Serie A

<< předchozí díl následující díl >>

3. týden

LIGA

V tomto ligovém týdnu si plný počet 9 bodu připsali Hrádek a AC RS, čímž trochu poodskočili ostatní soupeřům. Z druhého místa na deváté se propadlo Firenze, jeden získaný bod je na tým s pohárovými ambicemi málo. Třetí místo si, i přes první prohru, udrželo Calcio.Uspěšný týden zažil i Partizan jenž se posunul vzhůru tabulkou o 4 místa. Bez bodu tento týden zustal jediný tým-> Rinnegatos Hašišové království. Trochu ztrácet na poháry začíná lonský mistr z Palerma (podle posledních informací se zlepšil přístup na net krbcovi takže se dá očekávat že palermo pujde tabulkou vzhůru)

16 TBM 2 0 0 2 0 12 -12 0
M  - zápasy, W - vyhrané, D -  remizované, L - prohrané, G+ - vstřelené góly, G- - inkasované góly
+/- - rozdíl score, Pts - body

7.kolo

Rinnegatos Hašišové království (10) 1-2 AFC Magica di Calcio (3)
 Partizan Beograd (9) 1-1 FC Vincitore da Trutnov (12)
 Arsenal Giannena F.C.(6) 2-1 Cittá di Firenze CF (2)
 AC RS di Siracusa (4) 2-0  Hnilickari (15)
 FC Diavoli Velenovy(8) 2-0 AC Mimoň (5)
 AS Sparta Hrádek (1) 3-0 La Mafia RS di Palermo (7)
 AC Sardinie (13)
2-1 Incoercible círculo milan AC (14)
 FC HNĚVOTÍN (11) 3-0 FK Gangster (16)

V souboji dvou nováčků vyhrála Sardinie 2-1. Domácí byli po celý zápas jasně lepší přesto museli dotahovat náskok hostí.Svůj poslední zápas v nejvyšší souteži odehrál tým Ganster. Jednalo se o 6 kontumační prohru v řadě  ->  hola hola reset volá. Takže první sestupující je jasný. V souboji z čela tabulky si to rozdali Arsenal a Firenze. Domácí Giannena i trochu se štestí dokázala vyhrát 2-1. Bez bodu nadále zůstávají Hniličkáři. V tomto kole nedokázali potrápit v 10 hrající AC RS a odvezli si ze Siracus prohru 2:0 Již  354 minut čekají Hniličkáři na gol. Lonský mistr z Palerma neprožívá dobrý vstup do sezony. V zápase proti doposud vedoucí Spartě tahal za kratší konec provazu celý zápas. A domácí i díky 2 proměněným penaltám vyhráli zaslouženě 3-0. Remízovou bitvu předvedli Partizan s Vincitore. Hosté měli i trochu štestí, když domácí utočník neproměnil penaltu. Nadále neporažený zustává tým Magica di Calcio. Tentokráte dokázali přivést 3 body z hřiště Rinnegatos. Posledním utkáním kola bylo střetnutí Velenov s Mimoní. Již v 9 mnutě vedli Velenovi 2:0 a bylo po zápase.

8.kolo

Cittá di Firenze CF(5) 2-2 FC Diavoli Velenovy(6)
 Hnilickari(15) 3-0  Rinnegatos Hašišové království(12)
FC Vincitore da Trutnov(13) 4-4 Arsenal Giannena F.C.(4)
AFC Magica di Calcio(2) 0-2 AC RS di Siracusa(3)
tbm(16) 0-7  AS Sparta Hrádek(1)
Incoercible círculo milan AC(14) 0-6 Partizan Beograd(9)
AC Mimoň(8) 2-1  FC HNĚVOTÍN(7)
La Mafia RS di Palermo(10) 2-0  AC Sardinie(11)

Spoustu zajímavých výsledků přineslo další kolo Serie A. Nejvíce golu viděli diváci v Trutnově, kde domácí Vincitore nedokázali udržet poločasové vedení 3:0 a remizovali 4:4 s Arsenalem. Hosté mohli i vyhrát kdyby proměnili penaltu. V pohodě si 3 body zajistila Sparta když porazila TBM 7:0, zároven i prodloužila již na 420 minut serii bez inkasovaného golu. O svoii neporazitelnoust přišlo Calcio. V domácím prostředí nedokázalo vzdorovat AC RS. A hosté i díky své zkušenosti vyhráli 2:0. První body si připsali Hniličkáři. Doma rozstříleli Hašišové Království vysoko 3:0. Souboj Firenze a Velenov neměl víteze. Diavoli uhráli velnku remízu 2:2. Debaklem  zkončilo utkání mezi IC milan AC a Beogradem. Partizan utkání jasně dominoval a nadělil Vokyho borzům 6:0. Další domácí výhru v sezoně si připsal mistr z Palerma. Po serii nepřesvědčivých výkonu se snad nastartoval k lepším zítřkům. V posledním utkání kola porazila doma Mimon Hněvotín 2:1.

