Vítejte u dalšího dílu Reading Cupu

Rád bych zde psal o výsledcích turnaje,rozbory zápasů,tabulky,tabulku střelců.

Dohrávka 2.kola

EX LIBRIS ROBERT GREPL - Bohemka 3:2

V uterý měl  po dvou kolech, hraném klasickým systémem doma - venku, na programu  dohrávku 2.kola.Favorizovaný peruánský tým EX LIBRIS remozoval ještě v 70. minutě na domácí půdě s Bohemkou, ale nakonec střelou  Gabriela Guerrera vydřel vítězství 3:2.Nistor Borges dnes inkasoval dokonce třikrát, ale ani jednomu gólu nemohl zabránit. Bohemka prohrála na hřišti EX LIBRISU 2:3. Bývalého gólmana 1.FC Kopni Vedle nejprve překonal Constantin Zagal. V 62.minutě,obstřelil Borgeta obstřelil Zagal.
V 64. minutě už se stav opět měnil když domácí golman prostřelil řecký utočník Vasilis Kougioumtzidis.Stav 2:1.V 70. minutě utekl opět Kougioumtzidis svým hlídačům a srovnal na 2:2.
O deset minut pozdějc strhnul vítězství na stranu domácích střídající utočník
Gabriel Guerrero.A domácí si vítězství pohlídali.

A tedka tu máme rozhovor s Marasem:
otrázka:Na uvod co bys řekl na dnešní výkon hráču v dohrávce druhého kola a sčím jsi spokojen.

Maran:
Takže v dohrávce 2. kola jsem byl velice spokojen co převedlo mé B mužstvo měli jsme veliký kvalitní rozdíl což je poznat i ve statistice zápasu....

otázka:
Kde vydíš tu správnost co ti chyběla v předchozích kolech.

Maran:

Nasazení rozhodně nasazení pro hru jak jsem již zmiňoval tento zápas se mému B celku náramě povedl pochvalu zaslouží Constantin Zagal za 2góly

otázka:
Co musí tvé mužstvo zlepšit a předvést abys postoupil do dalších bojů v turnaji.

Maran:
V minulých zápasech byly rozhodně mojí slabinou vztřelené góly ale posílil jsem útok a neměl by být ve vztřelení gólu problém.

Otázka:
Jak vypadá tvuj kádr jak je hodně obměněn a co mladíci a posily zapadli dobře.

Maran:
Kádr jsem posílil "jen" o 2 hráče Obránce Ricarda Buena a útočníka Gabriela Guerrera který v zápase s Bohemkou vztřelil rozhodující gól mladíci pár jich v kádru je ale spíše v A týmu sázim na zkušenosti.

Skupina A:

3.kolo a 4.kolo

AC NEKOPNEM SI - VROUTEK 1:0

Na dnešní utkání se přišlo za příznivého počasí podívat 3413 diváků a vidělo tuhý boj.A to nebyl znát rozdíl mezi druholigovým týmem a čtvrtligovým týmem.V nasazení a bojovností se jim dokázali srovnat.
Na uvod zápasu se hosté pustily do domácích s vervou.Utok se prolejval z jedná na druhou stranu.V 8. minutě fauloval v pokutovém uzemí hostující Romeo a sudí Damkové nařídila penaltu.Ale ke vší smule ji domácí Kabok Ekomov nedal.V 17 minutě utekl Pascall Labeu hostujícím hráčům a křižnou střelou nedal Romerovi šanci 1:0.Hosté se vrhli víc do utoku,soutředili se na utok ale šanci si pořádnou nevytvořily do konce zápasu a tak na jumbotronu svítil stav 1:0.

Fakta:

17. minuta Pascal Labeu  1:0
ŽK:Labeu - Migliore,Romero
3413 diváků

FC Leiria - Hlavsonova jedenácka 0:1
Zápas rozhodla jediná branka kterou vstřelil Herold Patiqo nejlepší střelec turnaje.

FC Leiria - AC NEKOPNEM SI
AC NEKOPN SI začal skvěle, již po 21 minutách minutách povedeně vystřelil Labeu a otevřel skóre.  Rozhodující moment přišel po čtřištvrtě hodiny  hry, když se po chybné rozehrávce domácích dostal k míči Ekomov a tvrdou ranou strhl vítězství na stranu hostů. Labeu pak byl i u pojišťující branky, když nádherně patičkou uvolnilEkomova
, který se v zakončení nemýlil. Ruský střelec pak zaznamenal i čtvrtý gól.

