Vítejte u četby historicky druhé zprávy z týmu FC Stuttgarter Kickers, kterou píšu jen tak z nudy... :)

Cesta národním pohárem skončila v semifinále

Ke čtvrtečnímu semifinále přicestoval do naší vyprodané Heineken Areny vedoucí tým německé Bundesligy, Borussia Šternberk, vedená manažerem 00majou00.
Během utkání neměl ani jeden z týmů nějakou větší územní převahu, bohužel to však byla Borussia, kdo se častěji dostával do zakončení. Skóre tak v 24. minutě otevřel francouzský středopolař hostí Petit, když pěknou ranou z 25ti metrů překonal  brankáře. Druhou střelu na branku hosté vyslali v 38. minutě a hned z toho byl druhý gól v naší síti, když se prosadil Kevin Wiese, jeden z nejlepších německých útočníků na celém Brejku. Domácí gólman Villafuerte tak ještě neměl ani jeden zákrok, ale už jsem prohrávali 0:2. Těsně před přestávkou však snížil domácí kanonýr Ehlers a do kabin se tak šlo za celkem přijatelného stavu 1:2. Druhý poločas však hosté ovládli a díky dobré defenzívě pustili domácí jen k jediné střele na bránu, se kterou však gólman Freund neměl sebemenší problémy. A když dal v 69. minutě parádní gól Heitmeier, bylo o postupujícím rozhodnuto. Do konce zápasu se už nic, co by stálo za zmínku neudálo, takže do finále NP postoupila Borussia Šterberk díky výhře 3:1. Pro domácí tak sezona prakticky skončila, protože v lize již mají velkou ztrátu na pohárové příčky, takže uvidíme co bude dál.
Manažer Kafu se po zápase vyjádřil takto: " Věděli jsme, že dnešní zápas bude velmi těžký, ale doufali jsme, že s pomocí štestíčka (rozuměj randomu- pozn. redaktora) můžeme postoupit. Bohužel se tak nestalo, ale i tak musím hráčům poděkovat za předvedené výkony v celém letošním NP a třeba za rok, se do toho finále konečně dostaneme."

Dnes nás čeká osmifinále StarCupu

Dnes přívítáme na našem stadionu portugalský tým Academica de Coimbra, takže již všichni určitě víte, že se odehraje první zápas osmifinálového dvojutkání. Vedení týmu se rozhodlo, že vzhledem k postavení v lize, se hlavním cílem právě probíhající sezony stává právě StarCup, i díky možnost slušného "přivýdělku" v případě dobrého výsledku. Manažer Academicy Trasher svému týmu podle posledních zpráv příliš nevěří, ale určitě jeho hráči nedají nic zadarmo. Cesta určitě vede, přes slabší obranu soupeře, takže můžeme očekávat od domácích velmi ofenzivní fotbal, což je určitě ta nejlepší pozvánka na to, aby jste přišli fandit přímo do hlediště. Lístků je dost, cena je klasická 70Bk, takže přijdťe fandit!

Kot přestoupil do Lokomotivu

Do akutálně pátého týmu ruské první ligy, přestoupil během týdne 22ti-letý obránce Alexander Kot. Alexander přišel do našeho týmu z volných hráčů, když si z množství nabídek, vybral právě tu naší. V A-týmu, ale nikdy moc přiležitostí nedostával, takže před nedávnem požádal manažera Kafua, aby ho zařadil na přestupovou listinu klubu. Kafu mu vyhověl, a tak se Kot vrací zpět do vlasti. Celkem pobyl v našem týmu dohromady necelé tři sezony, během kterých se zlepšil asi o 250 bodů a stal se tak celkem velmi dobrým obráncem. Na burze si ho všiml právě manažer Lokomotivu Sankt Peterburg Fýrer a nabídl za něj přesně 5 555 549 Bk, takže Kot zamířil právě do jeho týmu.
Kot se k přestupu: "Jsem velice rád, že manažer Kafu, vyslyšel mojí prosbu a zařadil mě na transfer listinu. Navíc když jsem se dozvěděl, že nejvyšší nabídku podal ruský tým, byl jsem velice šťastný a už jsem se jenom modlil, aby nabídku potvrdil. V Lokomotivu jsem zatim velice spokojen, nastoupil jsem již ke dvěma ligovým utkáním, takže se těším jak tu bude moje kariéra pokračovat."

Čtyři hráči na prodej

Na burze budou ještě 4 dny tito hráči:

ruský nadějný levonohý záložník...
20 Vasily Bugaev L 27 95 95 58 101 47 48 28 32 7 7 000 000,-

španělský střelec, jen dostane míč a hned střílí na bránu, letos v 17 přátelských zápasech 20 branek, týdně se lepší o 9 bodů, do týmu přišel společně s Garcou (viz níže) a vedení se rozhodlo je oba prodat, pokud bude zájem.
22 Miguel Granero Guerrero PS 26 15 82 255 42 29 13 18 16 16 3 000 000,-

další španěl, také střelec k pohledání :)...17 zápasů-->12 branek, týdně o 8 bodů