• Div se navzájem nezabili

• Příjezd Gremia do AA P.P.

• Podlý tah playera

Výslech

Před zápasem jsme si pozvali oba manažery k nám do redakce abychom jim mohli položit pár, respektive 6 otázek. Bohužel ani jeden z manažerů se k nám nedostavil a tak jsme je  museli sami vyhledat. Naštěstí se nám to povedlo a vše máme zapsáno. Ptáte se kde že byli? Playera jsme našli na tréninku se svým týmem (malé plus),ovšem místo ionťáku měl v ruce krygl s pivem (velké mínus). Medal má poněkud jiný důvod proč se nedostavil. Na náš rozhovor se tak těšil, že při jízdě svým automobilem k nám do studia nebral zřetel na předpisy.To se mu však vysmstilo.Přišel jak o auto tak i o papíry. Jen pro zajímavost: z 12 bodů mu nezbyl ani jeden, ba naopak, dalších 14 jich je v mínusu.

Vykutálená rodinka, viďte?

Takto nějak končil svůj trenink player

A takto medal zrušil své auto

player

1) Co pro tebe toto derby znamená?

RE: Prozatímně nejprestyžnější zápas s kterým se můžu na Brejku setkat.No a jelikož je to první derby v lize vůbec, tak jsem už z toho týden tězce mimo, bo nechi prohrát.

2) Připravuješ se na tento zápas nějak obvzlášť jinak?

RE: No popravdě ani ne, jelikož není moc času,ale 100% vím, že v den zápasu půjdu spát hned po večerníčku

3) Jaký průběh očekáváš? Jedeš si pro body, nebo ti bude stačit remíza?

RE: Body bych chtěl at už jeden nebo tři, protože v konečném součtu se hodí každý bod.Zápas dle mého bude hodně opatrný a budou rozhodovat chyby.

4) Jak už víme, jste příbuzní,hecujete se nebo tomu necháváte volný průběh???

RE:No pokud vím, tak to nijak moc nehrotíme, teda až na jednu menší potyčku

5) Z posledního zápasu usuzuješ, že jste ve formě nebo naopak se nevede???

RE: No překvapivě se mi v sezoně daří (musím zaťukat) i když poslední zápas skončil pouze remízou

6) Poslední otázka, sdělíš nám tvůj skromný tip na výsledek???

RE: No to je jasný, pokud nevyhraju, tak označím zápas za zmanipulovaný

medal

RE:Toto rodinné derby je pro mě nejprestižnější zápas který mi může brejk nabídnout,které chci a obzvláště toto první derby  vyhrát a sesadit playera z prvního místa

RE: Na tento zápas se připravuju jako na každý důležitý zápas s tím že budu ještě víc studovat playera a jeho tým.

3) Jaký průběh očekáváš? Vyhrajete nebo vám bude stačit i dělba bodů?

RE: Protože můj tým je v krizi předpokládám že player bude aktivnějšía bude se cpát do útoku ,ale přesto věřím ve vítězství

RE: Nijak zvlášť se to neřešilo, jen sjme si to vysvětlovali válečkem na těsto a nožema

5) Z poslednho zápasu usuzuješ, že jste ve formě nebo naopak se nevede???

RE: Bohužel v poslední době jsme ve velké krizi a nejsme schopni vstřelit gól takže favoritem je i přes moje domácí prostředí player

RE:výsledek netipuju ale věřím v probuzení střelců a beru jakýkoli vítězství

Špionáž v obou táborech

Po dokončení našich výslechů obou manažerů jsme se v redakci rozhodli, že by nebylo špatné vyslat do konkurenčních táborů nějakého špiona,  ktreý by nám pořídil i nějaké ty fotky z tajných tréninků a taktických porad týmů.

Jako první tým jsme si vybrali hostující
tým, ovšem k našemu překvapení došlo k úniku informací z naší kanceláře, takže manažer player stihl zařídit vše potřebné ještě před příchodem slídila. Ale i přesto se našemu photoshowmenovi povedlo udělat pár snímků.

Den na to se naše orlí oko stěhovalo na stadion domácího týmu, kde se hned po příchodu nestihl divit. Tým, včetně manažera, zabraní do usilovného trénování a vymýšlení taktik. Zde vzniklo několik velice zajímavých a pro soupeře užitečných fotek, avšak naše noviny se zachovali korektně a dali medalovi možnost cenzury.

Jedna z možných taktik???

Bago na konec, vždyť už stejně sotva lezou.

Hrrr na bránu

Div se navzájem nezabili

Úterý 8.5. 2007 narozeninová oslava

Oba, v tento den gratulanti, neudrželi své nervy na uzdě a div se málem nezabili. A kvůli čemu myslíte, že tento fight vznikl? Jednoduchá odpověď :pondělní zápas na brejku.Menší šarvátka vznikla už u oběda, avšak rychle byla přerušena, o pár minut později se však potkali v kuchyni a vypadalo to velmi zajímavě. Tzv. muší váha proti ještě větší muší váze, prostě pro rodinu kvalitní groteska. Nakonec vše ukončila matka playera, která oba aktéry směšně poslala do kouta.

