídka se neodmítá, i když TJ Pivoj hraje zatím jen 4.ligu.

Za kolik dní ti vyprší smlouva a kde budeš pak hrát?

To je poněkud předčasná otázka. Ještě mi zbývá 57 dní. Rád bych poté ale prodloužil smlouvu, líbí se mi tu a poslední dobou se mi i daří. Doufám že bude mít vedení zájem.

Mohl bys nějak popsat pocity, které jsi zažil po příchodu do TJ Pivoj?

Musím říct, že to bylo zpočátku zváštní. Když jsem viděl ten malý stadion, skromné šatny a nepříliš dobrý trávník, nevěděl jsem co dál. Jenže se tu sešla výborná parta, držíme pohromadě a je to super. Navíc máme skvělé fanoušky, kteří nás neustále ženou dopředu. Nechtěl bych být jinde. Bohužel jsem se hned na začátku sezony zranil a nemohl pár zápasů hrát. Doufám, že už to bude dobré.

Po návratu do sestavy ses střelecky probudil, v utkáních opravdu záříš. Dokážeš říct, co za tím stojí?

Jednoznačně mi pomohlo mužstvo i manažer. Dokázali mě podržet a uklidnit a já se můžu soustředit jen na fotbal, což je pro mě nejdůležitější. Teď sem nahoře, protože mi to tam padá, tak věřím, že mi to vydrží dlouho.

Mohl bys popsat, jak probíhá tvůj běžný den?

Ráno vstávám tak kolem deváté, a v deset již musím být na stadionu, máme ranní trénink, který trvá do dvanácti. Odpoledne máme buď volno, nebo hrajeme přátelák.

A jak trávíš volný čas?

Většinou jsem s přítelkyní, procházíme se po městě, o víkendu si uděláme nějaký výlet atd. Jsem rád, že nejsem tak známý, aby mě lidé na ulici stavěli a poznávali. I když pár podpisů už jsem taky rozdal, většinou po zápase.

Prozradíš nám některé tvé koníčky?

No moc jich není. Ale poslední dobou mi docela začal bavit golf, většinou ho hrajeme se spoluhráči a také často s přítelkyní chodíme do kina.

Vraťme se teď ještě k fotbalu. Kterých cílů chceš ve své nadějně se rozvíjející kariéře dosáhnout?

Momentálně chci dávat co nejvíce gólů za TJ Pivoj a  věřím, že příští sezonu postoupíme do třetí ligy. V budounu bych si chtěl zahrát první ligu, podívat se do zahraničí a alespoň nakouknout do reprezentace. Vím, nejsou to skromné cíle :D.

A co bys na závěr vzkázal fanouškům?

Hlavně ať nám i nadále věří a ať chodí na utkání v hojném počtu, fotbal se přeci hraje pro ně.

Oscare, děkuji Ti za poskytnutí rozhovoru a přeji hodně dalších úspěchů Tobě i klubu.