25.ligové kolo

Události ve zkratce:

Sk Sigmicka Olomouc vyhrál 1:0 s týmem 1.FC Mládežnická. Tento duel byl ve směs vyrovnaný,ale domácí tým byl nakonec šťastnější. Střely na bránu 2-1,střely mimo bránu 4-0,držení míče: 49.62% - 50.38%. Jediný gól dal domácí hráč Jim Paton a tím se stal miláčkem tohoto zápasu pro domácí fandy.

Rinnegatos BT Mighty Olomouc vyhrál 2:0 s týmem FC Alpy. Stav v poločase 1:0. Domácí tým byl mírně lepší,což se nakonec i potvrdilo. Dvakrát skóroval za domácí Konrad Glowacki a prakticky sám tento zápas vyhrál. Mighty Stadion ( kap.: 14 000) navštívilo 9 046 platících diváků.

FC Wisla Krakow remizoval 1:1 s týmem FC Krakowice66. Vyrovnaný duel dvou celků se rozchází s mírně-tedy remízou. Ačkoliv FC Krakowice66 čekali plné tři body,bohužel se nedočkaly tíživého vítězného gólu. Za domácí tým skóruje hráč Lezsek Mioduszewski a za hosty hráč Bartosz Wawrzynczok. Střely na bránu 3-2,střely mimo bránu 2-5,držení míče: 51.24% - 48.76%. City arena of Krakow ( kap.: 4 600) navštívilo 2 257 diváků.

Majetor 2006 Janowa remizoval 1:1 s týmem FC Sardis(viz rozbor zápasu).

SK Extrem TEAM vyhrál 2:0 s **Týmem bez manažera**. Domácí tým byl jasně lepší týmem,a proto vyhrál zaslouženě. Střely na bránu 5-0,střely mimo bránu 4-1,držení míče: 57.94% - 42.06%. Dvakrát skóroval hráč Dariusz Kuzera. EXTREM Stadion ( kap.: 6 000) navštívilo 1 793 platících diváků.

FC Rumovice remizovali 0:0 s týmem FC Knoteam 06 .SKS 4Ever. Zde se setkali první tým se třetím týmem tabulky. Střely na bránu 2-4,střely mimo bránu 2-2,držení míče: 54.03% - 45.97%. Rumiště ( kap.: 12 300) stadion vyprodán. Velice atraktivní zápas pro každé divácké oko. Nakonec se oba týmy rozdělují po bodě. Kdo bude šťastnější se uvidí na konci sezony. Každopádně závěr sezóny bude velice napínavý.

1.SC Bohumín prohrál 0:1 s týmem Intevo Karvina. Tento zápas se vyznačoval velikou vyrovnaností,ale nakonec šťastnějším týmem jsou hosté. Hosté totiž prokázali svou zkušenost v zakončování. Za zmínku stojí to,že domácí tým nastoupil a odehrál celý zápas v desíti. Vítěznou bránu dal v již 5.minutě hráč hostí Fabian Kosztowniak.

SK Líšeň  prohrál 0:4 s týmem Unione Sportiva Cittá di Palermo. I když byl celý zápas velice vyrovnaný, co se týče držení míče a střel,tak Palermo naprosto přesvědčivě vyškolil domácí hráče v proměňování gólových šancí. Proto je výhra hostů naprosto zasloužená. Pro domácí tým je škoda toho velkého gólového rozdílu. Za hosty se skvěle předvedl hráč Jakub Wolczek,který čtyřikrát skóroval. Proto se tento hráč stal hráčem 25.ligového kola.

1 : 1

V tomto nadcházejícím duelu se setkaly týmy: domácí Majetor 2006 Janowa a hosté FC Sardis. Empty State Stadium ( kap.: 12 300) byl dopředu naprosto vyprodán,což navodilo nádhernou atmosféru. Domácí manažer předem uvolnil informace o nastavení nejlepších hráčů. Očekávala se veliká bitva. Hráči vybíhají na hřiště,už se jen čeká na příchod sudího. Právě přichází a kontroluje rozestavení hráčů. Odpískává začátek.