Hlavsonova jedenácka - Vroutek

Hlavsonova 11 byal v tomto utkání jasným favoritem, hosté mohli jenom překvapit. Jenže do utkání vstoupili lépe hosté. Jejich mírnou územní převahu korunovali časté fauly domácích v blízkosti pokutového území. V 5. minutě potrestal jeden takový Claudio Torres, když vymetl pavučiny v pravém horním rohu branky. 0:1. Domácí byli zaskočení a hosté je jasně přehrávali. 2x Clauio Torres, Ximerakis však jejich náskok nezvýšili. v 31.minutě se domácí osměli a hnedka z proti utoku byl ztoho vyrovnávací branka kterou dal Clyber Rubio.Těsně než se odešlo se trefil v nastavení v prvním poločase Tores.Tento poločas jasně patřil hostům. V tom druhém si hosté docela snadno bránili svůj náskok. Jenže v 77. minutě stáhl jeden z obránců ve vápně domácího útočníka a domácí Pais promněnil přímí kop, vyrovnal na 2:2 Ani tento moment však domácí nenakopl a hosté hru stále kontrolovali V 88. minutě usměrnil centr z pravé strany mezi tři tyče Rubio 3:2. I když byli hosté lepším týmem, na kýžené body nedosáhly a prohráli 3:2.Hlavsonova 11 je prvním učastníkem který postupuje dál.

Skupina B:
Antico Poligona C.S. - FC Lechce 2:0

Antický klub pokračoval ve vítězném tažením, prvním ročníkem turnaje.Ve skupině B zápasem proti nemeckému týmu FC Lechce. Zatímco Poligono vstupovala do utkání s šancí na postupu, tak FC Lechce potřebovala bodovat k přiblížení jistoty postupu. Ovšem Poligono od začátku ukazovala, kdo bude na hřišti pánem. Ve 20.minutě ji poslal do vedení Gianlugi Perlina. Pojistku k druhému vítězství a  75% počtu bodů pak přidal v 35. minutě Perlina svuj druhý gol a  Antico se tak stali vítezi v tomto zápase.

Fakta:
20. a 35. Gianlugi Perlina
ŽK: Zaniolo - Fiand,Garrido,Zetteberg
diváků 2241

Radost domácích po vstítění druhé golu.

Poligonský kotel a koukněte na ně toto jsou oni.

AC Komáři - FCE Žatec
Jasné povinné vítězství domácích když se trefil třikrát Nagumanov.

70   7

Žatec – Antico  nezaváhalo ani ve 4.kole kole Reading Cupu. Na hřišti FCE Žatec vyhrála 2:1. O první gól se nádhernou střelou pod břevno postaral už v 56. minutě Lorenzo Campedelli. V 82.minutě ho napodobil Vladimir Antipenko.O svou neprůstřelnost v dresu Slavie přišel po přestávce gólman Tibor ruman, když ho v 86. minutě překonal domácí Vargas. Radost poligonským kalí jen zranění Baroniho, který se ráno podrobí vyšetření kotníku.
„Poměrně pozdě jsme dali dvě branky a v druhý půli jsme mohli přidat i další. Z naší strany tam bylo méně pohybu. Žatečtí navíc neměly co ztratit a tak šly do druhé půle s větším odhodláním,“ uvedl po zápase trenér Antica DJ Lucca. Sáhli jsme ke střídání, vyztužili jsme střed hřiště, Campedelli navíc mohl vítězství pojistit. V druhé půli jsme byli méně aktivní, ale tomu se člověk nemůže po tak náročném programu divit. Jsem rád, že jsme utkání dotáhli do vítězného konce," dodal Antický kouč.

AC Komáři - FC Lehce 1:2

Domácí měli být favority tohoto zápasu ale hosté předvedli takový výkon který podali po dlouhé době a vyhráli zaslouženě 1:2.Když se o branky postarali domácí Nagumanov a hostující Hassler,Fiand.

FC Honzíkovi Draci - EX LIBRIS ROBERT GREPL 2:1

O dnešní výhře maloklubu nad velkoklubec rozhodli individuální chyby hostujících hráčů.
O branky se postarali  Vivian 2x - Zagal.

