13.ligové kolo

Události ve zkratce:

Sk Sigmicka Olomouc prohrál 0:1 s týmem Majetor 2006 Janowa.Velkým spasitelem se stal hráč hostí Marek Staniszewski ,který svým jediným gólem v 87.minutě rozhodl,kdo získá tři body.Střely na bránu 3-4,střely mimo bránu 3-7,držení míče: 44.88%- 55.12%.Andruv Stadion ( kap.: 11 500) přivítal 5252 platících návštěvníků.

SK Líšeň prohál 3:4 s týmem FC Krakowice66.V poločase stav 2:2.V této gólové přestřelce nakonec vítězí hosté,i když to ke konci vypadalo na remizu.Hosté rozhodují v 89.minutě hráčem Blazejem Smarzynski a odnáší si tak 3 body.Za zmínku stojí dva góly domácího hráče Bartlomieje Grzelaka.

Rinnegatos BT Mighty Olomouc remizoval na své půdě 2:2 s týmem FC Sardis.Mighty Stadion ( kap.: 14 000) byl naprosto vyprodán a fandové se určitě nenudili.V poločase stav 1:1.Střely na bránu 2-4,střely mimo bránu 5-3.Na závěr lze říci,že to byl naprosto vyrovnaný duel a proto i spravedlivá remiza.

FC Wisla Krakow prohrál 0:1 s týmem SK Extrem Team.V tomto došlo k 16 faulům(z toho 4 žlutě karty).Ve vyrovnaném zápase se nakonec radují hosté.Hrdinou hostí se stal hráč Sebastian Norko ,který individuálně rozhodl v 49.minutě.Za zmínku stojí to,že hosté nastoupili a odehráli celé utkání o desíti.

FC Rumovice si lehce poradily 5:0 s ** Tým bez manažera**.Stav v poločase 1:0.Hattrickem se mohl pochlubit hráč Krzysztof Pitry a dvěma góly Jacek Hrynczuk. Stadion Rumiště ( kap.: 12 300) navštívilo 9 890 diváků.

1.SC Bohumín remizoval 1:1 s týmem FC Alpy.Stav v poločase 1:0 pro domácí.Domácí tým nastoupil jen v desíti.Střely na bránu 2-2,střely mimo bránu 2-6,držení míče46.67%-53.33%.Na tento duel došel plný dům 2200 diváků.Za domácí skóroval Arkadiusz Bak v 15.minutě a za hosty srovnal na konečných 1:1 Břetislav Galásek .

FC Klášterec nad Ohří 06 prohrál 0:2 s týmem 1 FC Mládežnická.Hosté byli mírně lepší ve střeleckých pokusech a i proto nakonec vyhráli.Za hosty skóroval dvakrát hráč Jaroslav Endl .Discovery Arenu ( kap.: 14 000) navštívilo 10322 fotbalovýchfanoušků. Střely na bránu 1-5,střely mimo bránu 3-5.

Intevo Karvina prohrál 1:2 s týmem US Citá di Palermo.V poločase byl stav 0:0.Palermo bylo po celé utkání lepší,a proto zaslouženě vyhrálo,jak to ukazuje následně statistika:střely na bránu 1-5,střely mimo bránu 1-6,držení míče 44.36% - 55.64%.V utkání bylo uděleno dohromady 7 žlutých karet.Na Vaseks Stadium došlo maximální počet 6300 diváků.

14.ligové kolo

1 FC Mládežnická prohrál 0:2 s týmem US Cittá di Palermo .Hosté prakticky rozhodli již v prvním poločase.Rozhodujícím hráčem se stal Jakub Wolczek ,který dal oba góly.Zápas byl ale velmi vyrovnaný, nutno říci,že domácí byli o trošku lepší,ale chyběli góly.Střely na bránu 4-4,střely mimo bránu 5-1,držení míče:53.28%- 46.72%.

FC Alpy prohrál těsně 0:1 s týmem FC Rumovice.Domácí s držením míče 56,56% nakonec nenašli trochu štěstí ke skórování.Spasitele hostí se stal hráč Wojciech Cios,který se jako jediný radoval v 48.minutě z gólu.Od 76.minuty hráli hosté v desiti po vyloučení hráče Blazeje Miklosika (druhá žlutá).

FC Krakowice66 remizoval 1:1 s týmem Intevo Karvina (viz rozbor zápasu).

FC Sardis prohrál na své půdě 0:1 s týmem FC Klášterec nad Ohří 06 .Meladrom stadion navštívilo 7100 platících diváků,tudíž vyprodáno.Tento duel byl v celku vyrovnaný.Domácí vyslali však jen jednu střelu na bránu oproti hostům,kteří vyslali 6 střel.Jediný gól zápasu dal hráč hostí Roman Bizacki a proto udělal velkou radost manažerovi Klášterce.Zasloužené vítězství hostí.

