Týmy pro mezinárodní poháry v 30. sezoně + něco navíc:)

Zdravím tak jako minulou sezonu přinášíme seznam týmů pro mezinárodní poháry...

TERMÍNY


prosím o kontrolu...:) Případné reklamace (chyby, nebo týmy co končí) do neděle 7.4.2013 do 22 hodin napište pod článek (nebo i mě do pošty)... pak proběhne los předkola ES/OS (v pondělí 8.4.2013); los předkola  EP/OP proběhne (čtvrtek 11.4.2013)

termíny předkolo ES/OS ->9.4.2013 + 10.4.2013

termíny předkola EP/OP ->12.4.2013 + 13.04.2013

tým s * postupuje přímo do skupin ES/OS

A za týmem značí že je v době psaní článku aktivní...

týmy řazeny dle ID


V sezoně 30 je z celkového počtu 192 týmů v MP 20 Btýmů


************************************************************************


Počty týmů které se dostaly do předkol MP z Národního poháru


23 sezona byla poslední podle koeficientu
24 sezona byla první podle random losu


sezona EP OP
23 0 3
24 4 2
25 3 3
26 8 6
27 5 3
28 6 5
29 2 4
30 10 9


*************************************************************************************

OBSAZENÍ MP


Země :1 Česká Republika  
ES* 36233 IGW Jundrov 76 A
ES 38404 1.FC Hrušovany A
ES 50231 Dynamo Krtek A
EP 14 Atletico Bruntál A
EP 26222 Sklo Union Teplice A
EP 39535 1 FC Binder Česká Lípa A
   
Země :2 Slovensko  
ES* 53338 FK Dvorany A
ES 7152 Rýchla Rota A
ES 56174 Hviezda A
EP 20725 FC Baníček A
EP 43698 Artmedia Kroměříž A
EP 2957 Herci A
   
Země :3 Anglie  
ES* 41188 Newcastle United F.C. A
ES 7795 Mattyho parta A
ES 10150 Ginnos Gunnerz A
EP 539 Ovman United A
EP 24231 Arsenal F.C. A
EP 174 KLOPTN & PFB boys A
   
Země :4 Španělsko  
ES* 22594 FC Blaugranas A
ES 7826 FC La Coruna de Deportivo A
ES 11382 AC Technik Smíchov A
EP 24425 FC Královský Madrid A
EP 58458 Čokovoko A
EP 45987 U.D. Las Palmas S.A.D A
   
Země :5 Francie  
ES* 37912 Valenciennes FC A
ES 312 La Vechia Signora A
ES 20659 Paris FC A
EP 887 Chattelreault A
EP 19454 FC COLA DOKSY A
EP 58634 F.C. Rouen de Michelin A
   
Země :6 Itálie  
ES* 36657 Squadra Millionaires A
ES 350 AC Válcovny Mimoň A
ES 7973 MGK Vincitore da Trutnov A
EP 49712 Piráti z Karibiku A
EP 334 AC Replacement Sicilia di Siracusa A
EP 60719 Reggio di Calabria AC A
   
Země :7 Holandsko  
ES* 533 1.FC RED EVIL A
ES 14344 FC konas Arsenal A
ES 49223 AFC Ajax A
EP 14117 Olympique de Porto A
EP 31953 FC Coffeshop A
EP 397 Fort St. Pieter A
   
Země :8 Německo  
ES* 33857 FC Munchen A
ES 484 AS TOTTI Ratíškovice A
ES 2896 Incoercible círculo Negro Puente A
EP 509 FC Stuttgarter Kickers A
EP 18480 Meruna Liberec A
EP 53194 RSC Freiburg A
   
Země :9 Rusko  
ES* 876 Torpedo A
ES 4351 KoutyFC A
ES 19190 Togliati SSSR A
EP 14984 FC Shakhtar Literpool .SKS 4Ever A
EP 23364 FC Mosquitoes of Leningrad A
EP 20910 FC Rubin A
   
Země :10 Řecko  
ES* 30894 AFK Gladiátor A
ES 18554 FC Atény A
ES 50055 Y Gweilch SeiberNeteg A
EP 8254 FC NAZRAN A
EP 11431 FC MEDION A
EP 8248 Vysokov BOYS A
   
Země :11 Portugalsko  
ES* 47435 SC Olhanense A
ES 10416 Fc Estoril Praia da Raptoři A
ES 27077 AC ZEPPELIN HK A
EP 8314 FC Notor Hejnice A
EP 10723 AC Zeppelin A
EP 8307 FK Spartak Lagos A
   
Země :12 Dánsko  
ES* 1111 FC Kralupy nad Vltavou A
ES 19617 FC Holostřevy A
ES 56872 Nyborg Honkies CF A
EP 49252 Big Monster Danmark A
EP 55514 Odense BK A
EP 60256 Cerro Athletic Juniors A
   
