- nejvíce, 24 500 lidí, se přišlo podívat na FC Stuttgarter Kickers, nejméně pak dorazilo fanoušků Borusia Dortmund 06 a Sokola Milešov, 10 500.
- celkem padlo 16 branek (domácí 12, hosté 4) z 67 střel na bránu (45, 22)
- faulů bylo dohromady 109 (55, 54), žlutých karet 33 (18, 15), červenou kartu jsme v tomto kole viděli 1 u domácí DeKy Stollberg
- penalt bylo celkem pět (3, 2), úspěšná byla pouze jedna hostujících Germany in north

Jak šly minuty:

Wacky 4ever  1:0  Schalke04 Modřice

Souboj ze spodních příček tabulky jsme mohli shlédnout na Kotůlkově Stadionu. Domácí se do svého soupeře pustili bez ostychu, dlouho se ovšem nemohli prosadit. Dvě minuty před koncem první půle kopal Dietrich Asamoah roh, po kterém se z „chrumáže“ prosadil Maximilian Ramelow a dostal tak domácí do vedení. Stal se tak premiérovým střelcem svého týmu v letošní ligové sezóně. Své vedení mohli domácí pojistit v 58.minutě, kdy kopali pokutový kop, ke kterému se postavil Luca Mölzl, bohužel pro Wacky nedal a tak stav zůstal, až do konečného hvizdu 1:0. Wacky si tak připsaly první výhru a vůbec první gol v 1.Bundes lize.
- Střely 10-6 (na bránu 9-4), fauly 5-8, žluté karty 1-4, držení míče 54-46.

Sokol Milešov  4:1  Germany in north

Domácí nechtěli nic ponechat náhodě, chtěli rozhodnout hned v první polovině zápasu.
A tak se tlačili od začátku velmi do předu měli řadu šancí, obstřelovali branku hostů, ale z 5 pokusů se nedokázali trefit ani jednou mezi tyče.Až v 27. se podařilo domácím prosadit a dát vedoucí branku, za kterou se zasloužil střelou z dálky Jörg Keller.
Do poločasu se podařilo zvýšit domácím náskok na 2:0, hráčem Tufan Vurur.
Hosté si za celý poločas dokázali vytvořit, jen jednu šanci, které chyběla lepší koncovka a tak se poločas skončil 2:0.
Germany in north dostali od trenéra co proto, tohle je vyhecovalo k rychlému napadání soupeře a to přineslo řadu šancí.
V 63.minutě se nepodařilo domácí obraně uhlídat pronikajícího hráče hostí a následně ho fauloval. Rozhočí nařídil penaltu ke které se postavil Fredi Cuc a s přehledem ji proměnil.
Tenhle gól ale probral v druhé půli doposud „spící“ domácí.a ještě když přivedl trenér čerstvou sílu na hřiště. Domácí opět začali pěkně kombinovat, jejich tlak byl veliký a v
77. minutě Wolfgang Scheuerer upevnil vedení na 3:1. Hosté, ale nic nevzdávali a pokusili se utkání zdramatizovat, což mohli v 87. minutě,ale hostující hráč Frank Waldenburger neproměnil penaltu. V 89. minutě se dostal k breku domácích  Salvatore Barchese a upravil na konečné skóre 4:1.
.
.
Příští kolo:
.
V 6.kole bude víc jak ostře sledované vlaky, sledován tenhle zápas na který si můžete i vsadit (u brejk sazky) !!!
FC IRBIS GROS BITESH : Sokol Milešov
Oba týmy mají po 13. bodech Milešov je díky skóre na prvním místě,ale za mírného favorita bych viděl FC IRBIS GROS BITESH, už proto že sou domácí a na tenhle zápas mimořádně nažhavení.