Italiano Calcio Catena

Vítejte u mého prvního novinového článku o Italské 3.A.
Rád bych zde prezentoval zápasy v lize i rozhovory s manažery.Dále zde uvedeme součastně tabulku po odehraném kole.Pokusíme se i tu zároveň představit týmy který tuto soutěž hrají.

10. odehrané kolo.

Tým bez manažera - AC Milán UEFA Champions Legue   0:5

V tomto zápase se utkali dva týmy kteří jsou v tabulce každý na jiném polu.
Do tohoto utkání vletěli hosté jako uragán a měli povinnost uhrát tři body.Již od začátku utkání udávali jasné tempo.Už ve 14.minutě otevřel utkání hostující utočník Saprikin.Byla to jeho další trefa od příhodu do týmu.Jeho manažerovi Milanovi Denkovi se tak odměnuje za nákup.A není již pravidlem nový klub nová motivace a tento utočník ji jistě má.V průběhu prvního poločasu se nám utkání vytratilo.Hosté sice předváděli pěkné akce ale žádná již nevedla  k potřebnému druhému golu.A tak se šlo do kabin za stavu 0:1.¨Do druhého poločasu určitě měl co trener hostů jim co říct.A bylo to taky znát.Začali hrát mnohem lechčeji a krásněji.Vždyt na jejich utkání přijelo s jejich kluben něco málo okolo 400.V 53.minutě se rozběhnul utočník Ito,obešel si své hlídače a svítil potřebný druhý gol.To hru hostů už zklidnilo.V 69.minutě zahrávali hosté přímí volný kop,když se na zadní tyči objevil zcela osamocený Riolo a zvýšil na 0:3.To už domácí ztatily poslední šanci na lepší výsledek.O 4.minuty později utekl Soddimo a zavěsil parádně 0:4.To už hosté hráli pro výsledek.blížil se nám konec zápasu a v 90.minutě upravil na konečných 0:5 kdo jinej než Ito.A tak hosté odjížděli s povinnýma třemi body.Na toto utkání se přišlo podívat 800.diváků.

Komentář k zápasu od Milana Denka trenera hostí:
1.otázka:Přijel jsi na hřiště TMB a měj jsi povinnost získat tři body,Jak se rodil váš výsledek?
Tak TMB je nevyzpitatelné...nechtěl sem samozřejmě nic podcenit,a tak jsem nastoupil v nejsilnější sestavě na (důležítý).Jediným zklamáním byl pro mě snad jen Ruský šutéř nebo pravý ofenzivní záložník Saprykyn , který se trefil pouze jednou v tomto utkání..:(

2.otázka:Již v rozběhnuté sezoně jsi přivedl do klubu Ruského utočníka Saprykyna.jak se ti tento střelec jeví?
Tak je vidět ,že tento 24letý úročník má velkou porci..jak zkušeností tak kvality...Prisel docela za pěknej peníz...Jeho bilance: liga 3zápasy/6golů.....přátelák:3zápasy/4 goly...Takže celkem 6zápasů/10 golů...to je 1,66 golu na zápas..:)(ke 5.2)ale Vedení klubu to od něj tak trošku čekalo víc.

3.otázka:Je známo že svámi jezdí i věrní fanoušci.Na toto utkání jich přijelo něco okolo 400.Je to tak že Váš klub hraje tak pěkně a na krásu?
Tak určitě vhledem k mojí ne moc vysoké přízni cca.(80%)sem se divil, že i na takového soupeře s námi cestuje tolik ULSTRA FANS..nadruhou stranu..spoustu z nich dostalo permanentky prakticky za pakatel:)

Name:Evgheny Saprykin
Post P O:80 U:175 S:140 T:71 přišel z Torpeda

Buci - Cacciatore da Antico Poligono  3:1
Ktomu to zápasu hosté dorazily už 4 hodiny předem aby potrénovali.Jak už trenér hostí Mark van Roy hlásil předem že nemůžou nastoupit v plné sestavě.Což by určitě tento zápas zdramatizovalo.A tak nám utkání začalo.Domácí začalo ofenzivněji a to bylo znát.Hostují obrana kupila jednu chybu za druhou.Sice dlouho odolávala domácím nájezdům,ale po jedné krásné akci šli domácí ve 20.minutě do vedení 1:0.Když  se trefil z voleje Brignoli.A to už domácí přidali na síle.Byla už jen otázka času kdy obrana hostí znova kapituleje a netrvalo to dlouho.Ve 31.minutě zahrávali rohový kop a Perlina do hlavou gol na 2:0.To už bylo na hosty moc.Jenže trener nemohl střídat.Zapoměl si totiž sebou přivézt obránce.A netrvalo dlouho a už to bylo 3:0.Ve 38.minutě se opět trefil Brignoli.A už to byly zase ty staří známí Poligoňáci co neumí vyhrávat venku.A do poločasu se již nic nestalo.To trenér musel udělat v kabině hostů pořádný dusno,když poprvé inkasovali v poločase 3 goly.Po změně stran,nastala lepší situace.Hosté se snažily a protiutoky,ale všechny končily bud na obraně nebo je brankář bez námahy chytal.v 70.minutě po ojedinělé akci střídají Fausto Vieri vstřelil nádhernou branku a tak aspon zkorigoval výsledek na 3:1.A to bylo ze strany hostů uplně vše.
Na dnešní utkání se přišlo podívat 6336 diváků.A do sektoru fanoučků přicestovalo oněch 336 diváků.