Země :13 Polsko  
ES* 15230 Banking Nižbor A
ES 48714 Roland Islands CICM A
ES 58705 TJ Legea Chvalčov B A
EP 13673 BoHoBo A
EP 54468 FC PANDRHOLLCZ B A
EP 58845 FC Hirohito B A
   
Země :14 Skotsko  
ES* 34734 Awrick City A
ES 34612 FC Protein A
ES 36512 FC Nazobaní hoši A
EP 22931 Exmet A
EP 58361 Hearts of Nasabrky A
EP 48025 Chelsea Smiřice A
   
Země :15 Turecko  
ES* 6443 MGK Manchester United A
ES 1368 Tehlike Turkyie club Koudy FC A
ES 37665 VFT Turkey A
EP 24086 FINLANDIA CLUB OSLOV A
EP 43511 Bilovecspor A
EP 1401 Legendary Rochlov Club A
   
Země :16 Irsko  
ES* 5212 FC Internazionale Killarney A
ES 1614 Kobylí Kobylnice A
ES 18382 1.FC Pokémoní tým A
EP 4012 Midleton FC A
EP 56942 AC Vysoká Sharks A
EP 16151 Slavoj Polná A
   
Země: 17 Argentina  
OS* 16197 FC Bulldogs Chomutov A
OS 26787 Zdislavice Crew A
OS 28627 Colón de Santa Fe A
OP 8698 FC Boca Pupíci A
OP 37319 San Lorenzo A
OP 26357 Club Deportivo Philly de Žatec A
   
Země :18 Brazílie  
OS* 3373 Gremio de Porto Alegre A
OS 3366 Rio de Janeiro A
OS 11885 F.C. Motači A
OP 18019 FK Manaus A
OP 45059 Vencedores da Bahia F.C. A
OP 58486 FC Civas 67 A
   
Země :19 Mexiko  
OS* 12920 gigi united A
OS 9756 Santos Laguna A
OS 40193 FK SKITTOBAS VYSOKA A
OP 35021 Burritos FC A
OP 43611 Maixneros A
OP 57420 Kobylí Kobylnice B A
   
Země :20 USA  
OS* 13769 New York Knights A
OS 3944 O.C. Relax A
OS 32473 SK Springfield A
OP 28932 AC KOLÍN A
OP 60446 New Colorado A
OP 3507 Fc Sokol A
   
Země :21 Paraguay  
OS* 38764 Cerro Porteno A
OS 17132 FK Most A
OS 22590 Nacional Asuncion A
OP 15675 SK Liběchov A
OP 56643 Guarani A
OP 58265 Olimpia Asuncion A
   
Země :22 Kolumbie  
OS* 3616 ACS Deportivo Cali.dpc A
OS 4168 FC Sporting Mladá Boleslav A
OS 4589 REAL ESCÉNICAS BOGOTÁ A
OP 12961 FC WARRIORS A
OP 36899 Mescaleros A
OP 59371 Club Atlético Union de Santa Fe A
   
Země :23 Ekvádor  
OS* 27334 AFC Quito A
OS 4360 FC Akbar Maestro de Ciudad NP A
OS 17768 Los Lolitos de Plejdos A
OP 4386 FC Veverka Maestro de Ciudad NP A
OP 29214 Slovakia A
OP 4446 Radova jedenáctka A
   
Země :24 Austrálie  
OS* 10207 FC Fucošci A
OS 40754 Stella Artois vs Guinness A
OS 45251 Ginger Squirrels A
OP 17751 1. FC Tullamore Dew Brno A
OP 32430 Sydney City A
OP 52943 FC Poulov A
   
Země :25 Japonsko  
OS* 16688 FC Hirohito A
OS 9164 Drtiči A
OS 53728 FC PANDRHOLLCZ A
OP 30246 Telstar A
OP 37417 FC FIFA A
OP 6341 FC AC AS Tokyo A
   
Země :26 Korea  
OS* 17713 TJ Legea Chvalčov A
OS 4776 FC Morkovice A
OS 17722 FC LUKAS A
OP 35035 drustevnik kralova A
OP 47217 Heineken FC A
OP 32578 1 FC Pusan A
   
Země :27 Kostarika  
OS* 30098 FC Grande A
OS 28673 FC La Cruz A
OS 36086 Football Club Bulldogs Prague A
OP 18790 ALAJUELENSE A
OP 56710 Regiamente Banana paraiso A
OP 47170 Cartago Jokers FC A
   
Země :28 Chile  
OS* 24923 Santa Cruz A
OS 6259 Malicky team F.C. A
OS 57112 C.C. Ajax A
OP 31526 Fc Sandokan De Union La Calera A
OP 59422 FC Puerto Montt A
OP 9411 FC Colo Žatec A
   
Země :29 Uruguay  
OS* 21465 Cerro Athletic A
OS 16828 Rocha FC A
OS 44970 FC Jestřábi Prostějov A
OP 5804 Montevideo CF A
OP 16426 Čočani united A
OP 63827 Danubio Fútbol Club A
   
