Rozbory  vybraných utkání
Celkovou Tabulku

Šance jednotlivých týmů o postup

Notor Boyz Jílové am Prag

Je už jistý postupující a také nový mistr 2.ligy,protože pohé kolo před koncem ligy má na druhý Pakatok technotitlán náskok čtyř bodů.A tak druhá liga má nového krále.

Pakatok Tenochtitlán

Je největší adept na získání druhé postupové příčky.V posledním ligovém kole hostí totiž doma tým Kokosy,kterým už o nic nejde.Byl by to pro tým obrovský úsoěch, protože tým by po postupu do druhé ligy okamžitě postupoval do ligy první.

Boss Club

Boss club je další velký adept na postup do 1.ligy poslední kolo hraje doma s týmem bez managera a tak vedení očekává jasnou výhru a pak už jen musí doufat, že Pakatok zaváhá.

FC Red Dragon

Red dragon by muselo vyhrýt opravdu velkým rozdílem,aby mohlo jeěště postoupit a vzhledem k tomu, že hraje doma s týmem bez managera se vysoká výhra očekává.Muselo by mít opravdu velké štěstí aby Boss club a Patakok zaváhali!

ROZBORY

29.kolo ligy

FC Santa Rosalia   FC Red Dragon

0 : 2

poločas:
0 : 1

Na šestitisícoví nou camp přicestovali hráči týmu Dragon.Očekával se urputný boj jak na hřušti tak i v hledišti!
Obojí se vyplnilo nou camp byl zaplněný do posledního místečka a domácí tým měl tak podporu svého 12 hráče.Ovšem ani 12 "hráčů" nedokázalo zastavit Red dragonského hráče Panaqiotise Manose,který v 19. minutě otevřel skore.Santa Rosaila nechtěla připustit domácí porážku a tak se snažila o vyrovnání, ovšem ani šance Collaza a Nurse nebyli proměněny a tak se ke slovou opět dostali hosté při jednom z protiútoků se dokázal prosadit  Gerald Beirle a už to bylo 2 : 0 ve prospěch hostů domácí už se na nic nezmohli a tak si Red Dragon veze 3 body z Mexického Nou campu.

FC Montana Rockets Sucks   Notor Boyz Jílové am Prag

1 : 4

poločas:
0 : 1

Velmi chudá návštěva přišla podpořit svůj domácí tým k zázraku jenom Montana mohl zastavit oslavy Notoru a ponechat vše na pospas posledímu ligovémmu kolu.První poločas se hrál velmi vyrovnaný zápas a až ke konci první půle došli domácím síly a hosté poprvé v zápase udeřily trefil se Alfonso Alfatiny.Poločas skončil za stavu 0 : 1 z pohledu domácích.V druhé půli se začalo hrát více do předu a těžit z toho mohly hosté Alofons přidal v 61. minutě svou druhou branku v zápase.Domácí tým o 10 minut později snížil stav na  1 : 2.Ovšem poslední slovo měli hosté své dvě branky v tomto zápase také vstřelil Braulio Torre.Konečný stav utkání 1 : 4 a Notor Boyz mohl slavit titul v druhé lize a postup do 1. ligy.