Club Deportivo de La Radim

Zdravím všechny příznivce brejku,dnes byla první tiskovka klubu Club Deporitvo de La Radim kde se hodnotil první týden ve Španělské Segundě Division a SSF.

Segunda Division
1.kolo  FC Walencia  0:1 Club Deporivo de La Radim
Prvním kole ligy nás hostil nováček ligy FC Walencia.Na stadión se přišlo podívat  10 500 diváků.Zápas od začátku jsme měli pod rukou ,ale nedokázali jsme vstřelit gól.Za první poločas jsme vystřelili 5x na bránu ,ale ani jedna střela neskončila gólem.Druhý začali více hrát hosté ,ale  jejich střeli šli vedle.Oba týmy byli smířeni z remízou ,ale v 90.minutě dostal balón Souza a vítězný gól Radimy na půdě Walencie.
2.kolo Club Deporivo de La Radim 2:2 FC Chodov Madrid
V druhém kole ligy jsme se utkali z dalším nováčkem ligy.Chodov porazil v prvním kole doma nejlepší tým druhé Španělské ligy HC Slavia Praha.Do Radimy na zápas se přišlo podívat 13045 diváků.Chodov zpolíhal v tom to zápase hlavně na brejky,protože nastoupil v osmi obránci.V prvním poločase se dostali hnedka ve 12.minutě do vedení hosté.Radim si vytvářela šance .ale nedokázali je zakončit.V druhém poločase  hosté přidali další branku.Ale ten to stav zápasu dlouho nevydržel,za pět minut Igor Cruz snížil na 1:2.Radim tento gól nakopl .Za dalších pět minut srovnal svým prvním gólem Alberto Soriano.Zápas skončil 2:2.
3.kolo Lužičtí Výpitci 0:3 Club Deporivo de La Radim
V třetím kole jsme jeli na půdu Lužičtích Výpitků.Výpitci měli stejně bodů jako my.Na stadióně bylo vyprodáno do posledního místa.Výpitci začali zápas velmi dobře.Za dvě minuty si vytvořili dvě velké šance ,ale pokaždé Fernandéz minul.První branka padla v polovině prvního poločasu.Postaral se o ní Varela Proveda Souza.Radim se po gólu stáhla do defenzívy ,Výpitci měli najednou zase tlak.Radimy nezbývalo než faulovat a za to byli trestáni.Ve 45.minutě  přidal svým druhým gólem Souza vedení Radimy 0:2.Po poločase hrála Radim lépe v zadu ,nedovolila soupeřovi projit do vápna.V 58 minutě pojistil výhru 0:3 Igor Cruz .

MSityteam 0:2 Club Deportivo de La Radim
Do prvního kola Národního poháru Radim nasadili horší hráče.Od začátku byla Radim lepší.MSityteam ještě nemá tolik zkušený tým jako Radim.Ve 30.minutě mohl otevřít skóré Garca ,ale musel by proměnit penaltu.Ale o 5 minut déle se Camacho nemýlil .Radim vedla 0:1.V druhém poločase se síly týmu srovnali.Pojistit výhru dokázal Riera v 88.minutě.Radim hladce postoupila do dalšího kola.
SSF
I z novou sezónou na brejku odstartovala i liga futsalu.Radim minulou sezónu spadla do páté ligy a teď chce postoupit zpět.
Club Deportivo de La Radim 5:2 TJ Myslibořice

V dalším týdnu hrajeme 2x doma a jednou venku.Doufáme že z toho to týdnu uděláme 9 bodu a budeme na první místě tabulky.