Vítám vás u druhé tiskové zprávy klubu TJ Pivoj hrající Paraguayskou 4.C ligu. Přinesu vám zajímavosti ze zápasu 22.kola TJ Pivoj- Sevila ze dne 5.12.

666- magické číslo. Někteří ho nazývají číslem satana, Iron Maiden v jednom ze svých největších hitů zpívají 666- The Nuber of The Beast a jejich letošní koncert u nás se uskutečnil 6.6. v Ostravě. A pověstné šestky se také vážou k zápasu 22. kola paraguayské 4.C ligy mezi TJ Pivoj a Sevila. Ale nejprve reportáž z utkání:

Návštěva: 666

Před zápasem byla mírným favoritem Sevila, ale hned první minuty naznačily přesný opak. Hostů přijelo pouze deset, čili TJ Pivoj měl výhodu jednoho hráče navíc. Úvod byl trochů opatrný, vše ale rozhýbala první branka zápasu z kopačky Antonia Acuqy ve 13. minutě. Domácí se usadili na polovině soupeře, který jen sporadicky zaútočil nějakým brejkem. Za vše mluví držení míče: 60:40 pro nás. Do poločasu se trefil ještě Diego Lombardi a výstavní střelou Hugo Valdez. Ve druhé části bylo na hřišti jedno mužstvo- TJ Pivoj. Drtili jsme soupeře před bránou hned zpočátku- v 52. min. zvyšoval Valdez na 4:0 a ten samý hráč o pár minut později spálil další gólovku. Po dobývání Sevilské klece se trefil v 75. minutě Oscar Bonet a v 84. minutě dokonal potupnou porážku a zároveň završil hattrick teprve osmnáctiletý Hugo Valdez.