9.kolo

Partizan Beograd(7) 2-0  Rinnegatos Hašišové království(13)
 Arsenal Giannena F.C.(3) 0-1 AFC Magica di Calcio(4)
 AC RS di Siracusa(2) 1-0 FC Vincitore da Trutnov(12)
 FC Diavoli Velenovy(8) 3-1  Hnilickari(15)
  AS Sparta Hrádek(1) 3-1 Cittá di Firenze CF(5)
  AC Sardinie(11) 1-2 AC Mimoň (6)
  FC HNĚVOTÍN(10) 3-1 La Mafia RS di Palermo(9)
 TBM(16) 0-5 Incoercible círculo milan AC(14)

Povinné 3 body si připsal IC milan AC proti TBM. Výhru z minulého kola nedokázali potvrdit Hniličkáři a prohráli ve Velenovách. O svoji serii (432minut) bez inkasovaného golu přišla Sparta Hráde, přesto dokázala doma zvítezit 3-1 a upevnila si vedoucí pozici. Trochu štestí měli hráči Mimoně když vyhráli na Sardinii. Domácím se totiž nepodařilo rpoměnit pokutový kop. Totální propadák předvedlo Palermo. Na hřišti Hněvotína nejenom že prohrálo 3-1, ale kdy naposledy se někomu povedlo přestřílet Palermo 14-2. Ve stíhací jízdě za Hrádkem pokračuje AC RS. Tentokráte si doma poradilo s Trutnovem 1-0 (a máme tu další serii bez inkasovaného golu 415minut). V souboji aktuálně 3 s 4 si Calcio dokázalo odvést všechny body z Arsenalu. V posledním utkání kola si Partizan poradil s Rinnegatos s pohodě 2-0.

NP 3.kolo

Tak za sebou máme 3 kolo NP.  Po většinou postoupili favoriti, ale zrodilo se i několik překvapení a dvě kontumace. Z prvoligových týmu se museli odporoučet z NP Hašišové Království, Firenze a IC milan AC. První jmenovaný prohrál ve vyrovnaném souboji s Hněvotínem doma 2:1. Tým z Firenze překvapil všechny pozorovatele, když k zápasu s druholigovým Calcio di Acquafresca vubec nenastoupil.  IC milan AC doma utrpěl krutý debakl od AS RS di Avola. Momentálně druholigový tým přejel domácí 7-0. Další vysoký výsledek viděli diváci na hřišti Magica di Calcio. V pohodě hrající domácí vyhráli nad druholigovým FC La maggior parte vysoko 6-0. Bez boje postoupil Partizan Beograd jeho soupeř se nesešel. Za zmínku stojí i dva souboje mezi přednímy  týmy druhé ligy. V tom prvním se utkali v malém Sicilském derby FC RS di Ragusa(3) s Interem R. Milan(2).  Domácí zuby nechty bránili remízu a snažili se zápas dovést k pokutovým kopům což se jim nepovedlo protože inkasovali v první minutě nastavení druhého prodloužení po přímém volném kopu. Bitva mezi AC Milán UEFA CHL(4) a FC Musashi(1) byla rychle rozhodnuta domácí neponechali nic náhodě a již v prvním poločase třema goly rozhodli. Nakonec utkání rozhodčí ukončil za stavu 4-1.
      Do 4 kole tak prošly 4 druholigové týmy a 12 prvoligových. Největším tahákem bude střetnutí  AFC Magica di Calcio s FC Diavoi Velenovi. Aktuálně 4 s 8 týmem prvoligové tabulky. Do další fáze NP by měli postoupit oba přední Sicilské celky, Sparta Hrádek i Partizan Beograd. Mimon s Arsenalem narazí na zbylé dva týmy RS v NP. A těžko říct jak se utkání dopadnou. Vyrovnané střetnutí se dá očekávat mezi Hněvotínem a Trutnovem.

EP 3. kolo

R. Dimenze CHválkovice (HOL)
 7-0  AS Sparta Hrádek
RST Vysne Limpopo (DNK)
 3-2  FC Vincitore da Trutnov

Debakl, jak jinak nazvat prohru 7-0 vedoucího celku serie A  s holadským soupeřem Dimenze Chválkovice. Podle výkonů se zdá, že Sparta má EP jen jako vedlejší soutěž. Trutnov se naopak snaži ale bohužel platí nováčkovskou daň. Opět dokázal hrát dlouho vyrovnaně a rozhodující gol inkasoval v 88 minutě. CO se týká postupu tak Sparta je na 99% mimo, Trutnov pokud se mu podaří uhrát v příštím týdnu body doma tak jeho šance jsou tak 50-50.

1-0  AC RS di Siracusa

Jako jediný náš zástupce si výhru v tomto kole mezinárodních pohárů připsaly Velenovi, když doma dokázali porazit turecého obhájce trofeje 3-2. Sicilské celky shodně prohráli venku 1-0. Palermo v Ratíškovicích a Siracuca na hřišti dánského Arsenalu. Co se týká postupových nadějí tak  postup AC RS je již jen v rovině teorie. Palermo i Velenovi mají šance pořád otevřené.

Reprezentace

Repreentace odehrála připravné utkání U-19 proti týmu Brazílie. Ve vyrovnaném utkání jsme bohužel prohráli 1-0. Ale i tak naši mladí borci předvedli dobrý výkon. K utkání repre Itálie nastoupila v složení 4-4-2.