Máme tu rozhovor s Maranem:

1,Takže co říkáš na výkon svých svěřenců proti honzíkovým drakům v 3.kole

Tento zápas ani nemůžu komentovat takové ušmudlané výtězství Draků na mym béčkem sem ani nemohl dopustit bylo my z toho k pláči!!!!!

2,Kde vidíš chybu tvých hráču v tomto zápase

Opět nechali jsme se zatlačit mohli jsme bodovat ale říkám soupeř nás přehrál a proto je musím pochválit a pokárat svůj celek!

3,A co se už nesmí stát aby tvuj tým vyhořel a postupoval výš.

Musíme přehrávat soupeře vlétnout do zápasu s nasazením a především kombinovat......!

Slavoj Polná - Bohemka 1:0

Do vyprodaného stadion Polná přijela Bohemka. Druhý tým tabulky měl stále ještě možnost postupu se. Potřebovaly k tomu získat z dnešního uktání 3 body.Nestačily totiž na Polnou, které podlehly 1:0 po brance Currana.Curran dostal nádherný křižný centr od Capihona vápno a bez přípravy vyslal jedovatou střelu na brankáře Borrese., který zrovna svačil a neměl tak dostatek času na to, aby vytasil nějaký zázračný zákrok. Domácí pak ještě měli několik slibných příležitostí, ale žádnou z nich nevyužili. I přesto si Polná zaslouží velkou pochvalu.

Slavoj Polná - EX LIBRIS ROBERT GREPL 2:0

Průměrnáí návštěva 4.kola překvapivě byla k vidění v irsko-peruánském duelu mezi Slavojem Polná a EX LIBRISEM. Hostující tým vtupovaldo utkání s tímže pokud prohrají bude jejich konec již po základních skupinách. Na pokračováném turnaji proti sobě odehrály velice vyrovnaný souboj, v němž byl efektivnějším týmem Slavoj, který se dostal do vedení v 58. minutě prostřednictvím Falveye a na jeho trefu navázal v 784. minutě Capi z penalty.

Bohemka - FC Honzíkovi draci 2:1

Rjillo,Momatami - Maidana

EX LIBRIS ROBER GREPL 4 zápas 4 7 4:7 3 bodů
FC Honzíkovi draci 4 zápasy 4 8 4:9 3 bodů
Slavoj Polná 4 zápasy 6 1 6:1 12 body
Bohemka 4 zápas 8 4 8:4 6 body

V této skupině je další tým který postupuje do dalších bojů o titul a to Slavoj Polná.

Skupina D:

Zvíkov - FoFo 2:0

Utkání mezi Zvíkovem a Fofem slibovalo hodně zajímavou a atraktivní podívanou. Hosté začali zápas hodně tvrdě a během 8 minut nasbírali 3 žluté karty. V 9. minutě vyslal první pokus mezi 3 tyče domácí Osadio. Útoky se přelévali ze strany na stranu a oba týmy se dostávali do zajímavých příležitostí. V 16. minutě zahrávali domácí přímý kop, golman si ještě stavěl, když v tom ho překvapil Osadio a poslal mu míč přesně k tyči.1:0. Hosté  mohli bleskově odpovědět, ale Piroška byl opět nepřesný. Do útoku se zase vrhli hosté, zkoušeli to 2x piroška a jednou mimo de Kort. Oba týmy hráli ve vysokém tempu a únava se ke konce poločasu trošku začala projevovat. Ve 42. minutě udělala domácí obrana obrovskou hrubku, když doslova darovala míč piroškovi a ten postupoval sám na golmana. No nedej to si řekl a tak, aby měl jistotu napálil míč pod břevno.  Ve 2. půli domácí s přehledem bránili a pouštěli se do rychlých a nebezpečných výpadů.Aktivně hráli i domácí, Smith se ocitl ve dvou velice nadějných pozicích, ale golman hostů měl svůj den a všechny jeho pokusy vychytal. Když ani v závěru utkání uspěl Smith  vezou si tak domácí 3 body z vítězství  2:0.

VFB Herold 3 zápasy 9 2 9:2 9 bodů

V dalším díle přinesou noviny dohrávku 4,kola mezi VFB Herold Admira a Zvíkovem.Dále výsledky z 5.kola a rozhovory.