Dobrý den, zdravím všechny manažery.

Náš tým se probojoval do 1.ligy a naše cíle jsou vysoké, víme že nemůžeme hrát o titul, ale rozhodně s naím kádrem chceme dosáhnout na poháry. V lize se našemu týmu po úvodních 3.kole náramně daří, i když to nebyli ti TOP soupeři, myslím že každá výhra je cenná. Pojďme si projít naše utkání a shodnotit je.

V našem prvním prvoligovém utkání jsme se střetli s naším soupeřem z druhé ligy, který s námi postoupil. Poprvé se náš tým ukázal na našem novém stadionu, který měl kapacitu 77 000. Od utkání jsme si slibovali hodně a v prvním ligovém utkání byla poviná výhra. Na zápas se přišlo podívat 70 000 lidí a atmosféra byla téměř dokonalá. Náš tým se do zápasu pustil opravdu s vervou a již v úvodních minutách odváděl skvělé výkony, celý první poločas jsme soupeře tlačili, ale gól ne a ne vstřelit. Až ve 44.minutě se skvělou střelou prosadila naše největší posila Platanos. Tento gól do šaten soupeře opařil tak, že po příchodu na hřiště již nebyl schopen nic předvést. V 55.minutě náš ghanský útočník Yakubu zvýšil na 2:0. V rozmezí 5 minut během 68. a 73.minuty se dvakrát v pokutovém územi provinil hostující gólman a Platanos dvakrát nastoupil na penaltu. Při prvním pokusu se nemýlil a zvýšil na 3:0. V druhém případě hostující gólman svoji chybu napravil a Platanose vychytal. Do konce utkání se již nic nezměnilo a tak naše první utkání v 1.lize skončilo výhrou 3:0 nad týmem FC MEDION.

V druhém kole jsme narazili na tým FC Krocani. Náš tým vyrazil na soupeřovo hřiště a rozhodně to nemohl být lehký zápas. Soupeř hrál doma a navíc má kvalitní mužstvo. Stadion byl celý vyprodaný a utkání sledovalo celých 21 000 diváků. Domácí tým šel do zápasu z ostra a po sérii faulů se v 27.minutě prosadil náš vynikající záložník O'shea. Naprosto nudný první poločas, který provázaly pouze časté fauly brzy skončil. V šatnách se asi oba trenéří pořdně zlobili na své hráče, protože utkání bylo naprosto o ničem. V druhém poločase se vše zlepšilo. Prvních 15minut v druhém poločase sme soupeře zatlačili na jejcih polovinu, ale gól se nám vstřelit nepovedlo. I přesto že jsme v obraně vystužili soupeřova útočníka, tak se mu z jeho jediné střely podařilo vstřelit gól. A od 64.minuty byl skóre srovnáno. Na tento gól sme ihned zareagovali a v 66.minutě přišel na hřiště skvělý řecký útočník Antonopoulos. Tento tah se nám povedl a Antonopoulos v 81.minutě rozhodl zápas, když dal na konečných 1:2. Takže i druhé utkání jsme zvládli skvěle.

V 3.kole jsme se opět představili domácím divákům, ale bohužel kvůli rekonstrukci jedné z tribun jsme museli vyprodat pouze 63 000 lístků. I přesto, že se na všechny nedostalo, tak atmosféra byla vinikající. Hned v úvodu se do šance cpal Platanose, al jeho střelu hostující gólman vytěsnil na roh. V úvodních minutách to byl pohledný fotbal, nahoru a dolů. Bohužel pro nás první gól padl do naší sitě, když naši obránci neuhlídali Commpera a ten pohodlně skóroval. Od 25.minuty sme roztáhli hru do krajů a na soupeře to opravdu zafungovalo, již po 9.minutách srovnal skóre Platanos. Do konce poločasu se již nic nezměnilo a tak se do šaten šlo za stavu 1:1. Domácí diváci nás hnali dopředu a když se v 66.minutě podruhé prosadil Platanos, na stadionu propukli velké oslavy. A aby svůj večer Platanos dovršil v 72.minutě skóroval a dal si svůj první hattrick. Za povedeným utkáním však pouze černou, resp. červnou tečku udělal Mihailidis, když se zbytečne v 90.minutě nechal vyloučit a nebude moct nastoupit v dalším utkání.

Vaggelis Paraskevas, tento hráč se zítra dostane na burzu. A proč vám to říkám ? Protože má neuvěřitelný talent. Na TP8 dělá za 10 dní 18 bodů. Jak říkám zítra ho dám na burzu na 1den. Takže kdo byl měl zájem tak může podat nabídku. Kdo by chtěl záznam o tréninku, můžu ho dodat.

Doufám že se tiskovka líbila a v příštím čísle nashledanou. Salvador.