Domácí se vrhají do hry s velkým nasazením. Prvním kdo ohrozil bránu hostů se stal hráč Marek Staniszewski  již 7. a 10 .minutě zápasu,ale jeho dvě střely neměli potřebnou přesnost a vždy těsně minuli bránu. Velikým šokem pro domácí tým se stala 15.minuta,kdy se po centru hráče hostí Huberta Skrzypeka dostává míč na velké vápno a zde se jako první ocitá hráč hostí Trevor Cooper. Trevor Cooper střela - GOOOL ! FC Sardis se dostává do jednogólového vedení. Domácí tým v zápětí zvyšuje tempo a snaží se vyrovnat. Dlouho se to nedaří, hosté skvěle brání i za cenu faulu. Pro domácí tým přichází 33.minuta,kdy v souboji jeden na jednoho se prosazuje domácí hráč Kamil Bukvič a krásnou střelou z pětadvaceti metrů vstřeluje gól. Kamil Bukvič je nová posila domácího týmu. Tímto je vyrovnáno na 1:1. A tímto gólem jsou domácí do konce poločasu na koni,avšak již nezvyšují. Rozhodčí posílá hráče do šaten.

Začíná druhá půle. Již ve 47.minutě se před malým vápnem ocitá hráč hostí Trevor Cooper,ale jeho střelu likviduje bravurně řecký gólman Fragiskos Katsikis. V druhém poločase je mnoho šancí domácího týmu,avšak jejím pokusům schází přesná muška. Dochází také ke střídání na straně hostí(Grzegorze Olchu nahrazuje Bartosz Swierblewski v 75.minutě). Poté přichází dvě nepřesné střely ze strany hostů. Nic víc se v druhém poločase neodehrálo.

Domácí tým bude zřejmě zklamaný z remízy,čekal určitě na domácím hřišti tři body. Hosté ukázali připravenost do tohoto duelu. Pro hosty je to 11 neprohraný zápas v řadě. Tento divácky velmi atraktivní zápas končí remízou 1:1. Manažerům obou celků nutno popřát mnoho zdaru do dalších ligových bojů. Do konce sezóny zbývá jen 5 ligových utkání.

26.ligové kolo

Majetor 2006 Janowa vyhrál 3:0 s týmem SK Extrem Team. Domácí tým si lehce pohlídal svůj průběh tímto zápasem. Empty State Stadium ( kap.: 12 300) naštívilo 7 774 platících diváků. Dvakrát skóroval domácí hráč Marek Staniszewski. Stav v poločase 1:0. V zápase bylo dohromady třináct faulů a z toho uděleny 4 žluté karty (1 na straně domácích a 3 na straně hostů).

** Tým bez manažera ** prohrál 0:3 s týmem Sk Sigmicka Olomouc. Střely na bránu 0-7,střely mimo bránu 3-2, držení míče: 48.53% - 51.47%. Hosté o své výsledku prakticky rozhodli již v prvním poločase,který vyhráli 3:0. Skórovali hráči: skot Jim Paton a poláci Robert Rylski, Dawid Gorkiewicz.

FC Sardis remizoval 0:0 s týmem Sk Líšeň. FC Sardis zažil naprosto smolné utkání,kde svého soupeře naprosto jasně předčil ve všech směrech. Dokonce promarnil i velikou šanci a to: neproměnil penaltu v 91.minutě. Manažer hostí a domácí fandové zažili spoustu nervů,ale co se dá dělat,takový je fotbal. Střely na bránu 9-1,střely mimo bránu 5-1, držení míče: 63.36% - 36.64%. FC Sardis čeká v dalším kole duel ligy,kdy nastoupí proti prvnímu celku FC Rumovice, kterého v prvním střetnutí porazil 1:0.

FC Krakowice66 vyhrál 2:1 s týmem Rinnegatos BT Mighty Olomouc. Domácí tým byl lepším týmem,a proto si své vítězství zasloužil. Vše důležité se odehrálo v první poločase, kdy všechny góly byly vstřeleny v rozmezí čtyř minut. Za domácí tým skórovali hráči Bartosz Wawrzynczok, Grzegorz Wojtkowiak a za hosty ital Silvano Tricarico.