** Tým bez manažera ** remizoval 0:0 s týmem FC Wisla Krakow.Jelikož byla Wisla lepším týmem ve všech statistikách,tak nakonec nenašla trocha toho střeleckého štěstíčka.Nejpilnějšími střelci se stali hráči: Blazej Kazmierczak a Sergiusz Dudek.

Majetor 2006 Janowa remizoval 0:0 s týmem 1.SC Bohumin.Domácí byli lepší ve všech statistikách: Střely na bránu 6-1,střely mimo bránu 9-3,držení míče:60.5%-39.5%. Empty State Stadium plně obsazen 12300 diváků.Nejpilnějšími střelci se stali domácí hráči: Marek Staniszewski a Albert Velasco de Aquilar. Prostě další smolný zápas Janovy!

SK Extrem TEAM prohrál kontumačně 0:3 s týmem Rinnegatos BT Mighty Olomouc .Proč tým domácích nenastoupil, tak to bude vědět jen jejich manažer.Každopádně se manažer hostí za toto lehké vítězství zlobit nebude.

Sk Sigmicka Olomouc prohrál 0:1 s týmem SK Líšeň.Domácí byli lepší v držení míče,ale jejich efektivita v koncovce žádná.Duel to byl ze střeleckého hlediska velmi vyrovnaný,ale nakonec šťastnější hosté. Jediný gól v tomto zápase dal hráč hostí Bartlomiej Grzelak ve 21.minutě.Každopádně pro oko diváka velmi zajímavé utkání.

FC KRAKOWICE66          1:1          INTEVO KARVINA

Krásné počasí a k tomu velice zajímavý duel dvou fotbalových klubů- co víc si může přát fanda tohoto sportu!Stadion X ( kap.: 12 300) přivítal 11 870 platících diváků. Zde se střetávají týmy s vyšších pater tabulky a to: domácí FC Krakowice66 proti týmu Intevo Karvina.Hráči přichází, staví se do předepsaného rozestavení a naposledy se hecují. Hlavní sudí kontroluje čas,počty a směle odpískává začátek.
   Domácí hráči jako první ukazují jakým směrem povede tato hra. Do první střelecké pozice se dostává domácí hráč David Kahn, ale jeho střelu vyráží gólman na roh. Po rohu chytá a následně odkopává míč gólman Lima. Následuje pár střeleckých pokusů od obou týmu,ale vždy mimo bránu. První gólový okamžik nastává ve 28.minutě,kdy se individuálně prosazuje Blazej Smarzynski a dává na 1:0 pro domácí tým.Tento hráč má ještě jednu šanci minutu před koncem poločasu,ale střílí vedle.
    Na začátku druhého poločasu dochází k několika střídání a to ze strany domácího týmu. První vážnější střelu mají hosté v 59.minutě,kdy hráč Hubert Gregorek dobíhá a střílí z nulového úhlu pravé strany,ale gólman Ryan Hill vyráží na roh. Následný roh gólman opět likviduje. V 64.minutě fauluje domácí hráč Slawomir Buskiewicz a následný centr posílá hráč hostí Slawomir Bluszcz na volného spoluhráče. Szymon Grzyb se nemýlí a prostřeluje domácího gólmana. Hosté vyrovnávají na 1:1!Domácí to nesrazilo na kolena a zvyšují nátlak, který se následně vyplácí. V souboji jeden na jednoho se proti sobě ocitají gólman hostí Patavino Santos de Lima a domácí hráč David Kahn. Rozhodčí píská penaltu po faulu brankáře Limy. Domácí hráč Pawel Hirsz kope penaltu ! NEDAL !Domácí to kupodivu nesráží na kolena a opět se vrhají na Intevo s velkou vervou. Za zmínku stojí poslední šance z 91.minuty, kdy po faulu na domácího hráče Davida Kahna následuje přímí kop. Tentýž hráč se ujímá střeleckého pokusu,ale gólman vyráží na roh. Rozhodčí píská konec.
   Toto nádherné utkání jistě potěšilo oko diváka. Oba týmy si odnášejí bod za remízu. Kdo je nakonec šťastnější? Tuto otázku jistě ví jen jednotlivý manažeři obou týmů. Skončilo 14.ligové kolo a je čas se připravit na další. Všem mnoho zdaru!

15.ligové kolo

SK Líšeň vyhrál 4:0 s ** Tým bez manažera ** .Domácí rozhodli o celém zápase již v prvním poločase,který vyhráli 3:0.Domácí byli jasně lepším týmem,a proto zaslouženě vyhrály. Dva góly dal hráč Emile Jacobs .

