Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz   Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz

Vítejte u mé již šesté tiskové zprávy. Tentokrát jsem se rozhodl poohlédnout se na jednotlivá ligová kola mého týmu a pak i Národní pohár a to všechno v 18.sezóně.

Hlavní body tiskovky:

• Ligová kola: 10.- 12.kolo + postřehy soupeřů po zápase
  • Tabulka 2.francouzské ligy (po 12.kole)
  • Národní pohár 5.kolo

Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz

• Stručné rozbory utkání
  • (vyzvětlivka "hvězda zápasu" - zn. balíček)

• Komentář k zápasu:

Utkání začalo ve vysokém tempu, když ihned po rozehrávce můj útočník J.V.Garcia (pozn. velký rychlík) přesprintoval tři domácí hráče a i brankáře dokázal překonat 0:1, asi velký šok pro domácí trénera, který tento zápas považoval za velmi klíčový a nechtěl před zápasem darovat z domácího hřiště "žádné body". Od této branky se na hřišti začlo hodně faulovat, a převyšovali fauly domácíh, kteří byly hodně zaskočeny a druhý šok v utkání nastal ve 16´minutě, kdy ten samý hráč č.6 na zádech dokázal překonat domácího 30.níka v brance Alaina Astreho 0:2 velmi zdařená akce. Potom na hřišti musel rozhodčí ukázat v krátkem čase dvě žluté karty domácím borcům a s výsledkem 0:2 se šlo do kabin. Hostující trenér naordinoval hráčům po přestavce, aby se více soustředily na bránění, protože jakékoly zaváhání mohlo skončit brankou, naštěstí v tomto utkání hrála velmi dobře naše sehraná obranná čtyřka A.Bilici, A.Archambeaux, O.Albeno a E.Ibarra, která dovolila pouze dvě střely mimo branku a jinak po zbytku zápasu včas odkopávala míče do bezpečí od brankáře M.Chatalena. Ekvádorec J.V.Garcia byl střídán v 70´minutě za bouřlivé potlesku a nahradil ho Řek Koltsidas, který jako by chtěl navázat na kolegu, když v 79´minutě završil svým gólem na 0:3 i když mu pomohla branková konstrukce od tyčky se míč odrazil do branky.

• Hodnocení trenéra Spezzy:

Do zápasu moji hráči daly všechno, nelze jim nic vytknout tak hovořil, těsně po skončení zápasu hostující kouč. Tři body si vezem zcela zaslouženě snad na tento výkon navážeme v dalších utkáních.

• Branky v zápase:

1´(0:1) -  16´(0:2)

Jorge Vicente Carcia balíček (dva góly = především ten první stál za to)

79´(0:3)

Markos Koltsidas

• Hodnocení managera Ichecheat721:

Nazval bych tento zápas totálním zmarem a beznadějí Buranů. Možná to bylo tim brzkým golem, ale to neni omluva, protoze gol kdy střelec projde přes nase 3 obrance by i za cenu zlomene nohy padnout nemel:) Zcela zasloužená a snad "probouzející" prohra.

• Komentář k utkání:

Tak jako v předešlém utkání i v tomto padl velmi brzký gól a postaral se o to ostrostřelec J.V.Garcia, který do týmu přišel za 18M. Určitě hodně platný hráč, ještě aby nebyl za takovou sumu i když mírně vysokou. :D Hned 1´minutě si narazil s kolegou v útoku J.M.Galym, který mu poslal míč za obranu, Garcia si dokázal poradit a lobem překonal hostujícího brankáře Emila Čiháka (pozn. redakce řidič autobusu v Chalupářích :D) 1:0. Už v 7´min. mohlo být 2:0, kdyby domácí J.G.Baijton s přímého kopu trefil branku a neměl k tomu daleko. V 17´minutě už po druhé v zápase dokázel vsítit gól J.V.Garcia, když s poza šestnácky vyslal střelu a brankář se nestačil dostatečně rychle přemístit 2:0. Ve 33´min. fauloval ve vápně E.Ibarra a rozhodčí nařídil pokutový kop, japonec Kawayama se nemílil a kopnul míč do protisměru než skákal domací brankář 2:1. V 65´min. B.Ribéry nahrál před branku J.V. Garciovi, který těsně před odchodem na střídačku dal svůj třetí gól v zápase, nekompromisně nohou zakončil k levé tyči 3:1. V tuto chvíly sem si mohl oddychnout ;)) velmi klíčový okamžik v zápase. V 73´min. Bruno Haupt jako čerstvý hráč nastoupil do 2.poločasu, asistoval J.G.Baijton přihrávkou do běhu za obranu našel Haupta, který velmi lehce skóroval a to za ležícího brankáře poslal míč do sítě 4:1. Ve zbytku utkání si můj tým hlídal náskok a hrálo se především daleko od našeho brankáře Matthiase Chatalena, který podal velmi slušný výkon až na penaltu kterou neměl šanci chytit, podržel mužstvo a zbylé tři střely pochytal.

Velmi zodpovědný výkon našeho celého týmu a jsem velmi rád, že se podařilo J.V.Garciovi ze 6 střel na branku dát 3 góly. Určitě jsem věděl o kvalitách hostujícího týmu, který minulou sezónu hrával ještě 1.lize a to víc jsem rád za vítězství snad nás to víc nakopne do dalších utkání.

• Branky v utkání:

1´(1:0) - 17´(2:0) -  65´(3:0)

Jorge Vicente Carcia balíček (hattrick v zápase)