1.Dvojice

Hanácké pohár čtvrtfinále 1.zápas

FC Makin Šternberk   Incoercible círculo Stavik Team

0 : 2

Zápas na Plácku sledovalo 14 549 diváků,kteř viděli prohru domácho celku.Vítězství si hhosté zajistili už v první ptatiřicetiminutovce.Kdy se v 6.minutě prosadil Hayrettin Aksancak a po něm v 33.minutě Chong Kjong-ho.Do druhého utkání měli hosté dobrou výchozí pozici.

Hanácké pohár čtvrtfinále 2.zápas

Incoercible círculo Stavik Team   FC Makin Šternberk

1 : 2

Do druhého duelu domácí vstupovali s dvoubrankovým náskokem,který snížil do poločasu na jednu branku Afafa Amoah.Do kolen domácí srazil v 59.minutě hostující Salvatore Spalletti.Hosté byli na koni ale domácí držel skvělý golman.Zrovna když už čekali všichni konec dostal domácí fanoušky do extáze Colm Finnucane,který nádherně proměnil přímý kop a do semifinále tak  postupuje Incoercible círculo Stavik Team.

2.dvojice

Rinnegatos Hašišové království  Kawasaki Frontale FC
1 : 0

Do Hašišových sladů se přišlo podívat necelých 8 000 diváků,kteří neviděli zrovna atraktivní utkání.Ovšem už na začátku rozproudil domácím krev Andrea Pisano a Rinegatos vedli 1 : 0.Do poločasu byla na trávníku k vidění částá žlutá barva v rkou rozhodčího.Největší šance hostí se zrodila ve druhém poločase,když Ijiru vychytldomácí golman.Rinegato si tak do Japonska odvezlo náskok 1 : 0.

Kawasaki Frontale FC : Rinnegatos Hašišové království

0 : 0

O vedení,které si Italové přivezli z domácího povrchu mohli přijít už ve druhé minutě,ale vyznamenal se Tommy Pleidrup.Stejnou výhodu dostali i hosté o 6.minut později,ale Marcelo di Michaele dopadl stejně jako jeho kolega na druhé straně.Statistika zápasu hovoří za vše.Takže do semifinále postupuje Hašiš.

3.dvojice

LOKOMOTIVA Staré Město   Rinnegatos de Picudo Sombreros

3 : 1

Utkání probíhalo za pověstně čeké kulisy zápas poměrně bohatý na
goly navštívilo jenom 5 965 diváků.
Domácí nastoupili ve velmi divném rozestavení pouze s jedním útočníkem.A už ve 27.minutě se mohl rdaovat Jamie Edwards Hosté,ale dokázali ještě do poločasu vyrovnat trefil se Docablo.Ve druhé půli domácí zúročili produktivitu a dokázali vstřelit ještě 2 branky a to ještě dokázali zahodit penaltu.

Rinnegatos de Picudo Sombreros  LOKOMOTIVA Staré Město

3 : 1

Lokomotiva si do Argentiny přivezla  velmi dobrou výchozí pozici a ta se ještě zlepšila po té co v 10.minutě skoroval Králík.Rinegatos muselo v tu chvíli dát,alespoň 3 goly aby se rozhodovalo až ve třetim utkání a do poločasu dalo 2.Ve druhé puli to bylo betonování v podobě čechů a do jejich obrany se Rinegatos dostávali jen chvílemi.Jednu takovou využil v 76.minutě Roth a poslal tak Rinegatos do třetího rozhodujícího utkání.

Hanácké pohár čtvrtfinále 3.zápas

4 : 3

Utkání mělo jenom jednoho hrdinu a tím byl Argentinský Arno Buurmeier,který dokázal vstřelit čtyři goly a prakticky takposlal Lokomotivu z kola ven.Své první dvě branky vstřelil už ve druhém poločase.Třetí branku vykouzlil ve 49.minutě druhého poločasu a všechno vypadalo už na jistý postup Rinegatos.Ale v 53.minutě nejdříve snižoval Pospíchal a  v 79.minutě už na rozdíl jediného golu snížil Rob.Lokomotiva tlačila,ale po nasimulovaném pádu v pokutovém uzemí proměnil penaltu kdo jiný než Buurmier.V závěru už jenom korigoval na konečných 4 : 3 Rob.

4.dvojice

1.FC Nekopnemsi   Apatchi

2 : 1

Souboj dvou překvapení turnaje vyzněl lépe pro domácí tým,který se už v prvním poločase ujal vedení 2 : 0,dvakrát se trefil Nurse.Zápas probíhla bez nějakého vzrušení.Apatchi do odvety udělali krok k postupu když v 87.minutě snižoval na 2 : 1 Quinteros.

Apatchi  1.FC Nekopnemsi

2 : 1

Velmi vyrovnané utkání ve kterém byli přeci jen o chlup lepší hosté,ale goly stříleli domácí už ve 13.minutě rozvlnil síť Peqahera.Ten samý hráč skoroval i v 64.minutě za tohoto stavu postupovali "indiáni",ale v 75.minutě se z pokutového kopu prosadil Renato Rosas a o vítězi se rozhodne až ve třetím utkání.

1 : 3

Na neutrální půdě se muselo rozhodnout o dalším semifinalistovi,který se postaví Italským Hašišům.Utkání začalo velmi kvalitní hrou a už ve 4.minutě se prosadil Mexciký postrah Argentinské obrany Bofo Nurse.O 15.minut později už však bylo vyrovnáno na 1 : 1 upravoval Andrizi.Do poločasu se skore měnilo ještě jednou neoblíbený gol do šatny vstřelil Chatzis.Apatchi se snažili vyrovnat,ale z jejich tlaku nebylo nic naopak na 3 : 1 dával v 87.minutě opět Nurse.

Semifinále se odehraje v neděli 2.12.2007 a odvety jsou naplánovány na úterý 4.12.2007. Případný třetí zápas se odehraje ve čtvrtek 6.12.2007. Finále a o 3. místo se odehraje v neděli 9.12.2007.