Rinnegatos BT Mighty Olomouc zvítězil 2:0 s týmem SK Sigmicka Olomouc .Domácí se dostávají do vedení již v 5.minutě gólem hráče Ryszarda Hoscila.Za celý zápas oba týmy vystřelily na bránu dohromady jen třikrát. Nutno uvést, že domácí tým byl mírně lepší,což hlavně ukázali v efektivním zakončování. Druhou branku dal v 64.minutě hráč Kamil Bensz.

FC Wisla Krakow prohrál 0:1 s týmem Majetor 2006 Janowa . Zápas se vyznačoval velkou bojovností na obou stranách(dohromady 22 faulů,z toho uděleno 9 žlutých karet) a vyrovnaností ve všech statistikách. Nakonec se štěstí přiklonilo k hostům,kdy jediným gólem rozhodl hráč Albert Velasco de Aquilar .Někdy prostě stačí jediná střela k zisku tří bodů.

FC Rumovice vyhrál kontumačně 3:0 s týmem SK Extrem TEAM .Je to již po druhé za sebou co si manažer Extremu neuhlídal nastavení hráčů(tentokrát nenastavil gólmana).Domácího manažera jistě mrzí ztráta zisku.

1.SC Bohumín remizoval 2:2 s týmem FC Sardis. Stav po poločase 1:2 pro hosty. Střely na bránu 6-2,střely mimo bránu 4-2,držení míče:53.08%- 46.92%.Za domácí se dvakrát trefuje Arkadiusz Bak. Hosté prokázali gólovou efektivnost(dvě šance-dva góly).Stadion vyprodán do posledního místa 2200 platícími diváky.

FC Klášterec nad Ohří 06 prohrál 0:1 s týmem FC Krakowice. Duel naprosto vyrovnaný,ale nakonec to jsou hosté,kteří odvážejí cenné tři body. Spasitelem hostí se stal hráč David Kahn,který svým gólem z 82.minuty rozhodl o konečném výsledku. Za zmínku stojí neproměněná penalta z 6.minuty stejným hráčem. Discovery Arena naprosto vyprodána 14000 diváky.

Intevo Karvina remizoval 1:1 s týmem 1 FC Mládežnická .Tento divácky velmi atraktivní duel končí nakonec smírně. Domácí tým je lepší týmem,ale nenachází potřebnou jistotu v zakončení střeleckých pokusů. Za domácí skóruje hráč Hubert Gregorek,za hosty hráč Jaroslav Endl. Kdyby však hráč hostí Tomasz Cierzniak proměnil penaltu,mohlo být jinak.

US Cittá di Palermo vyhrál jasně 4:0 s týmem FC Alpy. I když výsledek vypadá hrozivě,nutno dodat,že to byl vyrovnaný duel. Domácí ukázali velkou efektivitu v zakončení(5 střel na bránu z toho 4 gólové).Dvěma góly se zaskvěl domácí hráč Jakub Wolczek . Domácí tým tedy získává tři bodíky a nutno jen gratulovat.

FC Klášterec nad Ohří 06 ( Novcek ):

Bohužel moje vyjádření je skoro stejné jako minule náš tým má veliké problémy které hodláme řešit a to už uvidíte příští týden,jinak tento týden zas veliký děs...:(

FC Krakowice66(Misterio):

SOM NADMIERU SPOKOJNY.. hral som proti silnym superom a aj na nich som ziskal nake body.. ale vyzera to tak ze dalsie dva tyzdne budu tiez velmi tazke..
k zapasom:
V pondelkovom som hral s tymom SK Líšeň s ktorym som jasne vyhral ( neocakaval som ani nic ine )
Ale i v tomto zapase boli prekvapenia ziskom braniek ktore bolo zapricinene zmenov brankara :)))
V stredu som hral s Intevo Karvina. V tomto zapase som sa modlil za remizu lebo Intevo je dost silny kandidat na postup :) remiza prisla a ja som nadmieru spokojny:)
V piatok som hral s tymom FC Klášterec nad Ohří 06. V tomto zapase som tiez ocakaval remizu. Ved zapas bol velmi vyrovnany. Ale nahoda je blbec a ja som vyhral 0:1. :))

FC Rumovice ( foltas ):

V tomto týdnu nás čekaly tři zápasy s celky ze spodní části tabulky. V pondělí jsme dosáhli povinného vítězství nad týmem bez manažera, ve středu jsme i přes nepříliš kvalitní výkon vyhráli venku nad FC Alpy, dík čemuž jsme se vyhoupli do čela 2 ligy. V pátek jsme si chtěli spravit chuť po vyřazení s poháru, soupeř se bohužel nedostavil a tak jsme si připsali kontumační vítězství. Nutno dodat že z ekonomického i sportovního hlediska je to pro nás ztráta. Celkově však vládna pochopitelně spokojenost 3 zápasy = 3 vítězství.

