Jak určitě všichni víte, dnes proběhlo první kolo národního poháru. Naši borci z druhé ruské ligy hráli všichni venku proti třetiligovým kromě týmů bez manažéra, ti hráli doma a z prvoligovým. Pojďme se podívat jak naši manažéři z druhé ruské ligy hráli:

FC SovetSibirski Tajmýr

1 4       CSKA Kacanovy

Tak v tomto zápase se to rozjelo hodně zhurta! Už v 9. minutě dali borci CSKA gól z příměho kopu. Najednou se přestalo hrát a oba týmy až do konce poločasu už nedali gól. Ve druhé půlce se to rozjelo. Ve 49.minutě bylo dorovnáno a hráči CSKA si řekli, že takhle to nesmí skončit! V 56 minutě se dostali do vedení. Domácí hráči začali faulovat a CSKA kopali v 66. minutě penaltu kterou proměmili. Už to byl spíš pomalejší fotbálek, ale CSKA ještě dali v 79.minutě gól a bylo to hotovo ....1:4.

machmanci

0 5      FC Chelsea Moskva

Tak tady bylo rozhodnuto brzo! Když moskevský  útočník Dolgopolov dal hatrick do poločasu, už nebylo o co hrát. domácí nestíhali hrát, ale faulovat. V 55. minutě hosté ještě jeden gól přidali a v 74. minutě už jen pečetili na konečných 0:5.

FK Kozlovice

1 2       MC AuMa Hýsly

Tohle byl velice vyrovnaný zápas. Až ve 29.minutě padl gól do domácí sítě (FK Kozlovice) a stav byl 0:1! Protože se pendlovalo tam a zpět, byla ve 37.minutě kopána úspěšná penalta proti Hýslím a bylo vyrovnáno. Až v 70. minutě opět zasítili hosté gól a začali mít převahu. V 79.minutě měli ještě šanci zvýšit z penalty, ale skončilo to 1:2.

FC Chlebik

0 3       Vladivostok

Tady se hrálo od začátku. Už v 10. minutě padl gól a Vladivostok se dostával psychicky navrch. V 15. minutě padl gól druhý a vše nasvětšovalo, že je rozhodnuto. V 39. minutě padl třetí gól a hráčům a fanouškům už bylo jasné o vítězi. Jak zhurta se začalo, tak nudně se zkončilo. Borci z Vladivostoku už jen kontrolovali hru a vůbec se nehnali do předu. skončilo to 0:3.

spartak rk

0 2       Rostselmash Rostov

V tomhle zápase proti sobě nastoupili spartak rk a Rostselmash Rostov (ani nevíte jak je těžké to napsat:D). Tady opět kontrolovali hru hosté a šli na výhru. Ve 28. minutě udělali k výhře první krok a to tak, že dali gól. Druhý krok udělali ve 36. minutě kdy dali opět hosté gól. Po poločase nic nedělo, až na jednu červenou pro domácí, kteří neunesli prohru. Červenou dostal v 89. minutě Barakhoev a hosté tu minutu v pohodě dohráli na výsledek 0:2.

** Tým bez manažera **

0 7       Glory United

Tady na domácí půdě týmu bez manažera bylo rohodnuto dopředu. Borci z Glory United si gólově smlsli. Rozjela to penalta v 11.minutě která skončila v síti díky Reznikovi. Gólové akce pokračovali v 41. a v 44. minutě. Po poločase 0:3 pro prvoligový Glory united, kteří mají v lize zatím samé prohry. Po poločase padali góly v 49., 52., a 67.minutě. Hráči už si jenom tak ťukali a v 85. minutě dali poslední gól! Tenhle zápas skončil jednoznačným vítězstvím pro Glory United 0:7 Díky Reznikovi, který střelil 4 branky.

Makaci

0 5       moja

Tady se opět začali dávat góly brzo. V 9. minutě padl první gól do branky Makaců. Do poločasu padli ještě dva góly a to v minutách 22. a 43.! Po poločase se přestalo hrát až do gólu moja v 71. minutě. Hráč Sholkov zbytečně podruhé dostal žlutou kartu a tým moja dohrával v deseti. Hráči se nenechali rozhodit a i v oslabení se jim povedlo dat v 83. minutě gól na konečných 0:5.

0 2     Siad Most

Náš druhý tým bez manažera hrál také proti prvoligovému, který šel na výhru. Pojistili si to už ve 24. minutě a v 39. minutě šli jen "Co kdyby nám dali gól". Domácí tým bez manažéra dostal celkem 4 žluté, jinak se nějak neprojevil. Said Most už jen kontroloval a dohráli zápas k výsledku 0:2.