Hnilickari : Šmikéra -
4:0

AC Sardinie : Fc Jůůve -

A nakonec zápas FC Hrbov : Fc Velenovy a jeho rozbor:

Derby dvou týmů dychtících po postupu. Fc Velenovy získaly z posledních 3 zápasů 2 body a to za 2 remízy a proto se chtěli vytáhnout nad týmem FC Hrbov, který prohrál pohárový zápas s prvoligovým AC Replacement Milan vysoko 4:0 a po posledním prohraném ligovém zápase si chtěl spravit chuť a konečně vyhrát. Od toho se odvíjel celý zápas,hrál se ofenzivní zápas,nemálo šancí, ale taky se neobešel bez nějakého toho faulu, z nichž 2 byly oceněny žlutou kartou.

Domácí nastoupili v bráně s hráčem Aimo Balistreri, se 4-člennou obranou, zleva David Jentzsch, Max Contini, Gennaro Foglio a Robson Cannavaro, v záloze státi tito hráči: vlevo Gugliemo Cavenini, uprostřed Alfonso Zauri a na pravé straně operoval Christian Totti. V útoku se o góly starali Aimo Baggio, Ruben Juliana a proztím 1 ze 2 nejlepších střelců týmu, španěl Jesús Tristan.

Za hosty se mezi 4 tyče postavil Felice Fietta. V čele obrany stál Aleandro Di Baigio a po stranách mu pomáhali vpravo Aldaberto Mazzoccoa vlevo Vergilio Apa. Defenzivní záložník byl s 3 na dresu Sandro Perlinaa, před ním turek Yasir Yasar, přihrávky a centry zleva vysílal Vergillio Barasso a z pravé strany to byl Paul Agostino. O překonání brankáře se dnes snažili Gianluigo Boscolo, Matteo Magli a Patxi Tamudo de Arce. Ale nyní už k samotnému průběhu zápasu:

Už v páté minutě uviděl domácí Alfonso Zauri nabíhajícího Aima Baggia a poslal mu nádhernou přihrávku, se kterou však bylo naloženo prachbídně. Z následného protiútoku střílel za hosty Matteo Magli, ale jen do náruče brankáře. Poté se bojovalo o míč jak jen to šlo a v 17.minutě obehrál hostující Paul Agostino bezmocného Gennara Foglia,přihrál Matteo Maglimu, který však míč přenechal Yasinu Yesarovi a nemohl tohoto rozhodnutí litovat. 0-1 pro hosty! Domácí málem vyrovnali hned po rozehrávce, ale Tristanovi ve skórování zabránil Felice Fietta. Poté následovala rychlá kombinační akce v 35. minutě po ose Perlina-Yasar-Boscolo a posledně zmíněný se nádherně trefuje z velké dálky a domácí golman se jen nevěřícně kouká na své spouluhráče a vytahuje míč z brány. Hosté zvyšují na 0-2. Za 4 minuty se však odehrála zajímavá situace. Daleko od branky hostí se dostal k míči Christian Totti a zkusil napodobit Boscolův kousek z 35.minuty, rána mu však nesedla, ale golman byl touto střelou zaskočen a míč vyrazil pouze na roh. Ten zahrál před chvílí střílející Totti, který našel před bránou úplně volného Iraolu a ten s přehledem překonává golmana a snižuje na rozdíl jediné branky! Což se líbí divákům, kteří začínají více povzbuzovat svůj tým. Avšak do poločasu se již nic důležitého nestalo a končí za stavu 1-2.

