Vítejte u první historické tiskovky Rimini Swifts AFC.
06.08.2008 to bude již rok co byl náž klub založen.Jeho jmeno znělo SK Hradec Králové.
Ale jak nám poradil jeden manažer že by bylo dobré kdyby nosil italský název.A tak se stalo.
Oficiálně jsme se menovali Antico Poligo C.S. . Toto maloměstečko se nacházelo na jihu Itálie.
Vstoupily jsem do sezony poměrně pozdě.Pamatuje si že to bylo v 6.sezoně.Než jsme se porřádně rozkoukali skončila sezona.Dala se považovat za dobrou.Skončily jsme na 9.místě s bilancí 22 zápasů 11 výher 5 remíz a 6 proher s skorem 27:20 a 38 bodů.
V této sezoně jsme přivedly spousty hráčů.Nejvtší znich a nejdražší byl golman Delio Cevininy.http://www.brejk.cz/index.php?p=info_hrac&hrac=6936&tym=19576.

V další sezoně jsme si dali jedinej cíl a to postup do 3.ligy.Co jsme od začátku dokazovali.Jedna výhra za druhou.Občas přišlo k zaváhání ale i zisku 1 bodu.V této sezoně nás táhla dvojce utočníků Perlina a Campedelli.Díky nim jsme si vypracovali solidní náskok.
Skore začalo být děsivé.Naše obrana v čele s pozorným golmanem nás jen udivovala.V té době do našeho klubu stoupil velký partner a to Cacciatore da.A tak se náš klub přejmenoval na Cacciatore da Antico Poligono.A byl to právě tento partner který umožnil klubu se rozšířit.Netrvalo dlouho a stavěl se stadion i zázemí.
A tak jsme hráli se zajištěnou další sezonou.Na konci ligy kdy jsem viděli tabulku jsme se velmi zhrozily.Po 30. zápasech byla bilance 25 Výher 4 remíz a 1 prohry která přišla na konci ligy.Krásné skore 85:9 a 78 bodů vypovídalo otom že klub je dobře stavěn.

V následující sezoně byl náš cíl nesestopit.Což se nám nařilo.Drželi jsme se sice nad sestupovými pásmy ale naši hráči bojovali jak se dalo.V tom jsme i hráli turnaje.V nich se bohužel nám nedařilo.Jak čas plinul tak i naše vedení přestalo být spokojené.dali nám cíle.
44 bodů na konci ligy mít 10.místo.A tak jsme to začali plnit.Na konci ligy 10.místo 44 bodů a skore 71:46:Jsme v této sezoně nastříleli 5 nejvyšší počet branek.V této sezoně byl upraven stadion na velikost 10500 diváků.A zázemí se rozšiřovalo.

V 9.sezoně jsme dostali cíle a to skončit nejhuř do 5.místa,60bodů a přes 50 vstřelených branek.
Náš klub angažoval spousty kvalitních hráčů.A bylo to znát.Výsledky se dostavily.
Nebylo divu když jsem vyhráli i vyšším rozdílem.Naši kluci se byli do poslední krve.
Ale docházeli síly.A tak začali nastupovat hráči kteří neměli tolik šnací si zahrát.A hned jeden se objevil na konci ligy jako nejlepší střelec klubu.Náš tým obsadil nádhernou 3 příčku.7 bodů za postupem.Měli jsme krásné skore 66:19.O proti minulé seozně zlepšení o obrannej defenzivě.Bodů jsme nazbýrali 65.A vedení bylo rázem spokojeno.A vydalo prohlášení že v další sezoně chtěj bojovat o postup.A tak jsme nakoupily posily co by nám vtom měli pomoci.

V 10.sezoně jsme měli bojovat o postup.Ale bohužel tomu tak není.Náš klub se nachází nad sestupovýma příčkama.
A taky do ní jsme vstupovali pod novým názvem Rimini Switfs AFS.Klub se přestěhoval do většího nádherného městečka.
V 1.kole nové sezony jsme hráli doma s týmem s FC Stará Dáma Turín.
Doma jsme nesmyslně tento zápas podcenily a remizovali 3:3.Kdy remizu zachranoval b 81.minutě Julius Ivana.Byl to z našeho pohledu tragickej zápas.Na stadion Reading stadium se přišlo podívat 8314 diváku.

V 2.kole jsme zajížděli na půdu Buci.A byl to tento krásnej zápas kde jsme ulovily jednu jedinou výhru v lize zatím.Když se ve 26.minutě prosadil Kiselev zdálo se že by mohlo svítnout na dobrý výsledek.Ale bohužel nestalo se.V 76.minutě zahrávali domácí penaltu a 1:1.V 87. minutě rozhodnul o našem vítězství Birindeli.

V 3.kole jsme hostily tým Squadre Liverpool 08 .Doufali jsem že potvrdíme venkovní vítězsví.Ale opak byl pravdou.Opět se nám nedařilo.Jedinej kdo vyčníval byl Tarantino který dal 2 goly.O osudu zápasu rozhodla minela v 89.minutě kdy unikl Delio Di Cecco a zajistil hostům velmi cenný bod.Pro naše hráče to bylo zklamání.

Ve 4.kole jsme zajížděli do Hrbov.Místí tým GC Hrbov snáma to nemělo lehké.V 6.minutě otevřel skore zápasu krásnou střelou k tyči Moriny.Do poločasu se toho moc neudálo a tak jsme šli do kabin za stavu 0:1 pro nás.V 62.minutě uděli naši hráči chybu a nechali utéct Dessenu a ten srovnal na 1:1.Nebyli jsem horším týmem.Ba naopak hra byla vyrovnaná.

V 5.kole jsme hosti Champions team .Naši borci opět vstoupily dobře do zápasu.Ve druhé minuět se trefil Moriny.Jenže co čert nechtěl opět se proti nám kopala penalta.V 37.miutě ji proměnil Bersi.A to rozhodlo o osudu zápasu.i když hosté dohrávali v 10 nic nám to nepomohlo.

V 6.kole jsem zajeli do Trubek.K místnímu klubu Ac Trubky.
Zápas byl z našeho pohledu velmi tragickej.Nezmohli jsme se ani na jednu jedinou branku.
A tak zápas rozhodla jedna branka kterou vstřelily domácí.

V 7.kole jsem zajížděli k týmu ohroženým sestupem.
Do zápasu jsme vstupovali v tom nejlepším co jsme měli.V utoku stáli Pagera a Chalimourdas.V záloze nastoupily Zebina Pellecchia.Do obrany se postavily Mc Sweagan Kipouros vysunujtej Germashov,Petrucci a Inzaghi.Do brány šel poprvé Gambordi.
Ale ani tato sestavu nevybojovala tolik duležité tři body.

V 8.kole jsme přivátali Squadra Azzura by LP Brigade .
Naši borci nastoupily v tomto složení:
Brankář Gambordi
Obrana: Kipouros Petrucci Zambrotta Mc Nally
záloha : Lewis Barbieri Bianchini Birindeli Pagera.
Utok: Moriny
A tak jsem doufali že se nám to povede ale zmíly jsme se.Opět jsem prohráli 0:1.