Vítejte manažeři a manažerky. Při další tiskové zprávě z Rimini. Na co se zde zaměříme je konec ligy, poháry, přátelská utkání, posilování týmu, stavění zázemí a plány na novou sezonu.

Liga:

Je tu konec ligového ročníku s pořadím 11. Letos náš klub měl cíl v lize jedinej. A to je postup do druhé ligy. A taky že jo. Hnedka od začátku jsme to začali naplňovat. Stalo se i že náš klub se ocitl v krizi. Pár proher a byli jsme rázem mimo postup. Ale potom přišla opět serie výher a udržení si druhé příčky. Poslední tři kola byla z našeho pohledu zajímavé. Ve 28. kole jsme zajížděli do Sirracusi Miláno. Zde jsme chtěli potvrdit jistou druhou příčku. A tak jsme vyhrli všechny síly do utoku. Naši hráči bojovali a byli zato odměněni. Rozhodla první půle, kde se odehrálo to nejzajimavější. Ve 32. minutě dostal domácí obránce Gandani ČK a tím nám umožnil hrát ještě víc do otevřenej obrany. Z následné penalty kterou proměnil náš záložník Bonfiglio jsme tak rázem byli ve vedení. Co nechtít přišla 38. minuta a náš utočník Tarantino utekl po pravé straně a střelou k pravé tyči nedal domácímu golmanovi šanci. A tak na tabuli svýtilo skore 0:2 pro Rimini. V druhém poločase už se prakticky nic neodehrálo a tak zápas skončil výhrou 0:2 pro Rimini. A tak po zápase mohl náš klub už slavit jistej postup. Taky si to naši hoši zasloužily jak bojovali letos v lize.

Ve 29. kole jsme opět zajížděli ven. A to do Genoi swifts AFC. Byl to velmi pikantní zápas pro oba kluby. Jelikož Genoa už měla postup dávno v kapse tak by se zdálo že by to mohli vypustit. Ale bylo to naopak bojovali ze všech sil. Ale bylo jim to málo. Už ve 40. minutě byl vstřelen jediný gol zápasu. A dal ho náš utočník Vitaly Soshin. Pro něj to byl premierový gol za náš klub. Na tento zápas se přišlo podívat 10600 diváků a museli určitě shlédnout dobrej zápas. Náš klub tam měl 300 fandů. Aty po zápase museli šílet. Vždyt první náš zápas jsme doma prohráli neštastně.

V posledním kole jsme doma přivítali Tým bez manažera. Zde jsme už jen chtěli potvrdit tři body. A taky jsme do toho šli na plno. Taktika velmi ofenzivní utočení na normál, dlouhé přihrávky. A tak se podle toho zápas odvíjel. V prvním poločase jsme jim nasázeli 3 goly. A zasloužil se oto hattrickem Mingozzi. Ve 44.minutě dostal hostující hráč ČK pro nevybíravej zákrok na našeho hráčeho. Ve druhém poločase pokročovalo ofenzivní tažení. Ve 49. minutě skoroval Tarantino a už to bylo 4:0. Jediná chyba v zápase se stalo v 66.minutě. To naši obránci zaspali a Veronese jim dal pěknou odpověd. Jenže to by v té době nesměl být na hřisti Paghera. V rozmezí 12 minut vstřelil další 2x goly a bylo vystaráno. 17967 diváků mohlo na konci zápasu ve stoje tleskat a slavit konečně postup do vytoužené druhé ligy.

Po 30. kolech jsme skončily druzí o 2 body za Genou Swifts AFC. Naše bilance byla 25 výher 0 remíz a 5 proher a při atraktivním skore 83:16. Bodů jsme získali nakonec 75.

Statisky týmu:

Střelci 11 sezony:

Ve 23. zápasech se 19x trefil Adriano Paghera.

V 16. zápasech se 16x trefil Aleandro Mingozzi.

Ve 27. zápasech se 13x trefil Alessio Paradiso.

