Tým bez managera       0 : 5     FC Santa Rosalia
                        Tým bez managera       0 : 1      Tým bez managera
            Notor Boyz Jílové am Prag       3 : 0       FC Podlazky
                SK Slavia de Acapulco         2 : 2       FC Montana Rockets

Fc Radal         4 : 0       Tým bez managera
                                     Boss Club         7 : 0        Tým bez managera

Pakatok Tenochtitlán   AC Kokosy

3 : 0

poločas:
2 : 0

Do ostrovního města Tenochtitlán dorazil nevyzpytatelný tým AC Kokosy s obrannou taktikou a vědomím, že na Pakatok se jim daří. Cílem bylo znepříjemnit domácím rozhodující zápas o postup do nejvyšší soutěže.
Domácí nejprve zaskočilo překvapivé taktické rozestavení soupeře, ale i přes počáteční nervozitu se vrhli do zápasu s velkou vervou a již ve 2.min vystřelil nebezpečně na bránu útočník Davino. Uzamkli pak soupeře na jeho polovině a Kokosy se bránili s vypětím všech sil, což odnesl záložník Pinto žlutou kartou za hrubý faul. Agilní Davino měl ve 13.min na svém kontě již další 3 střelecké pokusy. Kokosy se pokoušeli hrát na rychlé protiútoky, záložní řada domácích však pustila křídelního útočníka Caballera do blízkosti vlastní svatyně až ve 22 min., kdy byl faulován na hranici pokutového území. Trestný kop však neproměnil.
První gólový moment přišel ve 30.min – nejprve pronikl do pokutového území hostů kdo jiný než Davino, brankář Duran se však již poněkolikáté vyznamenal a skokem pod nohy velkou šanci zneškodnil. Rozerál na pravou stranu, kde se však míče zmocnila spolehlivá záloha Pakatoku a Guildo ten Brink krásnou střelou z dálky poprvé rozjásal do posledního místa naplněný stadion.
Po gólu se domácí trochu uklidnili a nadále kontrolovali hru. Další gól přidali v posledních vteřinách prvního poločasu z nenápadné akce, kdy z hranice pokutového území vystřelil druhý útočník Huerta a zaskočil hostujícího golmana.
Po přestávce se hosté ještě snažili s výsledkem něco udělat a v 50.min se dostal do obrovské šance Caballero, netrefil však bránu. Ihned z výkopu se dostal míč k domácímu Moralesovi, ten poslal pas na Huertu, který obešel v pokutovém území obránce a křižnou střelou překonal golmana potřetí. Vypukla obrovská radost, protože za tohoto stavu by domácím postup unikl již jen zázrakem. Zápas se pak dohrál v poklidném tempu a ani jeden z týmů již až na několik nepřesných střel vážně neohrozil branku soupeře. Za zmínku tak stojí jen vyloučení hostujícího Pinta v 84.min. po druhé žluté kartě.
Domácím jako nováčkovi 2.ligy vyšel se štěstím postup do nejvyšší soutěže. Po úspěšné minulé sezóně, kdy vyhráli B skupinu 3.ligy a překvapivě i Národní pohár, je to další obrovský úspěch.

OHLASY MANAGERŮ

Byl to pro nás obrovsky důležitý zápas a hráče jsme se snažili příslušně motivovat. Všichni věděli co je v sázce, chci hráčům poděkovat, že se jim nerozklepala kolena. A to nejen v posledním zápase, ale v závěru celé sezóny, kdy vzhledem k vývoji v tabulce každé zaváhání znamenalo konec nadějí. Po veleúspěšné minulé sezóně pokračujeme v dobrých výsledcích, i když se nám několik ligových zápasů opravdu nepovedlo. Celý management má obrovskou radost, nyní vypuknou velké oslavy. Zároveň ale začne příprava na novou sezónu, cílem bude udržení v nejvyšší soutěži bez starostí o záchranu, tzn.klidný střed tabulky.
Také bych rád poblahopřál Notor Boyz Jílové am Prag, se kterými postupujeme již od minulé sezony, k zaslouženému vítězství v lize. Silným týmům Boss Club a Red Dragon díky za napínavou soutěž, rozhodlo více štěstí. Jim i všem ostatním hodně štěstí do příštího ročníku, snad se sejdeme v 1.lize :-)
Tak, a ted uz musim jit slavit...
 Manažer boužel nezastižen

Notor Boyz Jílové am Prag   FC Podlazky

3 : 0

poločas:
2 : 0

Na stadion El Vals Del Obrero si našlo cestu plných 14 000 a tak při krásné atmosféře se  hrál velmi klidný zápas,protože Notor už titul získal a Podlazkům už o nic nešlo.Golovou podívanou začal kanonádník Alofonso Alfantiny  a o dalších 10 minut později nechal golmana Palderasa "vylovovat" míč ze své branky Dennis Paterson.Klidný průběch první půle zabrzdily už jen žluté karty.Na začátku první půle se opět hrál klidný průběh se scénářem jako byla půle první.Až v 80. minutě se po faulu na Pepita Daviona pískl pokutový kop.Sám potrestaný se navzdory fotbalových poučkách ujal role exekutora, bohužel neuspěl.Jeho zaváhání ale o minutu později napravil střelec druhé branky Paterson.Zbytek zápasů už udával náladu na stadionu a tak po konečném hvizdu rozhodčího mohli fanoušci,realizační tým i hráči slavit vítězství v zápase i v lize.