Na druhý poločas nastoupili domácí značně naburcování ze snižujícího gólu před koncem poločasu a diváci si toho všímají a ženou svůj tým vpřed! Hrbovský kotel, který je maximálně zaplněn 8 a půl tisíci diváky začíná zpívat týmové chorály! Nádherná atmosféra! A jsou to právě domácí kteří mají první šanci 2. poločasu, Zauri centruje na Baggia, centr se dostává před hráče který jej dobíhá, ale místo toho aby se ještě víc přiblížil k bráně, leká se dobíhajících obránců a střílí z úhlu a trefuje pouze boční síť branky hostů!! V 53. minutě byl těsně před vápnem faulován de Arces a sám taky zkouší záhrát přímý volný kop... Golman jen ztěží, ale přece jen chytá střelu, která mohla zmařit naděje Hrbova na zvrat v tomto utkání. Následuje pár střel mimo hráče Aima Baggia a menší závar před brankou Hrbova, ze kteréh však není nic. Následuje zvýšený tlak hráčů domácích, který vede však jen k marným pokusům z velké dálky, které nemohou ohrozit bránu, kterou hájí Felice Fietta. A tak se zápas pomalu aj istě blíži do svého konce a diváci a sami hráčí FC Hrbova jsou stále nervóznější a neví jak vstřelit vyrovnávací gól. A div že hostující Gianluigi Boscolo nebere tuto naději hráčům Hrbova, jehož obránci nechali tohoto útočníka proniknout až ke svému brankáři, který stále drží naděje na vyrovnání a blýská se skvělým zákrokem! Přichází 82. minuta, Zauri přihrává Tristanovi, který si rovná míč na svou silnější levou nohu, ale je faulován jedním z obránců. Staví si míč, čeka na hvizd rozhodčího a střílí... A golman jen konečky prstů vyráží míč do bezpečí a následuje rohový kop domácích. Cavenini centruje... Míč skáče mezi malé a velké vápno, kde se k němu dere Tristán a ten nekompromisně zakončuje k levé tyči a nedává tím žádnou šanci chytit tuto střelu! Domácí se v probíhající 88. minutě dočkali vyrovnání, které jim podle zásluh patří! A divíci jsou v extázi! Radují se tak, že je pořadatelé musí uklidňovat. A je tu závěrečný hvizd a týmy se nám loučí zaslouženou remízou 2-2. Byl to vskutku fotbal, jaký se dal očekávat, gólů padlo akorát a atmosféra, jakou nám nabídli domácí fanoušci byla uchvacující!

A druhá polovina nám začíná těmito zápasy:

AC Inter Modřice : Šmikéra  (můj tip 2:0)
FC Black bridge : Fc Jůůve
(můj tip 4:0)
Inter Milan : Háje
(můj tip 1:3)
Opatovice : TJ Jiskra Mimoň
(můj tip 3:0)
Hnilickari : AC Krtek city  (můj tip 2:2)
FC Hrbov : Catania Calcio  (můj tip 2:1)
FC Kameňákov : FC Undertaker®  (můj tip 1:1)
AC Sardinie :  Fc Velenovy (můj tip 0:0)

A nakonec pár lahůdek:

• Tady nám jeden nejmenovaný hráč naší ligy zkouší, jestli jeho zatím nenarozený syn nemá vlohy zdědit něco z jeho fotbalového umu. Jeho žena je těhotná již 8 měsíců, takže se příští měsíc máme na co těšit... Doufejme že tohoto malého synka uvidéme za pár let také na některém z našich hřišť!
  • Na trh se nedávno dostala naučná kniha nejen o fotbale.Tato kniha obsahuje základní pravidla fotbalu, radí jak správně trénovat, jak odpočívat po velkém výkonu a další potřebné informace pro nadějné mladé hráče, trenéry maséry, lékaře ale hlavně pro ne moc zkušené a začínající manažery! Hodí se však i pro ty trošku zkušenější, doplní to jejich neznalosti a nevědomosti o tomto sportu... Cena se pohybuje okolo 20 - 50 tisíc brejkových korun!!! Takže mi posílejte nabídky do pošty a následně vám bude tato částak odepsána z vašeho účtu a přičtena k tomu mému! Kniha se objedná a do týdne by vám měla přijít!!!:D:D:D
  • Po jednom z dnešních prohraných zápasů se trenér zvedl z lavičky a jasným gestem ukázal svým svěřencům že s takovými výkony to dál nejde... Tento trenér si své hráče zavolal do kabiny, kde jim řekl i pár ne moc pěkných slovíček... Nebudu zacházet do podrobností, protože by to nylo na dlouho a taky by se to nemuselo líbit adminům, ale vězte že bych nechtěk být v kůži ani jednoho z hráčů!

Za chyby v názvech týmů, jmen hráčů, nesprávné údaje a pravopisné chyby se kdyžtak omlouvám... A tímto bych taky rád požádal aspoň jednoho manažera z každé Italské ligy o menší pomoc při tvorbě dalších čísel! Tak prosím pište do pošty... Děkuji moc!