Tabulka : po 4.kole, 5.kole, 6.kole

Zajímavosti : 4.kolo, 5.kolo, 6.kolo

Statistiky

4.Kolo

4.Kolo přineslo zajímavé věci a jedna z těch nejzajímavějších byla prohra Panionisu Šternberk, nejen že prohráli 1:2, ale dokonce Frank Cavaye nedokázal skórovat, což byl asi největší problém. Na první místo se probojoval tým Ducati, který ještě neztratil ani bod. Na 2., 3., a 4. místě jsou týmy který mají jednu prohru a tzn. 9 bodů.

0 : 1

Na zaplňený stadion, kde čekalo 51 566 diváků na další góly Franka Cavayeho přijeli Ivančice, tým který prohrál v 1.kole. Zápas sliboval pořádnou bitvu a diváci čekali atraktivní fotbal.

Rozhodčí odpískal začátek prvního poločasu a začalo se hrát. Jenže v 11.minutě se gólmanovi nepovedl výkop, obránce ztratil míč a pak přišla střela z vápna ještě když byl gólman na úrovni penalty. Hosté se dostali do vedení po chybě Lamprose Exouzidise. Domácí se po úvodním gólu probudili a začali hrát pěkný fotbal, v 31.minutě se krásně uvolnil Cavaye, ale nedokázal prostřelit gólmana Victora Oscara Erizzoa. Nic důležitého se už v prvním poločase nestalo a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:1.

Druhý poločas začal obrovskou šancí hostů, když se balón hned po rozzehrávce dostal na Tima Koldera a ten byl úplně sám na úrovni penalty. Jenže slovenský gólman Panioniosu skvěle vyběhl a zlikvidoval 100% šanci. V 58.minutě přišel neviný faul v polovině půlky na Lamprose Exouzidise a sám faulovaný si rozehrál volný přímý kop. Neuvěřitelnou střelou doázal prostřelit hostujícího gólmana a skóre bylo srovnáno. Do hry se v 65.minutě zapojil Graeme Brittain a později zjistíme, že to byl dobrý tah o trenéra hostí. V 67.minutě se o zakončení opět pokoušel Frank Cavaye, ale ani tentokrát nedokázal skórovat. Rozhodující moment přišel v 82.minutě, nejprve Graeme Brittain zahrával roh, po rozehrání upadl a nikdo si ho nevšímal, jenže po chvíli se zvedl a zrovna na něj letěl balón, nikdo z rozhodčích si bohužel nevšiml že Graeme Brittain byl celou dobu v ofsajdu a proto mohl skórovat do prázndé brány. Domácí se hodně rozčilovali a chtějí celou situaci dít k prozkoumání. Frank Cavaye neunesl prohru a v 89.minutě fauloval a dostal žlutou kartu. Tím zápas skončil a domácí zasypali rozhodčícho pískotem a různými předměty.

Hvězda utkání : Graeme Brittain - hráč přišel na hřiště v 65.minutě a kuriózním gólem porazil domácí

Smolař utkání : Frank Cavaye - hráč v předchozích utkání skóroval 6krát, a dnes se nedokázal prosadit a jeho tým hned prohrál.

1 : 1

Po zaváhání v předchozím kole si tým Hanziliakos určitě přál vyhrát, ale že by pro to tým udělal vše se říci nedá, i když je to podivné, tým nastoupil pouze v 10 hráčích.

Jenže že by soupež měl ve hře převahu se říci nedalo, protože v 10.minutě přišel faul Nikose Plousise těsně před vápnem a sám faulovaný Tasos Galitsios proměnil volný přímý kop. O 8minut později však hostující Nikolaos Aggos vystřelil zpoza šestnácky a parádní ránou srovnal skóre. V zápase se už nic moc nedělo a první poločas skončil 1:1.

Do druhého poločasu už domácí nemohli pustit dalšího hráče a tak pokračovali v 10. Jenže to jim vůbec nevadilo, protože se po přihrávce Stefanose Aggose trefil do soupeřovy branky Lutz Nerlinger. A už to bylo 2:1. O pár minut později Lutz Stefanos Aggos obral záložníka o balón, obešel obránce a lobem skŕoval. Na hlavní tabuli už to bylo 3:1. Od té doby se probudili o hosté a začali trošku hrát, jenže k ničemu jinému než k neproměněné penaltě Spyrose Katsikise se už nedostali a tak dnešní utkání skončilo 3:1.

Hvězda utkání - Stefanos Aggos - byl nejvíce vidět na hřišti, na jeden gól nahrál a jeden dal

Smolař utkání - celý tým butchers - nastoupili o 1 hráče více v poli a i přesto nedokázali vyhrát

Hráči ani nevěděli jaký post mají hrát, tak byly hosté zmateni že soupeř hraje jenom v 10

1FC Moldava

info

Ducati

0 : 1

poločas:
0 : 0

Tým Ducati doposud neprohrál a určitě s touto bilancí nic nechtěl měnit ani na hřišti nováčka ligy.

Zápas byl od úvodního hvizdu vyrovnaný, ale více ze hry měli asi hosté. Jediná střela na bránu v prvním poločase přišla hned ve 4.minutě, když  Loukas Soultanidis obral obránce o balón, ale z malého vápna nebyl schopen prostřlelit domácího gólmana. Proto odcházeli hráči do šaten za stavu 0:0.

První šanci v druhém poločase opět spálili hosté, když  Dionysis Floros znovu neprostřelil gólmana,který vyrazil míč na roh. Rozodující okamžik si sám vybojoval Erik Balžej, nejprve obral obránce o míč, pak byl faulován a následně z přímáku skóroval. Vstřelil tak jediný gól utkání. Pak se ještě domácí párkrát pokusili srovnat, ale to už k ničemu nevedlo.

Hvězda utkání - Erik Blažej - "Co si nevybojuješ to nemáš" tímto se řídil Erik a vedlo to ke gólu

Smolař utkání - Fragiskos Siakas, ne a ne se trefit do brány. Za celé utkání netrefil bránu, kdyby trefil možá by dal gól

Hanziliakos dokázali vyhrát 3:1, i když jich bylo o jednoho míň

Už to vypadalo, že se loňský mistr zvedl, ale dnes ho opět srazili k zemi. Další prohra.

Jen bych chtěl dodat, že asi týdeník přejmenuju a bududělat každé kolo a ještě bych chtěl říci, že 6.kolo nezpracuji a možná ani ty dalši ne. Protože budu na soustředění.