Rozhovor s manažerem DJ Luccou:

1.otázka:Přicestoval Váš tým na zápas k Buci týmu,kde jste se chtěli pokusit překvapit,proč to nevyšlo?
Jak už avizoval náš trenér Mark,tak jsme přicestovali sem velmi oslabeni.Chyběli nám tři základní hráči a to Byers,Swankie a Tachinnardi.Důležití obránci.A proto jsme se pokusily hrát defenzivně.Ale to se nám bohužel během poločasu nepovedlo.A tak jsme po dohodě s trenérem přistoupily k řešení.Pokuty a někteří hráči i odejdou do jiných klubů.A já mám za ukol vyhledat pro náš tým nové hráče.

2.otázka:Během sezony jsi přivedl do klubu pár hráču jak se ti zatím jeví?
Přišli dva obránci jeden Portugalec a ten se dostal do základní 11.A jeden Japonec.
Ten toho má ještě honě před sebou.Ale určitě bude dostávat příležitosti.Jinak ty co jsme mysleli že bodou pro tým přínosem,se potvrdil fakt že to bylo špatné.Jinak před sezou jsme přivedli dva velmi zkušené utočníky a ty si vedou doře.Ale za nimi číhaj na svou příležitost hráči do 21 let.A Tarantino se s Vierim střídají a je obdivuhodné oba se trefujou.zatím se Del Piero eví jako dobrý koupě.Ale jak jsme avizovali s posledníma výsledka nejsme spokojeni a tak i on odejde.

3.otázka:Jak Vás těší že do Buci přicestovalo svámi 336 vašich fanoušků?
Je to skvélé že snámi cestují i skalní fandové.Jsme jim vděčni že i při současném postavení týmu v tabulce snáma cestují.A rádi bychom se jim za naše výsledky omluvily.Jak bude možné přivedeme posily a pokusíme se jim zvednout náladu.

Fotografie posil které se prosadily:

Brankář:Moreiro Bruno        obránce:Tsutomu Sano    obránce:Joao Figuiredo

Juventus FC - FC Napoli 1:1
vedoucí celek 3.A ligy zajížděl do nedalekého Juventusu.tento tým se drží nad propastí sestupu.Jenže domácí to nechtěli hostům darovat zadarmo.A tak se utkání podle toho vyvýjelo.Moc krásných akcí nebylo,ale zato pádů,faulů a filmovýní bylo dosti.Ve 45,minutě udeřily hosté když se trefil Bianchini.A když už se dostali domácí s míčem na soupeřovu polovinu,tak brzy zase byly zatlačeni.Není ani divu.V 74.minutě hosté faulovali na hranici vápna a tak zahrávali domácí penaltu.A byly uspěšní když ji proměnil Barcelos.A po zbytek utkání se již už nic nestalo.A tak si hosté odvážejí 1 bod za remizu 1:1.Na zápas se přišlo podívat 3520 platících diváku.

No a takto se domácí po uhrání bodu radovali.

Internacionale Fottball Club - Václavovice FC 1:0
Utkání rozhodla až branka z 9.minuty zápasu když se trefil Apa. Ještě před tím ale mohli diváci na Giuseppe Mezza vidět hodně zajímavých šancí. Tu největší z prvního poločasu, jehož protagonistou byla již i posila Interu Apa, měl hostující Petrucci, kterého ale reflexivním zákrokem vychytal Mintre. inter měl ale i další obrovskou příležitost dostat se do vedení, když ke konci první půli zahrál Petrucci v pokutovém území rukou. Bylo to po střele , jež se také ujal exekuce pokutového kopu. Mintre však vystihl směr střely a Petruccci se tak musel dívat, jak likviduje jeho obrovskou možnost  srovnat. Ve druhém poločase již byli domácí lepší.