Za celou sezonu jsme měli vyloučeny jen 2 hráče a to řeky Kiparissise a Plousise.

Poháry:

Citrus Cup:

V tomto poháru jsme neměli žádné cíle. Ale jak se ukazalo tak to bylo správné.Náš klub prošel až do finále. Kde jsme se utkali s týmem z Chille. A zápas se před 6000 diváky začal odvíjet pro nás nelechce. I když v 6.minutě Paradiso dal vedoucí gol tak jsme nemohli být spokojeni. Chtěli jsme přidat i druhý ale ne a ne to tam spadnout.  A tak v 77.minutě nás hosté potrestali a srovnali na 1:1. Těsně před koncem se nám vykartoval Soshin. Předvedl nevybíravej zákrok za což dostal ČK. A tak přišli na řadu penalty. Jako první jsme kopali mi. Costa proměnil 1:0. Verde taktéž 1:1. Paradiso nedal 1:1. Rooks dal 1:2. Paghera nedal 1:2. Correno nedal 1:2. Soshin proměnil penaltu 2:2. Plomo nedal 2:2. Aldo nedal 2:2. Birindelli nedal 2:2.  A tak na poslední naši penaltu se postavil Cristian Bonfiglio. A střelou do šibenice nedal hostujícímu golmanovi šanci 3:2 pro Rimini. A za hosty neproměnil penaltu Porras. A tak jsme mohli slavit první pohárek z turnaje.

Stadion:

Naše kapacita stadionu je 18000.

Zázemí:

Treninkové prostory máme na 7, Regenerační na 5, Marketing na 5, Dorost na 5, Středisko máme na 5, Osvětlení na 1, Velkoplošnou obrazovku máme a kvalitu hřístě na 1. Stánky na 5, Restauraci na 3  a Fanshop.

Dále budeme shánět peníze na TP 8 a RP 6.

Kádr:

V teto sezoně přišlo hodně hráčů. Posíli jsme na všech postech a ještě hodláme nějaké hráče nakoupit.

Brankáři: Zde máme jasnou jedničku a to Stefana Abbiatiho. Záda by mu měl krýt nově příchozí Francouz Théo Mirouze. A ktomu ještě jednáme jednom Itaslkým golmanovi z českého klubu. Na treninku zatím vyčkávají Max Giannochedda a Iwuchukwu Amuneke.

Obrana:

Na levo by se měli střídat nově příchozí Fietta a Baggio s Duimusem.

Stopeři: Zde máme dost zkušeného Pietra Petrucciho. Vedle něj by měl nastupovat bud německej stoper Clemens Voss nebo američan Ben Klein. Pokud by se někdo z této trojky zranil tak máme připraveného řeka Plousise. A snad se nám podaří přivést jednoho stopera Italskýho. Vše je v jednání.

Na pravo: Zde máme Nikitu Lutsenka ruského obránceho. Nebo brazilskýho obránceho Rodriga Moura Florese. I když tento obránce nemá takové skilly jako Lutsenko ale má zato víc zkušeností.

Na treninku máme ještě obránce slováka Juraje Leitnera a 19 letýho Gambadoriho.

Záloha:

Na levo: Byl měl nastupovat nově příchozí Paul Morosiny který má už bohaté zkušenosti z druhé ligy. Sním by se měl střídat náš šuter 11 sezony Mingozzi.

Na treninku jsou ještě: 20 letej Kadri Sirap a 21 letej Maurice Murray.

Střed zálohy: Zde by měli nastupovat Cesare Bianchini a Vitaly Soshin. S Cesarem se bude střídat brazilec Costa. S Vitalym by se měl střídat Zattarin.

Pravo: Na tomto postu máme ruského záložníka Evgeny Gadzhipekov. Sním by se měl střídat Cristian Bonfiglio nebo Attik Necil.

