Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz   Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz

Vítejte u mé čtvrté tiskové zprávě. Dřív se můj tým nazíval Nottingham Forest jelikož hraji už pátý ročník na brejku ve Francii. Bylo potřeba se přejmenovat a hned co mě napadlo je "Ústí nad Labem" kde již žiji od svého narození až na ten smog se tu žije velmi pěkně a fotbalově je to tu na vzestupu - myslím tím výsledkově - jinak zázemí a okolí stadiónu není zrovna "Moderní". Tak jsem zvolil už asi v půlce 16.sezóny tento název "Ústí n/L" neboli francouzsky " Eguipe de Elbe" a pak jsem přidal něco před "UNE" ani nevim proč? asi aby ten název týmu pěkně vypadal, byl delší  a i za jsem něco přidal F.C. jako v češtině FK což vytvořilo přesný název týmu je "UNE Eguipe de Elbe F.C."

• Liga
  • Národní Pohár
  • Turnaje

Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz

Jaké jsou cíle ve 2.lize? Případné posily? Hodně jsme posilovali v 16.sezóně a během poslední předsezonní pauzy přislo také mnoho velmi dobrých zkušených hráčů - v tuto chvíly je tým velmi nabitý na to že hraju "2.ligu" ale rozhodně toho nelituju, všechno chce čas hodně se tým sehrává a už teď můžu říci že jde tou správnou cestou za 1.ligou - neboť tři první kola a 9.bodů i když ve 2.kole jsme se hodně nadřeli a vyhrály venku - sotva 2:1, také mám v plánu nakoupit talentované mladíky 22. nebo 23.let alespoň dva z Francie aby naskočily na konci sezóny protože sezóna je velmi dlouhá a uvidíme jak se nám bude dařit i na dále. Co očekávám do dalších kol? Hlavně dobré výsledky doma nejlepé neprohrát a aby vždy na každý domácí zápas bylo "vyprodáno" což ve dvou prvních kolech se to naplnilo - snad to bude i takto nadále, pokuď "Ano" dá se očekávat velká posila, nejlépe koupit reprezentanta - i když mít reprezenta v týmu jsou nemalé starosti ;)) i když osobní zkušenost zatim nemám, ale umím si to představit.

• Stručné rozbory utkání:
  • 1.kolo:

UNE Eguipe de Elbe F.C. - Olympigue de Marseille  2:0  Návštěva: 84.000 (Vyprodáno)

Komentář k zápasu:

• Velmi očekávané 1.kolo. Poměrně zasloužený výsledek jelikož hostující tým si ani jednou za celý zápas nevystřelil na naší branku. Zápas byl rozhodnut během 1.poločasu a to v rozmezí 20.- 25. min. kdy se nejprve technickou střelou trefil polák  Marek Glowacki a druhou branku mého týmu dal chilský hráč Lucia Lanzio, který se teprve v týmu rozkoukává a není tak sehraný ale přesto gólově se dokázal prosadil. Ve druhém poločase si náš tým hlídal dvoubrankový náskok a zpřehledem si připsal první 3.body do tabulky za výhru 2:0. Statistika: • Střely na branku 4:0  • Střely mimo branku 5:3.

• 2.kolo:

Paris Saint Germain - UNE Eguipe de Elbe F.C.  1:2  Návštěva: 52.500 (Vyprodáno)

• Ve 2.kole náš tým odcestoval k týmu Paris SG kde se mu příliš nedařilo v minulých utkáních a vždy jsme odjížděli bez bodového úspěchu. V obraně jsem postavil 4.obránce vedle sebe - čekal jsem že to bude velmi kvalitní "nedobitná hráz" že se útočníci domácích gólově neprosadí. První branka padla poměrně rychle už 18.minutě se náš útočník  Jean-Michal Galy dokázal obejít domácího obránce a skóroval 0:1. Jenže během následujích 5.minutách naše obrana zaspala - podle mě ještě se nedokázala včas zformovat a německý útočník  Carsten Kury velmi drzým a zároveň rychlím průnikem vyrovnal na 1:1. Do konce 1.poločasu náš tým tím gólem byl hodně překvapen a prakticky se už jen bránil. Hlavně se mi v záložní řadě nelíbil řecký hráč Mparmpoudis- moje předzápasová chyba, neměl hrát na tomto postu - málem byla osudná :/ I druhý poločas byl opět vyrovnaný jako ten první, hra byla ze strany na stranu a kdo by dal případný gól, byla by to hodně klíčová branka utkání. V 50.minutě nečekaně si udělal místo nejzkušenější hřáč týmu už 31.letý  Alexander Authamayou a dal na 1:2. Po zbytku zápasu náš tým hodně fauloval a jsem rád že nakonec výsledek skončil tak jak skončil. Velmi štastná ale zároveň důležitá výhra snad jich bude víc i když nervy to byli veliký. Skvělý výkon podal náš brankář  Matthias Chatalen.  Statistika: • Střely na branku: 7:5 • Střely mimo branku: 4:3.