- na 8 zápasů se přišlo podívat celkem 80 946 diváků, což činí průměrnou návštěvu 10 118 lidí na zápas
- nejvíce, 14 000 lidí, se přišlo podívat na Bzenec a FC Pittsburgh Višňové, nejméně pak dorazilo fanoušků Silent shoter, a to pouhé 2 000.
- v jednom případě zvítězili domácí, pětkrát hosté a dvakrát se dělily body
- celkem padlo 16 branek (domácí 4, hosté 12) z 65 střel na bránu (30, 35)
- faulů bylo dohromady 120 (55, 54), žlutých karet 32 (12, 20), červenou karty jsme v tomto kole viděli 3 (1, 2)
- penalty se kopaly dvě (2, 0)

- v národním poháru došlo pouze k jednomu překvapení, a to že FC Pittsburgh Višňové nestačil na svého soupeře a prohrál 1-0
- nejvyšší výhru, 5-0, zaznamenala Borusia Dortmund 06
- celkově 6 zápasů bylo kontumováno
- rovněž 6 zápasů se rozhodlo až na penalty

FC IRBIS GROS BITESH   2:0   Sokol Milešov

Boj o první místo se dal také nazvat tenhle zápas.
FC Irbis se dostaly do vedení  po trefě Ericha Rödingera.Předčasně pod sprchy musel jít po druhé žluté kartě hráč Milešova Heindrich Haun. Po tomhle faule se kopal přímí kop a Erich Rödinger zvíšil vedení domácích na 2:0.Byla to jeho již 7.ligová trefa v tomto ročníku.  O 2 minuty později se síly vyrovnaly, když domácí Paul Nopper dostal taky červenou kartu a musel předčasně opustit hřiště.Hosté se snažili o vyrovnání,ale marně zápas skončil 2:0 pro domácí IRBIS.

leverkusen modřice   0:1   FC Stuttgarter Kickers

Něco málo přes deset tisíc diváků mohlo shlédnout souboj mezi leverkusenem modřice a     FC Stuttgarter Kickers.
V první minutě se domácí dostali do šance, po rychlé kombinaci zakončoval Juan José Salgado Jimenez tvrdou střelou nad bránu. Běžela 24.minuta, když byl v pokutovém území faulován hráč leverkusenu a Otto Bobic nařízenou penaltu neproměnil.
Oba týmy se dostaly, ještě do několika šancí, avšak žádná neskončila golem. Vše tak nasvědčovalo remíze, ale v 89. minutě chyboval domácí hráč Per Wessels a hosté z přímého kopu dali jediný gól zápasu a odvezli si 3 body z Leverkusenu.

FC Pittsburg Višňové   0:3   DeKaStollberg

DeKa se ujala vedení v 35. minutě po trefě Adolfa Bobice. Adolf byl i nadále aktivní a motal domacím obráncům hlavu a golman Pittsburgu, měl plné ruce práce.

V 60.minutě po rohovém kopu naběhl do volného prostoru znovu Adolf Bobic a krásnou rybičkou dal gol na 2:0. Deset minut do konce zápasu centroval hráč hostí Karl-Ludwig Friedmann těsně před velké vápno , kde se zmocnil míče, kdo jiný než Adolf Bobic, ten pak obešel brankáře a zakončil do prázdné brány a dal třetí gól v zápase.

Domácí Felix Buchholz  se pokusil snížit, ale jeho pokus golman zlikvidoval a udržel,tak čisté konto. Zápas skončil 3:0.

Schalke04 Modřice   0:2   Borusia Dortmund 06

Dortmund si jel pro povinnou výhru. V první poločase Dortmund zatlačili svého soupeře na jeho půlku,ale gólově prosadit se jim nepodařilo, i když měli hodně slibných šancí hlavně ke konci poločasu Lukáš Kurz. V 54. minutě už domácí gólman inkasoval, překonal ho hráč Dortmundu Lukáš Kurz a v 67. minutě přidal druhý gól. Rozstřílený Lukáš byl přímo hladný po hattricku a vyslal několik ostrých střel, jeho poslední šance v 89. minutě, však měla brankaře domácích přelobovat, což se mu podařilo,ale brankář se stihl vrátit a těsně před brankovou čárou míč chytil. Zápas tak skončil 0:2.
Trenér hostů Budkar nám sdělil: Do zápasu jsme šli s jasným cílem a to vyhrát a zároveň soupeře nepodcenit a vzít zápas zodpovědně. Vše vyšlo, hráči hráli s plným odhodláním a soupeři jsme nedali šanci, první půli se nám nedařilo proměnit řadu šancí.Ale v druhém poločase jsme to napravili dvěma trefami. Mohli jsme vyhrát, tak 5:0 ale důležité je že máme 3 body!

Bzenec   0:0   S.P.M.G.UnitedFC

Bzenec chtěl prolomit krizi a vyhrát na domácí půdě proti nováčkovi S.P.M.G United. FC
V prvním poločase domácí vystřelili 3x a hosté 5x mimo bránu, ani jednou nevystřelili na bránu. V druhé půli špatná muška pokračovala na obou stranách. Bzenec měl možnost dát gól z penalty, ale ani tu se jim nepodařilo dát gól.Zápas skončil 0:0. Nutno podotknout, že zápas nebyl, až tak nezajímavý jak se na první pohled zdá,ale chyběly mu góly…