- FC IRBIS GROS BITESH opět naplno bodoval a je v čele tabulky !
- Bzenec překvapivě prohrál doma s leverkusen modřice

FK Old Čimice  1:1    FC Pittsburg Višňové

- Stadion: Čimice Arena ( kap.:10 500) Návštěva: 8 695

Velmi vyrovnaný zápas byl vidět mezi těmahle dvěma týmy. V 32. minutě vytvořil chybu domácí Rene Adler, když nedokázal odkopnout míč do bezpečí a následně mu byl vypíchnut  Felixem Buchholzem.Adlerovi nezbývalo nic jiného než zatáhnout za záchranou brzdu a faulovat ho před velkým vápnem. Sám faulovaný se ujal téhle standartky. Buchholz chtěl obstřelit technicky zeď,ale jeden hráč ve zdi míč tečoval a tím změnil úplně směr na opačnou stranu. Gólman už na tohle nedokázal zareagovat a tak se hosté v 32. minutě dostali do vedení.
V 80.minutě se domácím stále nedařilo, vymyslet nějakou kloudnou akci, ke střelení branky. A tak  trenér Čimic nařídil svým obráncům, ať nakopávají dlouhé míče za soupeřovu obranu. V 87. minutě se podařil domácím husarský kousek, když obránce nakopl dlouhý míč na útočníka Markuse Fritéze, ten prsy sklepl míč na rozběhlého Sofiana Houlliera, ten míč převzal v plné rychlosti a řítil se na bránu, obránce Kahn ho z boku křižoval a tak raději Houllier vypálil z velkého vápna po zemi a golman byl na tuhle střelu krátký a tak bylo srovnáno na 1:1. A tak i zápas skončil.

Sokol Milešov  0:0   AS TOTTI Ratíškovice
- Stadion: Milešovka Arena ( kap.: 10 500) Návštěva: 10 500

Duel mezi Sokol Milešov a AS TOTTI Ratíškovice skončil bezbrankovou remizou
V tomhle zápase se diváci bohužel gólu nedočkali, domácí vyslali na Ratíškovice 7 střel z čehož pouhé 3 šly na bránu. Ratíškovice spíše bránili a hrály na brejky, největší příležitost ke skórování měli hosté ve 34.minutě, když se dostal ke střele Stefan Pfudeder,ale jeho střela skončila jen na břevně  od kterého se míč odrazil těsně před brankovou čáru a brankář pak mohl v pohodě míč chynout.
 Domácí měli svou největší šanci v samotném závěru utkání,ale gólman Ratíškovic střelu vyrazil na roh. Zápas se skončil bezbrankovou remizou 0:0

Wacky 4ever  0:0   Borusia Dortmund 06
- Stadion: Kotůlkův Stadion ( kap.: 14 000) Návštěva: 14 000

Fanoušci Wacek se těšily až nastoupí jejich tým na domácím hřišti proti mistrovské Borusii Dortmund 06. V prvním i druhém poločase byla hra vyrovnaná, do zakončení se oba týmy dostávali velmi málo díky skvěle fungujícím obranám a tak se nebylo čemu divit, že zápas skončil 0:0. I přesto byli fanoušci domácích spokojení s výsledkem a předvedenou hrou i samotný Trenér Holda po zápase řekl, sem celkem spokojený s výsledkem a s hrou dozadu, ale do předu se nám ještě nepodařilo prosadit, snad se to v následujících zápasech zlepší..

Schalke04 Modřice   0:2   Borussia Šternberk
- Stadion: Gelsenkirchen ( kap.: 10 500) Návštěva: 10 500

Borussia šla do tohohle utkání s jediným cílem a to zvítězit. Ve 40. minutě se to Borussii podařilo pokořit poprvé golmana domácích a bylo to 1:0. V druhém poločase, konkrétně v 80.minutě zvíšil náskok na 2:0 Paul Knocke.

Silent shoter   1:2  DeKa Stollberg
-Stadion: SIlent ball Hause ( kap.: 2 000) Návštěva: 2 000

Domácí Silent dal nejrychlejší gól v tehle sezoně, hned ve druhé minutě přesně namířil Ronny VanDerOuweland 1:0. Z vedení se ale neradovali dlouho o necelé dvě minuty srovnal Adolf Bobic na 1:1. Zaskočení domácí se nestačili ani vzpamatovat a v 10.minutě dostali další gól a zrazu prohrávali 2:1. Hosté si už tohle skóre pohlídali do konce utkání a po zápase se tak mohli radovat plnému bodovému zisku na soupeřově hřišti.

