Dobrý den všem manažerům, jako každý týden tak i dnes vyjde tiskovka mého týmu. Shodnotím zde uplynulý týden.

V uplynulém týdnu se sehrál 10. - 12. kolo ligy a dá se říci že bylo vše úspěšné. Hned v úvodním utkání jsme doma deklasovali, do té doby neporažený tým, 4:1 a snížili tak ztrátu na první pozici. Další zápas jsme též vyhráli, sice venku, ale zato s odřenýma ušima a poslední zápas doma jsme již v klidu podrželi byzchybný týden.

V 10.kole jsme nastoupili na vlastním stadionu a to proti týmu, který doposud neprohrál. Hostující tým FC NAZRAN přijel v plné síle a určitě si věřil, že si z našeho stadionu odveze alespoň bod. Stadion byl poměrně naplněný, když se zde těsnalo něco přes 13 tisíc diváků. Naši hráči nenechali nic náhodě a hned od úvodního hvizdu se do soupeře pustili s vervou. Tým tlačil a naše snaha se nám zůročila v 34.minutě, když se skvělou střelou z dálky trefil Vogl. Minutu před koncem prvního poločasu se Sebastian Vogl trefil do sítě hostů podruhé a tento gól byl asi rozhodující. V druhém poločase jsme spoupeře k míči příliš nepustili a hned v 50.minutě si Vogl završil svůj hattrick. Po skvělé akci hostí se jim v 72.minutě podařilo snížit na 1:3, ale poslední hřebíček do rakve týmu NAZRAN zaklepl sým čtvrtým gólem Vogl.

Na tiskovce :

• Nejdůležitější zápas co jsme zatím hráli a rozhodně jsem s tem moc spoojen, soupeř často fauloval a snažil se hru kouskovat, ale i přesto se dnes vynikající Vogl předvedl ve skvělém světle a věřím, že mi diváci odpustí jeho nákup.
  • Zápas dodal týmu sebejistotu, ale neměli bysme usnout na vavřín, je potřeba stále být na nohou.

Jedenácté kolo bylo plné radosti, ale zároveň i zklamání. Nastoupili jsme na hřičti týmu SK Libřice. Tento tým se pohyboval v tabulce hluboko pod námi a po pondělním vítězství to pro nás měla být snadná kořist. Bohužel se však stalo to co jsem nechtěl aby se stalo, tým se nabažil výhrou proti vedoucímu mužstvu a předvedený výkon byl pro mě zklamání. Sice jsme již v 17.minutě zásluhou Vogla vedli 1:0, ale vedení nám dlouho nevydrželo a do poločasu domácí, kteří nastoupili pouze v 10, srovnali na 1:1. Po poločase se v 50.minutě dostal Albertini a po svém dlouhém gólovém půstu nás opět poslal do vedení. O 3minuty později se svým druhým gólem v zápase předvedl opět Sebastian Vogl a vedli jsme už 3:1. Ale chvíli na to domácí dokázali snížít. Utkání jsme dohráli trochu v křeči, ale udrželi jsme vítězství 3:2.

• Stalo se přesně to co jsem čekal tým hrál naprosto katastrofně a věřím, že to bude pouze ponaučení pro další zápasy.
  • Soupeř hrál v 10 a to pro nás bylo špatné, hodně betonovali a my jsme se nemohli prosadit. Ale i přesto výkon mužstva byl mizerný a velice se za něj stydím.

V 12.kole sme doma hostili tým Fc Leiria a rozhodně jsme měli jasný cíl a to vítězství. Na stadionu se těsnalo bezmála 14 000 diváků a prvního gólu domácích se dočkali již v 11.minutě kdy skóre otevřel Tasos Samaras. O pár minut později se prosadil i skvělý útočník Vogl a již jsme vedli 2:0- Svůj další gól Vogl přidal ve 20.minutě a skvělý hattrick dovršil po změně stran. K vysokému debaklu 6:0 přispěl také probuzený Kessel a jedním gólem Jrügen Golz. V zápase jsme soupeře jasně přehráli a připsali si tak skvělé vítězství.

• Zápas jsměli měli vyhrát a také jsme ho ovládli, myslím, že skóre 6:0 odpovídá za vše.
  • Byl jsem velice netrpěliví jak skončí ostatní výsledky a když jsem se dozvěděl, že Los Renfigos remizovali byl jsem docela rád, protože jsme se posunuli na 2.pozici a tato pozice je již postupující.

VOGL SHOOTER

Naše nová posila Sebastian Vogl se s týmem velice zžil a v tomto týdnu se mu opravdu daří. V posledních 3.ligových utkání nasázel soupeřům celkem 9 gólů, což je nevídaná bilance s průměrem 3 góly na zápas. A celkem v tomto týdnu nastřílel gólů 15.

Vogl : "Jsem velice rád že jsem se sehrál s týmem a že to tam teď padá a doufám, že mi forma vydrží co nejdéle."

Salvador : "Sebastian je vynikající hráč a v posledním týdnu to také dokazuje, vyznačuje se skvělou střelou a jsem velice rád, že někoho takového mám v týmu."

OSUDOVÁ BITVA = DOBOJOVÁNO!!!

V pondělí 5.11. se tým El Solferino Escuadra střetl s týmem FC NAZRAN a bitva dopadla jednoznačně v náš propsěch a jsem velice rád že jsme "osudovou bitvu" vyhrýli, určitě by to mohlo naše soupeře zastrašit

Salvador: "Vím jakeé je to vyhrát, ale pouze s porážkou přichází zamyšlení nad týmem"

Po velikém smlouvání je již smlouva s hráčem jménem Pantos Aggos téměř dohodnuta. K podepsání již stačí jen opravdu málo a bylo by to opravdu nevyčíslitelná posila, protože Aggos je velice kvalitní řecký záložník.

Pokud nabídnete nějakou slušnou sumu, jsem ochoten prodat kohokoliv z týmu, nabídky do pošty. Děkuji.

Doufám že se tiskovka líbila a v příštím čísle nashledanou. Salvador.