V turnaji se odehrálo poslední kolo, ve kterém jsme se dozvěděli všechna jména čtvrtfinálových dvojic. Opět to bylo velmi zajímavé kolo a tak si ho pojďme připomenout. Předem se chci omluvit za nedodělanou grafiku, ale celé se mi to zpřeházelo. Měl sem takové nervy, že jsem rozbil i skleničku a jsem rád, že to aspon vyšlo. díky.

Meruna - Atletico

Meruna na dálku bojovala s Quitem o první místo v tubalce. Její soupeř již odepsané Atletico už nemělo naději na postup a tak se čekala pouhá kosmetická úprava. Němci nastoupili v ofenzivně laděné sestavě 4-3-3 a Atletico v normálním rozestavením 4-4-2. Meruna do zápasu doslova vlétla a už od úvodních minut byla lepším týmem. Svoji převahu zužitkovala už v 9.minutě na 1 : 0 zvyšoval Broichhaus. Po té se hrálo v poklidnějším tempu. Po půl hodině hry se opět začali dít věci. Nejdříve Ovieho vychytal Ehlers a z následného protiútoku se prosadil opět prosadil a na 2 : 0 zvýšil Broichhaus. Druhý poločas se nesl opět ve znamení klidu.  Jedno z posledních vzrušeních zápasu bylo na programu v 55.minutě  na 3 : 0 zvýšil již tradiční střelec Apfelbaum. Meruna měla zbytek zápasu naprosto pod kontrolou a celý zápas si tak s klidem pohlídala a zvítězila 3 : 0.

Atletico

Jasný zápas pro Merunu Liberec, bylo vidět že na nás dolehl už splín se kterým jsme museli dohrát tento turnaj. Byli jsme už v pozici pouze přihlížejících, ale to nesráží perfektní výkon soupeře, který nás přehrál zcela zaslouženě. Gratuluji postupujícím a přeji hodně štěstí v play-off.

Quito - Tesla

I tento zápas měl jasného favorita. V pořadí druhé Quito přivítalo nejslabší tým skupiny Korejskou Teslu. Zápas hodně ovlivnila sporná penalta, kterou už v semé minutě zahrával Fabian Serrano. Quito bylo jasně lepší a Tesla nestíhala. Druhý gol na sebe nenechal dlouho čekat. Ve 25. minutě skoroval Jorge Cortis. Do kabin se tak šlo za stavu 2 : 0. Po poločase opět bylo aktivnější Quito, ale gol však vstřelili Korejci. Dea Wandge snížil náskok Ekvádorců na rozdíl jediné branky. Tesla vystřídala, ale její hra nebyla tak efektivní jako hra Quita. Poslední ránu Tesle v tomto turnaji zasadil svým druhým golem v zápase Serrano. Tesla si tak v posledním zápase připsala porážku 3 : 1 a z turnajem se tak rozloučila prohrou.

Quito

ahoj, poslední kolo už bylo jen formalitou, ale rozhodně mě nenapadlo nějak vypouštět zápas... s výsledkem nemůžu být úplně spokojen, ale mohlo to být rozhodně horší :-) snad to nebylo poslední vítězství v turnaji... teď se jen správně připravit na čtvrtfinále

Tesla

na to že jsem se tomu zápasu nevěnoval tak je to výsledek parádní a chci poděkovat svým fanouškům kteří mě podporovali celý turnaj a na příští sezonu už mám domluveno něco jiného takže ne

Mufflers - Yoha

Naprosto suveréní mufflers již měli téměř jísté první místo, před utkáním s Yohou. Yoha do zápasu neposlala sice své nejlepší hráče, ale i tak se nechystala zápas podcenit. Utkání  navštívilo téměř 38683 diváků a zápas byl velmi strhující akce střídala akci, prostě takový ten fotbal nahoru dolu. Ovšem Irové jsou v této sezoně naprosto suveréní a velice efektivní. Tio Aladro se naprosto dokonale zorientoval v pokutovém území a poslal Mufflers do vedení 1 : 0. Do kabin se tak šlo za stavu 1 : 0. I v druhé půli zápasu se taktovky chopil tým z Irska. Dlouho však střílel pouze slepými náboji a nemohl přidat druhou pojišťující branku. Yoha se tlačila více do útoku, ale chyběla jí finální fáze. Ke konci zápasu když už vrhla všechny své síly do útoku se z jednoho protiútoku prosadil  Glen King a uzavřel  tak skore zápasu na 2 : 0. Mufflers tak základní skupinou prošli bez ztráty bodu a navíc bez obdržené branky. Gratuluji.

Mufflers

Vyjádření k 6.kolu: Manager týmu FC YOHA nastoupil s ofenzivní taktikou což jsem učinil i já .Můj tým měl zápas pod kontrolou , takže určitě zasloužené vítězství.Tímto chci poděkovat mému mančaftu za skvěle odvedenou práci ve skupině.Střelci byly potentní , záložníci tvůrčí , obránci perfektní a golmani čarující. Začína play off tak doufám , že nezklameme

Equipo - Amadara

Amadora už před utkáním představila nové posili a manažer Bobinho vyhlásil útok na první body v turnaji. Do zápasu tak nastoupil takřka úplně jiný tým, než tomu bylo v předchozích zápasech. Naopak Ganador nastoupil do zápasu s velmi defenzivním týmem a pohřbil tak své naděje na výhru v tomto zápase. Utkání naprosto ovládal tým z Portugalska a Ganador vypadal jako by byl namalovaný. Utkání bylo velmi vyhrocené a rozhodla je jedna úspěšná akce z třiadvacáté minuty. Bernardo Rosado dokázal využít svých parametrů a zakončil tak akci vstřelenou brankou. Amadora byla dále lepší a při Ganadoru stálo také ohromé štěstí. Poločas tak skončil 0 : 1.  I druhou půli ovládala Amadora ovšem už ne tak suvereně jako půli první. V druhém poločase už žádná branka nepadla a ganador si tak uřízl pěknou ostudu. Amadora dokázala vyhrát svůj prní zápas v turnaji a má tak respekt nás všech.

