Skotský národní pohár

1.kolo

Podrobněji se podíváme na výsledky ligových mužstev jak si poradili s prvním kolem poháru.

Dočkali jsme se překvapení? No….. uvidíme.

Současný lídr skotské 1.ligy FC EDINBURG  (novčus) bude své utkání teprve hrát příští týden, takže diváci si musejí počkat na výsledek. Na dalším místě se drží moji miláčkové ACC Rangers (Svet), naštěstí jsem si dokázal poradit a vyhrál jsme 2:1 venku a dokonce jsem si dovolil zahodit penaltu. Jeden z favoritů na vítězství hned od začátku přesvědčuje, že se sním musí počítat.

Tým FC DNV (maxo) vyhrál přesvědčivě 5:0, když se blízknul hattrickem „Bajza“.

Tým skotského reprezentačního trenéra BOHEMIANS 1905 - Luhačovice ( skodná) si musel hodně šáhnout na dno sil, aby tým postoupil do 2 kola! Domácí nejprve v 80.min neproměnili pok.kop a o devět minut později poslal Donnelly hosty do koše pro druhé kolo.

Další ligový tým FK HC NEKOPNEM SI (Happy) se protrápil do druhého kola jen díky vynikajícímu brankáři Colin Keogh, který v rostřelu chytil všech pět penalt!!

Tým AC Masters of goal (R.A.Dio) si hravě poradil se svým soupeřem a vyprovodil ho 3:0 a to zůstalo mnoho neproměněných brankových příležitostí.

Fc Moler Geár postoupilo kontumačně 3:0 jelikož hráči domácího mužstva někde chlastali a neuvědomili si, že mají nastoupit v poháru.

Další krásný utkání, kde se diváci určitě nemohli nudit, viděli diváci v Krnově -šest branek a děvet proměněných penalt. Smutným hrdinou se stal Gary Elliot z týmu Lokomotiva Krnov. Opět to dobře dopadlo pro prvoligový tým Celtic Glasgow (mulo).

Obrovské trápení by se dalo nazvat zápas, ve kterém unčikoval další zástupce první ligy. Tým FC Svetlik Machova se od začátku s velkou chutí pustil do svého soupeře ( 6:0 střely na bránu 5:3 mimo) a pouze jediným gólem rozhodl z 28.min Kieran Keddie.

FC Aldershot Town si vklidu došel pro svůj postup výsledkem 2:0 (hotovo po 22 min),přičemž nedovolili soupeři ani vystřelit na bránu.

Tým Fc hamstrak prohrával o poločase 0:1 a mám informace, že v poločasové přestávce byl slyšet velký křik z kabiny hostů. Nicméně Andy Anderson v 58.min nejprve vyrovnal, aby v 80.min poslal hosty do dalších bojů. Jak je vidět, křik asi pomohl.

Tým Finch pod vedením Styfler vyhrál 3:1 po hladkém průběhu zápasu ( 7:1 na bránu 8:0 mimo).

Zbylé prvoligové týmy, které tu chybý odehrají svůj pohárový zápas v příštích dnech. Nicméně zatím dokázaly vždy postoupili favoriti, i když někteří pomocí boží (aminů či notiček)