1.ligové kolo

Události ve zkratce:
1.FC Mládežnická přivítala na vyprodaném stadioně(7200míst) tým 1.SC Bohumín se kterým vyhrálajednoznačně3:1.FCAlpy opět na vyprodaném stadioně(6000míst) zvítězil 2:1 nad týmem FC Klášterec nad Ohří i bez třetí proměněné penalty. FC Krakowice66 remizovaly 2:2 s týmem FC Rumovice,i když měli mírně navíc.
FC Sardis uhrál remizu 2:2 s týmem FC Wisla Krakow,kdy od 27.minuty hrál FC Sardis o desíti.
SK Sigmick Olomouc vyhrála 2:0 nad týmem US Cittá di Palermo-zápas vyrovnaný.
GIEKSA BANÍK prohrál kontumačněstýmem Intevo Karvina. SK Extrem Team prohrál taktéž kontumačně s týmem SK Líšeň.
Majetor 2006 Janowa prohrál 1:2 s týmem Rinnegatos BT Mighty Olomouc vcelku vyrovnaném zápase.

2.ligové kolo

1 FC Mládežnická uhrála remízu 0:0 s týmem FC Alpy-zápas vyrovnaný,ktery jen ochudil diváky o jejich očekávané góly.
RinnegatosBTMight Olomouc překvapivě prohrál 1:2 s týmem SK Líšeňzápas velice vyrovnaný ve všech
statistikách až na dvě neproměněné penalty hostí.FC Wisla Krakow zaslouženě vyhrála na svém hřišti 2:0 s týmem Sk Sigmicka Olomouc.
V zápase FC Rumovice stačily tři střely domácímu mužstvu k výhře 3:0 nad týmem Majetor 2006 Janowa.
1.SC Bohumín rozhodl o své remíze v 90.minutě 2:2 s týmem SK Extrem TEAM-skvělé drama pro diváky.
FC Klášterec nad Ohří 06 vyhrál kontumačně s týmem GIEKSA BANÍK.
Intevo Karviná přivítala tým FC Sardis se kterým prohrál 0:1.Hostující tým měl ještě v 88.minutě penaltu,
kterou nedokázal proměnit.
Ikdyž tým US Cittá di Palermo měl větší převahu a od 22.minuty hrál v přesile nedokázal vyhrát před domácím publikem.Výsledek 1:2 s týmem FC Krakowice66.

3.ligové kolo

FC Krakowice66 vyhrál nad týmem 1.FC mládežnická 4:2.Diváci mohli spokojeně odejít domů plných zážitků.
Fc Sardis zvýtězil ve velké bitvě 3:1 s týmem FC Alpy.Domácí rozhodli již v prvním poločase.
GIEKSA BANÍK prohrál kontumačně s týmem 1.SC Bohumím.V zápase kde se více faulovalo než hrálo tým
Majetor 2006 Janowa uhrál plichtu 0:0 s US Cittá di Palermo.
SK Extrem TEAM nedokazal ani v desíti zvýtězit(cervená karta 41.min.Grzegorz Wan hráče hostí) a tudíš týmu Intevo Karvina podlehl 0:1-škoda tří bodů.
SK Sigmicka Olomouc pouze remizovala 1:1 s týmem FC Klášterec nad Ohří 06. Domácí nedokázali proměnit v 88.minutě penaltu-prostě smolný zápas:-(.
SK Líšeň v poklidu zdolala 2:0 FC Wislu Krakow.
Rinnegatos BT Mighty Olomouc pouze remizoval 0:0 s týmem FC Rumovice.Škoda že se diváci nedočkali žádné branky!

4.ligové kolo

1 FC Mládežnická bravurně převálcovala FC Sardis 4:0 což mě obzvlášt rozmrzelo,ale nevěšme hlavy-snad bude líp:-).
FC Wisla Krakow také prožila smolné utkání a podlehla 0:2 týmu Rinnegatos BT Mighty Olomouc.Hru ovlivnila situace z 58. minuty,kdy byl po druhé žluté vyloučen jejich hráč (respektive Waldemar deBeer).
FC Rumovice převálcol 4:0 tým SK Líšeň,ikdyž v poměru střel-hold efektivita domácích byla vyšší.
FC Klášterec nad Ohří 06 s mírnou převahou zdolal 2:0 tým SK Extrem Team.Velkou roli zahrála divácká podpora!
Intevo Karvina se nevyhla také smůla a remizoval 1:1 s týmem Majetor 2006 Janowa.
Domácí provázela celé utkání vetší kvalita hry,ale takový už je fotbal,když nedáš tak dostaneš.
(v16.minutě již mohli zvýšit na 2:0,ale neproměněná penalta a je to).
US Cittá di Palermo rozmetl 4:0 ** Tým bez manažera **!!
FC Alpy 1:2 FC Krakowice66-domací poločas výhrali,ale bohužel se jim nevyvedl druhý poločas a hosté
dokonce v 90.minutě dokázali obrátit vítězství ve svůj prospěch!:-(

Vybrané utkání 4.ligového kola:

1.SC Bohumín        1:2         Sk Sigmicka Olomouc
Dlouho očekávaný zápas přichází a přichází hráči a hlavně rozhodčí,který bude mít vše ve svých rukou.
Rozhodčí píská a hra začína mírným oťukáváním všech hráčů jak vidno nikdo nechce udělat první chybu.
Ale v 10.minutě hráč domácích Sergiusz Reginis fauluje a co následuje se nikomu z diváků nelíbí.
Rozhodčí nekompromisně nařizuje penaltu.
Přichází Lukasz Skrzypek a nedává-není divu-fanoušci ho zřejmě svým bučením asi rozhodili.
Bohužel radost domácích netrvala dlouho,když po standartní kopu Dawid Gorkiewicz prostřeluje golmana.
A to již ve 13.minutě-stadion stichl!!!Hosté se dostávají do jednogólového vedení.
Naštěstí fanoušky rozehřála individuální akce Arkadiusz Bak ,který prostřeluje golmana a vyrovnává na 1:1.
Na časomíře běží 22 minuta.
Nastává rohový kop ke kterému přichází Dawid Gorkiewicz a po jeho centru přesně nachází Robert Rylski místo v braně.Do konce poločasu se nic závažného nestalo a tak si jdou všichni na čas odpočinout.
Diváci z nepanikaří a vrhají se ke stánkům s občerstvením-pivo teče proudem:-).
V druhé půlce se nic nemění,bojovnost je značná z obou dvou stran-diváci ženou své hráče k vyšším otáčkám.
Za zmínku jsou dvě situace.
V 61.min. Robert Rylski střílí z poměrmě velké dálky,ale gólman se vytáhl-vyráží střelu.
V 90.min. domácí hráč Mariusz Reginis zpoměrně dobré situace bohužel střílí vedle a tím přidává poslední