FC Alpy remizoval 0:0 s týmem FC Wisla Krakow. Domácí tým byl lepším týmem,ale jeho hráči nedokázali vstřelit tížený vítězný gól. Střely na bránu 1-0,střely mimo bránu 8-0,držení míče: 58.77% - 41.23%. Pivovar ( kap.: 6 000) stadion navštívilo 4271 diváků. Za zmínku,ale důležitou stojí,že hosté hráli od 23.minuty o desíti(po druhé žluté byl vyloučen hráč Piotr Baran).

1 FC Mládežnická prohrál 0:2 s týmem FC Rumovice. Velice vyrovnaný duel,který končí vítězstvím hostů. Celý střet rozhodl hráč hostí Jacek Pawlak,který vstřelil oba dva góly a zároveň se stal hráčem tohoto duelu. Střely na bránu 2-5,střely mimo bránu 5-3,držení míče: 49.21% -50.79%.Young road ( kap.: 7 200) naprosto vyprodán.

Unione Sportiva Cittá di Palermo vyhrál kontumačně 3:0 s týmem 1.SC Bohumín. Hosté nastoupili v devíti. Domácí tým bude jistě mrzet jen ušlá tržba za zápasu,ale zato lehce nabité cenné tři body.

Intevo Karvina remizoval 0:0 s týmem FC Knoteam 06 .SKS 4Ever. Tenot velice vyrovnaný duel se rozešel smírně-tedy oba týmy získávají po jednom bodě. Střely na bránu 4-3,střely mimo bránu 2-5,držení míče: 50.41% - 49.59%. Vaseks Stadium ( kap.: 5 100) vyprodán.

27.ligové kolo

FC Wisla Krakow prohrál 0:1 s týmem 1 FC Mládežnická. Tento zápas byl vyrovnaný z obou stran,ale nakonec se radují hosté. Střely na bránu 6-6,střely mimo bránu 5-9,držení míče: 52.99% - 47.01%. Jediný gól dal již v 11.minutě hráč hostí Mariusz Lisiecki,a proto se stal jejím hrdinou. City arena of Krakow ( kap.: 4 600) navštívilo 2807 diváků.

Intevo Karvina vyhrál 1:0 s týmem FC Alpy. Domácí tým byl lepším týmem a zaslouženě vyhrál, i když mohlo být jinak. Hosty bude nejvíce mrzet neproměněná penalta z 88.minuty,která by znamenala cenný bod. Vaseks Stadium ( kap.: 7 100) navštívilo 4 157 diváků.

1.SC Bohumín remizoval 0:0 s týmem FC Krakowice66. Tento zápas byl vyrovnaný z obou stran,jen chyběl potřebný gól. Střely na bránu 1-2,střely mimo bránu 3-7,držení míče: 50% - 50%. Domácí stadion byl vyprodaný 2800 diváky.

FC Rumovice remizoval 0:0 s týmem FC Sardis. Zde se setkal první tým tabulky s druhým. Velice atraktivní duel jak pro diváky,tak i pro oba manažery. Střely na bránu 2-2,střely mimo bránu 8-3,držení míče: 52.46% - 47.54%. Rumiště ( kap.: 12 300) stadion naprosto vyprodaný. Ke spokojenosti diváků chyběl jen gól.

Rinnegatos BT Mighty Olomouc si lehce poradil a vyhrál 5:0 s ** Tým bez manažera **. Hattrickem se zviditelnil hráč Konrad Glowacki. Domácí tým byl jasně lepším týmem. Stav v poločase 3:0. Mighty Stadion ( kap.: 14 000) navštívilo 7446 platících diváků.

SK Líšeň prohrál 0:2 s týmem Majetor 2006 Janowa. Hosté si bez velkých problémů poradili a zaslouženě vyhráli. Střely na bránu 1-7,střely mimo bránu 4-1,držení míče: 46.32% - 53.68%. Líšeň arenu ( kap.: 7 400) navštívilo 3056 diváků.