Amadora

čágo.. dnes jsem představil turnaji své nové hráče a škoda, že jsem je neměl delší dobu, protože jsem to mohl klidně zdramatizovat než dostávat ty sody :)) před zápasem jsem si pouze věřil já a kadlik, kterýmu děkuju a díky tomu jsem odvrátil všechny ty komentáře, že prohraju apod. :)) dneska se zápas povedl a mohu si říct, že sjem Kubu jednoznačně porazil.. škoda těch střel mimo, kterých bylo deset, ale i tak spokojenost s vítězstvím :) překvapil mě soupeř s rozestavením, který bych nečekal.. čekal bych, že bdue hrát více ofenzivněji než takhle zasunutej vzadu.. škoda, že v turnaji končím a jednou si ho třeba zase zahraju.. Patriku díky za turnaj a hodně štěstí v pořádání.. :) mějte se fajn a čágo.. :)

Ganador

Tak turnajem jsme se protrápili a poslední kolo bylo třešinkou na dortu. Není k tomu co dodat, výsledek mluví za vše. Gratulace Santovi.

Estoril - HPP

Estoril měl vše ve svých rukou a stačila mu jaká koli výhra, aby si své postavení ve skupině udržel a šel tak do dalších bojů z prvního místa. První zápas mezi těmito celky skončil bezbrankovou remízou. Toto utkání navštívilo 21121 diváků a ti mohli sledovat už od úvodních minut drtivý nápor Estorilu na 1 : 0 dával branku již v osmé minutě Figueiredo, druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat o čtyři minuty později už na 2 : 0 zvýšil Richardson. Poločas už se dohrál v poklidném tempu. A druhý nezačal zrovna strhujícím fotbalem. Třetí gol přišel až v 57. minutě. první branku v zápase si připsal Romicha. Romicha nakonec přidal i druhou branku v 62. minutě se prosadil z trestného kopu. Skore se tak zastavilo na čísle čtyři a HPP se tak rozloučilo z turnajem debaklem v poměru 4 : 0.

Estoril

cau, tak jsem spokojen zte jsem vyhral a vyhral tak is skupinu . max spokojenost :)

Kings - Sázavan

Kings byl jasným favoritem tohoto zápasu, avšak celé utkání tým z Anglie provázela nepřesná muška. 23 298 diváků sledovalo jak se králové trápí v kocovce. Francouzská obrana dlouho odolávala až do jednačtyřicáté minuty. Střeleckou smůlu v zápase prolomil Keown, který se již několikrát stal spasitelem. I druhá půle začala náporem Angličanů, ovšem druhý gol ne a ne přijít. Obranný val hostů dlouho odolával. Nakonec se i na po druhé sesypal v 77. minutě přidal svou druhou branku v utkání Keown a stal se tak zaslouženě hvězdou zápas ve, kterém porazil Kings Sázavan 2 : 0.

Sázavan

Tak a mám po první turnaji.Pro mé mužstvo to byl zýžitek hrát proti tak dobrým mužstvům.Snad jsem neudělal ostudu.Škoda jen,že jsem musel,asi jako ostatní,někdy šetřit své klíčové hráče na důležité ligové zápasy.Jsem rád,že jsem se mohl turnaje zůčastnit.

Montana - Wissensulz

Skupina D byla již před tímto kolem rozhodnuta a tak byl tento zápas pouze formalitou. Oba týmy k němu přistoupili s menší důležitostí, ale navrch měl jasně Německý tým, který svému soupeři nepvolil ani jednu střelu na branku. utkání bylo prakticky rozhodnuté už v první půli dvakrát se v 6. a 21. minutě prosadil Gerhard Burgi a poločasové skore 3 : 0 zakončil Bořivoj Eliáš. V 55. minutě poslal lodivod Tiesto na hřiště Oscara Roqueho a hráč, který na hřišti nepobyl ani mintu se okamžitě zapsal do listiny střelců. Stal se tak prvním hráčem v turnaji, který dokázal vstřelit branku při svém minimálním pobytu na hřišti. Utkání se ke konci pouze dohrávalo. Poslední ránu z milosti zasadil Řekům opět Roque. Konečný výsledek 5 : 0.

Weissensulz

Zdar...tak v poslednim kole uz o nic neslo a take jsem tomu prizbusobil nasazeni a souper zrejme take,takze k vykonum hracu nemam co dodat,hrali skvele a doufam,ze forma hracu bude i nadale stoupat,pac az ted pro mne zacina turnaj:)

Montana

AJ výsledek sem čekal a už se těším na čtvrtfinále až rosekám Mufflers!! :))