FC COLA DOKSY

Náš tým FC COLA DOKSY sehrála v mezisezónní přestávce velice kvalitní utkání s velmi kvalitními soupeři. Rád bych Vás teď seznámil s výdledky a přidal i malý komentář.Přeji pěkné čtení.

Zápas číslo jedna. Náš tým zavítal na hriště prvoligového Mexického klubu RED DRAGOUN F.C, který skončil v 9 sezoně na 9 místě první Mexické ligy.Domácí k zápasu přistoupili zodpovědně a náš tým po poločase 2-0 porazili 4-0. Utkání shlédlo 21 634 diváků.

VASAJja k utkání: Zápas nám odhalil mnoho defenzivních okének na kterých musíme zapracovat. Mužstvo je však první den po dovolené, tak tempo hry nebylo z naší strany tak velké. V nadcházejích zápasech nám jde především o sehrání mužstva.

Zápas číslo dvě: Opět venkovní zápas, nyní ale v Portugalsku s FC Fotbalisté, kteří skončili v první lize na 11 místě.Utkání shlédlo 20 227 diváků.

Vasaja k utkání: K zápasu nastoupila skoro totožná jedenácka jako v Red Dragonu, avšak mužstvo bylo unaveno z nočního přeletu z Mexika do Portugalska. Navíc v 19 minutě nám byl vyloučen nejzkušenější hráč Thébaux. Od té doby se utkání vyvíjelo v režii domácích a mi jsme působili spíše v roli sparingpartnera.Utkání skončilo jednoznačně 5-1 po poločase 4-0. Tímto domácím gratuluji k přesvědšivé výhře.
Nyní mužstvo pobude dva dny v Portugalsku v letovisku nedaleko Coimbry a sehraje dva zápasy s týmem FC WELVET, který hraje první Portugalskou ligu a v 9 sezoně skončilo na 12 místě tabulky.

Zápas číslo tři: V dalším zápase jsme se utkali s FC WELVET a na tribuny si našlo cestu krásných 26 661 diváků.

Vasaja k utkání: K zápasu naši svěřenci přistoupili zodpovědně. Bylo vidět, že jsou už aklimatizovaní a menší změny v sestavě týmu prospěli. Jsem spokojen, že všechny tři branky vsítilo naše útočné duo Vos-Zenzemi.Samozřejmě je na hře pořád co zlepšovat, ale tento zápas byl důkazem změny k lepšímu.

Zápas číslo čtyři: V odvetě s týmem FC WELVET domácí  přidali a našemu mužstvu porážku oplatili. Po poločase 1-0 náš tým porazili 2-1.Zápas shlédlo 19 707 diváků.

Vasaja k utkání: Opět kvalitní zápas, který jsme tentokrát prohráli. Jediné, co mohu klukům vytknout je, že hrají až příliš agresivně. Na tomoto musíme do začátku ligy zapracovat. Jinak jsem velmi spokojen s výsledky tohoto dvojzápasu. Mému mužstvu to hodně dalo.

DOUFÁM, ŽE SE VÁM SHRNUTÍ PŘÁTELSKÝCH ZÁPASŮ LÍBILO. V DALŠÍM ČLÁNKU BYCH VÁS CHTĚL SEZNÁMIT S KÁDREM PRO NAŠI DRUHOU SEZONU V DRUHÉ LIZE, ODCHODY A PŘÍCHYDY HRÁČŮ A TAKÉ CÍLE DO SEZONY.