"Král tipu" - 3/11, nabídka č. 2

Vítejte u dalšího pokračování našeho "tipovacího maratónu". Už 1.tipovací kolo ukázalo, že tento ročník Krále tipu bude mnohem vyrovnanější než byl ten úvodní. Takže jak dopadly zápasy 3.ligového kola?

V Anglii se na vyprodaném Reebok Stadium odehrál výborný zápas. Domácí Wanderers svého soupeře prakticky k ničemu nepustili. V první půli sice domácí Flor zahodil pokutový kop, ale vše si vynahradil po přestávce. Po výborných kombinačních akcích se střelecky prosadil právě Flor, autor dvou branek. Třetí branku do sítě zdecimovaných hráčů United přidal Stiles. V utkání holandské ligy bylo k vidění pět branek. Oba týmy předváděly rychlou kombinační hru, která se musela divákům líbit. Domácí šli do vedení po trefách van Helvoorta a Winklaara. Hosté po brance van Kernebeeka snížili. Ale potom hostující Santa Rita neproměnil pokutový kop. Vzápětí opět Winklaar zvýšil a utkání bylo rozhodnuto. V Portugalsku se čekalo, jestli si hráči FC Prčice připíší první body na své konto v této sezóně. A vývoj utkání tomu nasvědčoval. Od úvodního hvizdu hráli domácí hráči lépe a do poločasu se díky přesné střele Roqueho ujali vedení. V 52' jim cestu za třemi body usnadnil svým vyloučením hostující Resende. První letošní vítězství domácího týmu pak potvrdil Vinha. V Istanbulu, v utkání 3.kola turecké nejvyšší soutěže, nestačili hráči domácího týmu a.s. na hostující Cacciatore. Ti již v první půli dvěma góly Necila určili vývoj tohoto utkání. Domácím se podařilo vsítit čestný úspěch až za stavu 0:3. Jihoamerickou část tohoto tipovacího kola začneme v Mexiku. Domácí Chivas přivítali nepříjemného soupeře, tým Boss Club. Velmi vyrovnané utkání nakonec rozhodla jediná gólová střela, o kterou se postaral těsně před přestávkou domácí Taylor. V Ekvádoru před vyprodaným hledištěm stadionu Johnyr Plaza se odehrála jasná partie. Domácí United neponechali nic náhodě a svého soupeře z Pavlovic zatlačili do hluboké defenzívy. Převahu domácích vyjádřil v první půli pohotovou střelou Linke. Po přestávce domácí přidali dva góly, úspěšnými střelci byli opět Linke a Ramos. Až za stavu 3:0 se hostům podařilo zásluhou Boneta snížit. A jdeme do Kostariky. Tamní duel domácího týmu FC Santus proti hráčům Pobřeží Lihoviny byl dramatickou podívanou. Hosté se ujali vedení už ve 2' Tejadou. Do přestávky však domácí Dummond vyrovnal. V úvodu druhé půle však hostující Santos dvěma přesnými zásahy poslal hosty do trháku, což jak se později ukázalo, byl rozhodující moment utkání. Domácí ještě snížili opět z kopačky Dummonda, ale to bylo z jejich strany vše. Poslední duel 1.tipovacího kola se odehrál v nigerijském Lagosu. Hráči domácího týmu Umba měli celý první poločas drtivou převahu, kterou dokázali vyjádřit i gólově. Trefili se Ekoku a Emigo. Druhá půle přinesla mnoho zajímavého. Nejprve hosté díky Doradovi snížili, poté byl domácím vyloučen Imagbudu. Ale domácí žádné drama nepřipustili, další dva góly v síti hostů zařídili Linka a Schneider. Za hosty už jen snížil Yobo.

Kompletní tabulku celkového pořadí najdete zde

Takže 1.tipovací kolo máme za sebou a nic nám nebrání podívat se na nabídku zápasů pro 2.tipovací kolo. Jsou to zápasy 6.ligového kola, které se hrají v pátek 3.10. I v této nabídce zavítáme do zemí, kde se hrají opravdu špičkové zápasy. A začneme ve Španělsku, kde nás čeká souboj nejlepší obrany proti druhému nejlepšímu útoku v tamní lize. Defenzíva domácího týmu Ganador pracuje prozatím velmi dobře. V pěti odehraných utkáních inkasoval jejich brankář pouze 3 branky. Naproti tomu jejich soupeř, OFK Banik, nastřílel už 17 branek. V Německu navštívíme duel obhájce titulu, tým AS TOTTI. Jeho hráče čeká těžký protivník. Tým FC Plazer začal letošní sezónu velmi dobře a bude nepříjemným soupeřem pro každého účastníka Bundesligy. A co nás čeká v Dánsku? Myslím, že zajímavý souboj, ve kterém hostí RST Vysne Limpopo hráče FC LamBeck. Domácí vstoupili do sezóny trochu vlažně, naopak hosté mají ze stadionů soupeřů zatím plný bodový zisk a navíc inkasovali v pěti utkáních pouhé 4 branky. Další zemí v dnešní nabídce je Irsko. V 6.kole tamní ligy přivítají hráči Fc Pepik City těžkého protivníka z Killarney. Je to duel sousedů v tabulce, takže se dá očekávat pravá ostrovní bitva. A z Evropy už míříme za oceán, do New Yorku. Tam domácí Red Bulls hostí lídra ligy, Chili Flash. Tento tým ještě nepoznal hořkost porážky a zatím inkasoval pouze jeden gól. Z USA se přesuneme do Austrálie. Tam nás čeká utkání týmu Invincibile, který zažívá asi nejlepší vstup do sezóny ve své historii. Soupeřem tohoto týmu bude FC Fucošci. Oba tyto týmy mají na svém kontě shodně 12 bodů. A nyní nás čeká zřejmě utkání kola. V Chile změří své síly dva apiranti na titul. Hráči HeadHunters přivítají na svém stadionu tým Colo Colo. V minulé sezóně oba vyhráli jeden vzájemný souboj a myslím, že to bude bitva jako řemen. Poslední utkání 2.tipovacího kola nás čeká v Africe. Je to duel dvou tradičních rivalů. Žraloci z Kumasi mají potíže s obranou, v pěti utkáních inkasovali už 11 branek. To jejich soupeř, hráči z Accry, straší své soupeře svou ofenzivní silou. Jeho útočníci nastříleli 19 branek.