Příjezd Gremia do AA P.P.

Manažer player se rozhodl, že se svým týme vycestuje do AA P.P. o den dříve, aby se tým aklimatizoval na zdejší podmínky a mohl ještě potrénovat na zdejším stadionu. Tým vycestoval brzy ráno a okolo 10:00 se luxusní autobus objevil před jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších hotelů ve městě. Tým si přivezl dokonce i vlastního kuchaře, který hráčům přichystal vydatný avšak lehce stravitelný oběd, po kterém měli hráči cca 4 hodiny volno. V 16:30 se všichni měli hlásit na stadionu El Ponte Preta, kde měl proběhnout za zavřenými dveřmi poslední trénink, před pondělním výkopem.

Jo v Gremio si umí vybrat

Zde se hostující tým ubytoval

Podlý tah playera

Oba manažeři chtějí pondělní zápas vyhrát, avšak jeden z nich je schopný udělat pro výhru skoro cokoliv. Ano, je to player. Rozhodl se vsadit den před zápasem na rozkoš, něhu, prostě na pořádný rozptýlení domácích hráčů a to tak že 100% něměli možnost přemýšlet o tom, jak budou zítra hrát. Ve večerních hodinách zastavil u hotelu, kde byl domácí tým ubytován, malý mikrobus a z něj vystoupilo doslova komando, nebudu to popisovat, sami se podívejte.

No popravdě, zas tak blbě to ale player nevymyslel

Detaily zápasu

Pondělí 14.5. 2007,  22:00

Úvodní hvizd zahájil vůbec první derby těchto  manažerů v lize. Zápas začal poměrně dosti zhurta. Hned ve 3. minutě první šance hostí, ve které se ocitl C.B. Coimbra a byl z toho gól.Několik minut na to se dostal tentýž hráč do obrovské šance,ale tentokráte neproměnil.Od této chvíle vzali iniciatuvu do rukou domácí a Gremio začalo hrát na brejky. V 33. minutě domácí využili svého tlaku a R. Jendřišek po obrovské chybě obrany hostí vyrovnal na 1:1. Po tomto gólu se hra trochu vyrovnala, avšak ve 41. minutě přišel asi zlomový okamžik celého zápasu. O. Bartoš  neproměnil penaltu a potvrdil tak střeleckou nemohoucnost domácích, kteří v předešlých zápasech neproměnili již 4 pokutové kopy. Musíme však podotknout,že domácím chyběl nejlepší střelec Daniel Delmontte a bylo to hodně znát.Do konce prvního poločasu se již pak nic zvláštního nestalo.

Druhý poločas začal. Nevíme co medal řekl svému týmu, protože hráči se vrhli na soupeře hlava nehlava, za celý poločas se hosté dostali jen 3x za půlku,ale domácí toho nedokázali využít,za to za hosty opět zařádil v 61. minutě C.B. Coimbra a vsítil svůj druhý gól va zápase. Od 65. minuty proběhli 4. střídání, jedno na straně hostí a zbytek na straně domácích. Bohužel ani čerství hráči nedokázali udolat hostící obraný val. A tak se s konečným hvizdem mohl player radovat z prvního vyhraného derby.

Hodnocení manažerů

Jak byste zhodnotil tento zápas a co říkáte na výsledek???

RE: Se zápasem jsem spokojen, soupeř byl sice lepší a 80% zápasu mě tlačil,ale fotbal se hraje hlavně na góly a těch já jsem dal naštěstí víc.Z výsledku 1:2 ze soupeřova hřiště jsem velmi spokojen

RE: zápas je pro mě velkým zklamáním, opět jsem soupeře přehrál, avšak gólová impotence mích hráčů je čím dá horší. Nejspíš jim změním tréninky a místo kopání do balonu půjdou kopat někde do dolù. Co se týče výsledku: Katastrofa

Něco málo fotek ze zápasu

Rodrigo Piller o obležení dvou obránců

Josi Lanes Cunha a jeho kličky

Skandál na konec

Domácí fanoušci neudrželi své emoce po nepromněněné penaltě a rozpoutaly na  stadionu peklo.

Avšak konečným hvizdem rozhodčího nezkončili, všichni se přesunuli na parkoviště, kde měli zaparkované své vozy domácí hráči. Jak tyto vozy dopali se neopavužujeme zveřejnit, nejhůře však dopadl O. Bartoš, který své Ferrari obevil převrácené na kapotě.

Nicméně, ani tímto to však nezkončilo, v okamžiku, kdy vyjížděl autobus s hráči Gremia, rozzuření fanoušci zaútočili kameny na autobus a zranili dva hráče. Rozsah zranění však hosté nechtěli zveřejňovat,ale uvažují o podání trestního oznámení.

Tým AA Ponte Preta bude muset zaplatit nemalou pokutu a není jisté, jestli nedostanou od komise také nakázáno aby svůj stadion lépe zabezpečila před těmito výtržníky, jinak bude muset hrát své domácí zápasy na neutrálním stadionu.

Zazvonil zvonec a našemu článku je konec...