Utok:

Levo: Zde máme itala Aleandra Pagheru a brazilceho Almira Freitase de Santa Rita. Plus máme ještě v jednání jednoho itala velmi skvělího.

Střed: Pokud nám to umožní zde by měl nastupovat nejspíš Vitaly Soshin.

Pravo: Zde máme velmi dobrýho šutera Lorenza Pezzata,Alesia Paradisa a ktomu už máme dojednaného ještě jednoho kanonýra z českého klubu.

Na treninku jsou mladíci : Nicola Aldo, Pietra Baroniho.

Odchody z klubu:

Prodali jsme dva naše největší talenty do prvoligových Italských klubů.

Marco Fici přestoupil za 3.45 MG BK do AS Sparta Hrádek. Valerio Todeshini přestoupil za 1.22 MG BK do FC Vincitore da Truntov. Zde bychom jim rádi popřáli hodně tvrdej práce a skvělí potíky.

Dále odešli: Michalis Kiparssis do Řecka za 600000 Bk, Klaus Katholm do Dánska za 60000 BK, Darren Kinniburgh do Samprodie Swifts AFC za  10000 BK, dále do tohoto klubu přišli ještě  Adalberto Aldo za 50000 BK a Danilo Pedruzzi za 45000 BK. Olaf Bentsen se vrátil zpátky do Dánska za 210000 BK.

Dále by měli odejít v průběhu sezony či pauzy : Dán Jimmy Ousted, Američan Francisco Wright, Peruánec Martín Bertrán, Australa Phil Bentley, Ital Aimo Biaggio.

Přátelská utkání:

Jsme zahájily s bývalím řeckým klubem excus me red Devil kde jsme vyhráli 2:1. Oba naše goli dal Paul Morosiny. Návštěva 9662 diváků

Náš tým letěl do Španělska kde jsme se utkali s tamním SKS.4ever.Zde jsme podlehli očekávaně  2:0. Když oba goly domácíhc dal Saidok. Návštěvnost byla 35236 diváků.

Doma jsme dále hráli s Baínkem Petřevald 0:2 a 2:1- Naše goly dávali Paradiso a Rita. Dále s týmem EX LIBRIS ROBERT GREPl. První zápas jsme vyhrálo kontumačně 3:0 a ve druhém jsme tento tým roztříleli 6:0. Když se trefily 4x Rita, Paradiso a Pezzato. Stímto klubem bychom měli ještě zahrát 2 zápasy. Dále náš klub hrál v Raguse kde jsme místní druholigový klub přehráli 1:3. Když se trefily 2x Rita a Paradiso. Dále jsme doma přivítalin klub z Ekvádoru a toho jsme roztříleli 8:0. Když se trefily 2x Rita, Soshin a Pezzato a po jednom Costa a Gadzhipekov.

Dále máme menší serii s českým klubem Berušky escuadra mágico. První zápas jsme vyhráli štastně 2:1. Goly dávali Pezzato, Rita - Cifka. před návštěvností 8963. Ve druhém zápase jsme už vyhráli 3:0. Goly za náš klub dávali Pezzato 2x a Costa. Návštěvnost už byla lepší 14583 diváků. Ještě nám zbývaj dva zápasy stímto klubem který vede manažerka Dašik.

Dále máme zápasy se Samdoriou Swifts AFC, AS Sparta Hrádek, AC Rebels of Kokoski, SK Jitka a.s., OFI Kreta, FC Looserpool, FC Makin Šternberk, FC Černý Důl, Rinnegatos BT Beavers Olomouc v čele s Bobrákem, Juvenstus Turin FC.

K tomu ještě jednáme o dalších zápasech než začně nová sezona.

Plány na nový ročník ligy číslo 12.

Udržet se ve druhé lize, příchod kvalitních Italů, stavba zázemí TP8 RP6, zvětšení kapacity a pokusit se obhájit pohár v Citrus Cupu a v Tullamore Cupu aspon neudělat ostudu. Národní pohár minimálně 3.kolo.