Germany in north   0:1   FC Stuttgarter Kickers
- Stadion: Stadt universal stadion ( kap.: 10 500) Návštěva: 10 500

Germany in north po prohře v prvním kole a špatném výkonu,chtěli dát do toho zápasu všechno a doma zvítězit. Možnost dostat se do vedení měli domácí hned ve 3. minutě byl v pokutovém území faulován Frank Waldenburger a byla nařízena penalta. Sám postižený se postavil k penaltě,ale golman hostí vystihl směr a penaltu chytil. Neproměněná penalta domácích trápila domácích o to víc, když z brejku dal gól Stuttgateru Uwe Riether. Domácí ale neposkládali zbraně a hráli nadále aktivně a vyvyjeli tlak na brankáře hostí, který měl plné ruce práce. A svůj skvělý výkon potvrdil v 62. minutě když domácím chytl další penaltu a podržel tak opět svůj tým.
Domácí měli opravdu smůlu soupeře skoro k ničemu nepustili a sami vystřelil 6 střel na bránu, ale žádná neskončila za zády brankáře Henryho Parryho a tak utkání skončilo 1:0 pro FC Stuttgarter Kickers.
Trenér domácích DaKrA řekl v po zápasovém rozhovoru, že je pyšný na jeho tým, jakým výkonem se prezentovaly a snažily se obrátit skóre stále na svou stranu. Jestli takhle budeme hrávat, tak se nebojím o výsledky o spekulující se krizi nelze hovořit, můj tým je yrovnaný a má na to, aby hrával v první polovině tabulky.

FC IRBIS GROS BITESH   4:3   S.P.M.G. United FC
- Stadion: IRBIS arena ( kap.: 10 500) Návštěva: 10 500

„Přestřelka“ tak takhle by se dal nazvat zápas mezi FC IRBIS GROS BITESH a nováčkem S:P:M:G United FC. Už v 8. minutě se mohli hosté dostat do vedení, když kopali penaltu,ale tu se jim nepodařilo proměnit. A jak se říká nedáš dostaneš, tak se i stalo v 15 minutě skóroval za domácí Oliver Mölzl, ale hostům se na tenhle gól podařilo zareagovat vyrovnávající brankou Hanz Kober a bylo to 1:1. Netrvalo dlouho a ve 24. minutě ztrhl zpět na svou stranu domácí hráč Erich Rödinger 2:1. Tempo zápasu bylo neuvěřitelné, šance se prolínaly na obou stranách. V 36. minutě se dostali ke slovu zase hosté, když Fritz Neosel po krásné uličce našel Hanze Kobera a ten se pak řítil sám na bránu a golmana překonal a znovu tak srovnal. Krátce po poločase se domácí dožadovali odpískání foulu před velkým vápnem a taky se dočkali. Míč si postavil Erich Rödinger, pěknou technickou střelou zatočil míč brány 3:2. Hosté hned po rozehrání míče nakopli míč k míči se dostal Erich Lange a znovu srovnal!! 3:3. Hosté chtěli tento výsledek udržet a odvést si tak cenný bod z venku. Postupně využili všechna střídání, což možná byla taky chyba. S:P:M:G United FC bylo ted daleko průchodnější, než do teď a to potrestal v 86. minutě Erich Rödinger a domácí si, už tohle 4 vedení v zápase pohlídali a zvítězili v dramatickém utkání 4:3.

Bzenec   1:2   leverkusen modřice
- Stadion: Těhelné lány ( kap.: 14 000) Návštěva: 14 000

Bzenci se start do nové sezony vůbec nevyvedl a prohrál i své druhé utkání. Skóre utkání otevřel leverkusen modřice v 31.minutě a bylo to 1:0. V 72. minutě se Bzenci podařilo srovnat na 1:1. Ke konci utkání si Bzenečtí hráči zahrávali s ohněm a to se jim stalo osudným v 87. minutě se po druhé prosadil hráč hostí Trevor Scholes a tím sebral Bzenci na jejich půdě