Majetor 2006 Janowa ( Bouzek ) :

pondělní zápas proti Olomouci byl z naší strany dost dramatický zahazovali jsme spoustu vylozených sancí nastestí nase obrana zapracovala dobre a co proslo to vychytal nas brankar, v prubehu zápasu se nám nakonec podarilo vstrelit rozhodující branku a odvezli jsme si z Olomouce všechny body.
středeční domácí zápas proti Bohumínu mel být jednodusím, ale evidentne nebyl trápení v koncovce ze začátku týdne pokracovalo, z rek bych jasné prevahy jsme nebyli schopni vyprodukovat ani jedinou branku, nastestí z ojedinelých akcí opet zahrála dobre zkusená obrana s brankarem, momentálne s remizou moc spokojený nejsem, ale dulezitost tohoto bodu se projeví nejspis az po 30.kole.
pátecní ligový match na wisle pro nás byl velice důlezitým vzhledem k ne prilis povedenemu zacatku sezony kdy jsme se trápili na dne tabulky jsme potrebovali rozsirit mezi nasimi celky bodový rozdil, zápas se pro nás vyvíjel docela dobre vetsinu casu se odehrával ve stredovém pásmu a z jené z mnohých akcí se nám opet podarilo vstrelit branku ktera se pozdeji ukazala jako rozhodujicí.Souper byl silný a zejména ze standartních situací velice nebezpecný, nase obrana se zancným prispením naseho brankáre, ale opet zafungovala skvele a i bez jednoho distancovaného zkuseného obránce se nám opet podarilo udrzet ciste konto.
+ za celý týden jsme nedostali gol.
- promenujeme málo z nasich sancí a na vítezství se tím hodne nadrem.
toď vše ;-)

US Cittá di Palermo ( Vavris ):

Od tohoto týdne jsem čekal velkou katastrofu, v tomhle týdnu jsem si nevěřil ani na jeden zápas. Ale to co se stalo, to je fantastické, kluci hráli skvěle, hráli s chutí a předváděli výborné výkony. Moc jim za to děkuji a jeslti budou šlapat jako ted, tak říkám, bojte se ještě o první místo :D
V pondělí jsem hrál na hřišti 3. celku Intevo Karviná, tento tým jsme přehráli ve všech směrech, jen výsledek nebyl až tak drtivý jako dopadli třeba střely(11-2 pro nás), zápas jsme vyhráli 2:1.
Ve středu jsme opět jeli ven. Hráli jsme s týmem, který se v tu dobu držel na 3. místě, když se na to místo dostali místo právě Inteva Karviné. I přes mírnou převahu týmu domácích, jsme dokázali vyhrát 2:0 kdy dvěma zásahy se uvedl Jakub Wolczek.
V pátek byl zápas doma, tam bylo hrozně důležité potvrdit tyto výhry z venku, další výhrou. Zápas měl obrovské grády již na začátku v 1. minutě se vedlo Jakubem Wolczek 1:0. V 10. minutě jsme kopali penaltu a defenzivní záložník Szymon Kloda zvýšil na 2:0. Tento výsledek vydržel do konce prvního poločasu. Začal druhý a skoro témět stejný průběh jako v prvním v 10. minutě druhého poločasu jsme kopali penaltu a skore na tabuly bylo už 3:0 a o 15 minut později Jakub Wolczek zavěsil další gol a uzavřel tímto golem skore zápasu, tudíž po tomto krásném týdnu přišla třešnička na dortu, vysoký výsledek 4:0.Děkuji všem fanouškům, kteří s námi jezdí na zápasy a kteří nám budou stále věrní, nebejt vás, tak nehrajeme tak jak hrajem :))

Intevo Karvina ( Jan Vasek ):

Takže s timto hracim tydne jsem hodne nespokojen a nemuzu se obhajovat ani tim, ze tento tyden byl jeden z nejtezsich co se souperu tyce. Ze tri zapasu sem ziskal pouze dva. A to remizou s tymem FC Krakowice66 a 1.FC Mládežnická. Vedel sem, ze tyto zapasy nebudou lehke, ale nejsem spokojen. Nejvice me mrzi prohra s tymem Us Citta di Palermo na domaci pude. Tyto body mi budou urcite na konci sezony chybet, nicmene se musime opet jako tym schopit a zase pracovat na 100% a predvadet takove vysledky, na ktere jsou divaci zvykli.

Sk Sigmicka Olomouc ( Jan Dokoupil ):

Tenhle týden se mi opět nedařilo,3 prohry a sem 1bod nad sestupem,je to hrůza.snad příští týden bude lepší

Rinnegatos BT Mighty Olomouc ( Rinnegato Hagy ):

S tímto týdnem je celkem spokojenost, až na remízu s FC Sardis. Konečně se podařilo vyhrát doma, což je důležité pro další průběh sezony. Doufám, že teď už budu doma jenom vyhrávat a dostanu se na postupové příčky!!!

Děkuji všem manažerům,kteří poslali své vyjádření.