Sk Sigmicka Olomouc vyhrál 2:0 s týmem SK Extrem Team. Stav v poločase 0:0. Domácí tým byl lepším týmem a zaslouženě získal cenné tři body. Skórovali: Lezsek Kubisz a Robert Rylski. Střely na bránu 6-3,střely mimo bránu 4-3,držení míče: 54.47% - 45.53%. Andruv Stadion ( kap.: 11 500) navštívilo 5427 platících diváků.

FC Knoteam 06 .SKS 4Ever. remizoval 1:1 s týmem Unione Sportiva Cittá di Palermo. Stav v poločase 1:0 pro domácí tým. Za domácí skóroval v 11.minutě hráč Ronny Österle a za hosty hráč Daryl Joosse. Discovery Arena ( kap.: 14 000) vyprodána. Střely na bránu 2-5,střely mimo bránu 2-3,držení míče: 52.31% - 47.69%.

Rinnegatos BT Mighty Olomouc ( Rinnegato Hagy ):

S tímto týdnem absolutní nespokojenost, doma jsem sice celkem snadno porazili FC Alpy a PC tým, ale prohráli jsme venku! Na Krakowice jsme jeli pro 3 body, ale můj tým absolutně zklamal. Tím se naše šance na postup snížili na minimum :-( !!!

1 FC Mládežnická ( m.u.m.u ):

K tomuto týdnu se nebudu nějak dlouho rozepisovat.
V pondělí jsem prohrál s Sk Sigmicka Olomouc 1:0. Jedna střela za zápas je opravdu málo.
Ve středu jsem počítal s prohrou FC Rumovice, která opravdu přišla v podobě dvou golů do mé sítě.
A v pátek jsem zapoměl nastavit sestavu, takže sem hrál celý zápas o 10. Hráči se s tím však bravůrně poprali a vyhráli nad FC Wisla Krakow 1:0.

FC Krakowice66 ( Misterio ):

Som sokovany ako je mozne, ze so slabymi supermi som remizoval a nad jednym silnejsim superom tento tyzden som dokazal vyhrat. Skoda tych troch remiz co som mal s tymmi co klesaju do tretej ligy. Nebyt nich tak bojujem o postup do 1 ligy. Ale ako som uz minule spominal pripravujem sa na dalsiu sezonu s uplne zmenenov taktikov, skusenejsim kadrom a novymi posilami. Peace & love everybody :)

FC Knoteam 06 .SKS 4Ever. ( Novcek ):

týden na nic tři zápasy 3 remízy :( budeme to mít velmi těžke pokud budeme chtít postoupit :(

FC Rumovice ( foltas ):

Tento týden byl pro nás velmi důležitý. V pondělí jsme se utkali s třwetím týmem tabulky FC Knoteam 06 .SKS 4Ever a přestože jsme po bezbrankové remíze stratili na domácím hřišti první body udrželi jsme si náskok na postup. Ve středu podali naši hráči skvělý výkon a vyhráli 2:0 na Young road nasd domácími 1 FC Mládežnická. V pátek už jsme za určitých okolností mohli slavit na našem Rumišti v zápase s FC Sardis postup ale velmi kvalitního soupeře jsme porazit nedokázali a zápas skončil bezbrankovou remízou. V pondělí nás čeká beznadějně poslední tým tabulky Tým bez manažera, kdy nemůžeme brát nic jiného než tři body, které nám zajistí postup do první ligy. Takže všechny naše příznivce na tento zápas srdečně zvu.

Unione Sportiva Cittá di Palermo ( Vavris ):

S tímto týdnem jsem spokojen s tím jak můj tým hrál. Získal jsem 7 bodů a skore jsem měl 8:1 i kdyz me dost nastval tym Bohumin, kdyz neprijeli k utkani a my jsme vyhrali doma kontumacne 3:0 a stve me to kvuli financim, mohl jsem ziskat dost kvalitniho hrace, jenze diky tomu jsem nemel na nej dost penez.
I kdyz nemam sanci na postup, tak budu bojovat o horni pricky tabulky. Tesim se na zapas proti Intevu :)))