Země :30 Peru  
OS* 9495 FC Kingoši A
OS 30288 Talara Eagles CF A
OS 47346 Lima Sol A
OP 6398 FC Sokol Radějov A
OP 34790 Ink United F.C. A
OP 51235 Avoir le Diable au Corps ZHS A
   
Země :31 Nigérie  
OS* 26384 AC Sparta Vysoká A
OS 34598 Kinderlein A
OS 17998 FK Formes Ratiskovice A
OP 28528 Evolution FC A
OP 32795 1. FC Saplaci A
OP 7266 Střelci z Letovle A
   
Země :32 Ghana  
OS* 5512 Kessben FC A
OS 5783 Accra football club A
OS 9614 FC Brusiči Liboc A
OP 40452 Nungua Honkies CF A
OP 41763 ZR Elite Team A
OP 43633 FC Kumasi Sharks A

***************************************************************************************


PŘEHLED VÍTĚZŮ ES


1 ročník  Borusia Dortmund maja GER
2 ročník  R.U.M Hampshire ??? ENG
3 ročník  Borussia Štenberk maja GER
4 ročník  FK Mladá Boleslav votar CZE
5 ročník  AC RS di Siracusa cerm ITA
6 ročník  FK Kamikadze nijanek FRA
7 ročník  Borussia Štenberk maja GER
8 ročník  Rinnegatos  Dimenze Chválkovice rinegato hard HOL
9 ročník  Sheffield United munited ENG
10 ročník  Sagitta Elazigspor ??? TUR
11 ročník  Rinnegatos BT Simpsons Cernovir ??? HOL
12 ročník  Juventus Coimbra tichý ? POR
13 ročník  Juventus Coimbra tichý ? POR
14 ročník  Ganador de Barcelona C.F. tomassi ESP
15 ročník  Cacciatore da Moscow F.C styf RUS
16 ročník  Vincitore Trutnov warny ITA
17 ročník  Vincitore Trutnov warny ITA
18 ročník  Vincitore Trutnov warny ITA
19 ročník  BOHOHO klofan POL
20 ročník  AC Vainqueurs Hradec Králové lister FRA
21 ročník  AC Vainqueurs Hradec Králové lister FRA
22 ročník  FC Internazionale Killarney Adriano IRL
23 ročník  Glasgow Rangers Walter Smith SCO
24 ročník  Squadra Millionares matio ITA
25 ročník  Marshall Islands CICM marshall POL
26 ročník  Marshall Islands CICM marshall POL
27 ročník  Marshall Islands CICM marshall POL
28 ročník  Banking Nižbor Marcovan POL
29 ročník  AFC Ajax Veninho HOL
30 ročník  ??? ??? ???


PŘEHLED VÍTĚZŮ EP


1 ročník  La Mafia RS di Palermo Krbec ITA
2 ročník  FC Sexta A 2005 Geo CZE
3 ročník  FC IRBIS GROS BITESH Jambo von Robot GER
4 ročník  Borussia Stenberk Maja GER
5 ročník  Fort. St. Pieter pohadka HOL
6 ročník  NSP Pasta hanán FRA
7 ročník  Deka Stollberg Dekanal GER
8 ročník  Cacciatore da Moscow F.C. Styf RUS
9 ročník  FC Videoplay Frýdek-Místek hoyeres CZE
10 ročník  FC Bubákov Stochov ??? FRA
11 ročník  Nikolcice Punkers dex IRL
12 ročník  Legendary Rochlov Club bivoj TUR
13 ročník  FC Razors České Budějovice ??? CZE
14 ročník  FC BLAVA bing IRL
15 ročník  AC Replacement Sicilia di Siracusa cerm ITA
16 ročník  AC Replacement Sicilia di Siracusa cerm ITA
17 ročník  RC Praga Praha ??? IRL
18 ročník  Torpedo krekman RUS
19 ročník  U.S. Citta De Moraveč 1878 David Růžička POL
20 ročník  RC Praga Praha ??? IRL
21 ročník  MGK Manchester United ladzi TUR
22 ročník  Squadra Millionaires matio ITA
23 ročník  BoHoBo klofan POL
24 ročník  Marshall Islands CICM Marshall POL
25 ročník  Squadra Millionaires matio ITA
26 ročník  MGK Manchester United ladzi TUR
27 ročník  AS TOTTI Ratíškovice P_Elias GER
28 ročník  FC Munchen Pavel Jank GER
29 ročník  FC Munchen Pavel Jank GER
30 ročník  ??? ??? ???



pokud máte někdo stejnou tabulku pro OS/OP... napište rád ji sem přidám....///NEBO JI POZDĚJI DODĚLÁM SÁM ale ted nemám ani čas ani chuť:)






Autor: CERM
Loren ipsum