Zdravím všechny zbylé řecké manažery u svého prvního kratšího vydání o téhle zemičce. Dnes se zaměřením na historickou tabulku od počátků brejku až po 38. sezónu.
Započítány jsou pouze celé sezóny, takže např. tým, který odehrál v první lize 14 zápasů a následně se smazal, v tabulce není. Tabulka je seřazena podle bodů, které týmy, za svou existenci v nejvyšší lize, posbíraly. V tomhle ohledu máme tři suverénní týmy, ke kterým se ještě hodně dlouho nikdo nepřiblíží, jejich náskok je prostě příliš výrazný. Oba Nývltové navíc na brejku pořád působí a náskok si tak udržují. Vedou také pomyslnou tabulku nejdéle hrajících manažerů Řecka, manažer Medionu zde působí úctyhodných 30 sezón, manažer NAZRANU jen o sezónu méně. Bude mít tým Y Gweilch SeiberNeteg stejnou výdrž? Doufejme.
| |
TÝM |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
| 1 |
FC MEDION |
900 |
617 |
111 |
172 |
2386:775 |
1962 |
| 2 |
FC NAZRAN |
870 |
579 |
125 |
166 |
2447:749 |
1862 |
| 3 |
AFK Gladiátor |
690 |
554 |
62 |
74 |
2761:456 |
1724 |
| 4 |
FC Atény |
510 |
377 |
55 |
78 |
1523:356 |
1186 |
| 5 |
Y Gweilch SeiberNeteg |
480 |
367 |
43 |
70 |
1755:387 |
1144 |
| 6 |
SK Sigma Korint Tigers |
630 |
253 |
94 |
283 |
983:1005 |
853 |
| 7 |
1. Fc Ivančice |
330 |
241 |
44 |
45 |
931:235 |
767 |
| 8 |
Vysokov BOYS |
480 |
205 |
59 |
216 |
967:873 |
674 |
| 9 |
FC Svatí |
390 |
189 |
76 |
125 |
701:445 |
643 |
| 10 |
Olympiakos Thassos |
450 |
176 |
83 |
191 |
792:680 |
611 |
| 11 |
Hanziliakos Athens |
300 |
158 |
62 |
80 |
525:317 |
536 |
| 12 |
El Solferino Escuadra |
300 |
157 |
46 |
97 |
572:376 |
517 |
| 13 |
Mythos FC |
360 |
133 |
45 |
182 |
516:709 |
444 |
| 14 |
Butchers |
390 |
127 |
80 |
183 |
647:731 |
434 |
| 15 |
Shooters |
270 |
122 |
61 |
87 |
471:336 |
427 |
| 16 |
Minoa FC |
240 |
129 |
36 |
75 |
470:334 |
423 |
| 17 |
FC Zakopalov |
210 |
125 |
38 |
47 |
535:183 |
413 |
| 18 |
FC Chotěboř |
270 |
120 |
37 |
113 |
478:381 |
397 |
| 19 |
Panionios Šternberk CF |
210 |
115 |
47 |
48 |
390:192 |
392 |
| 20 |
SC Totae |
210 |
117 |
40 |
53 |
387:217 |
391 |
| 21 |
FC Olympic Athens |
270 |
112 |
37 |
121 |
520:460 |
373 |
| 22 |
CC Santas Reindeers |
270 |
96 |
60 |
116 |
354:392 |
348 |
| 23 |
FC Krocani |
300 |
127 |
69 |
104 |
525:378 |
342 |
| 24 |
AC Thessaloniké |
390 |
89 |
69 |
232 |
392:738 |
336 |
| 25 |
Endyho andílci |
180 |
93 |
43 |
44 |
301:163 |
322 |
| 26 |
Epidamnos |
330 |
90 |
37 |
203 |
329:754 |
307 |
| 27 |
AC DEAD LIBOŘICE |
210 |
84 |
51 |
75 |
309:248 |
303 |
| 28 |
Sokol Maleč |
210 |
85 |
46 |
79 |
282:248 |
301 |
| 29 |
FK Rousínov |
360 |
77 |
68 |
215 |
294:774 |
299 |
| 30 |
Ducati |
180 |
84 |
42 |
54 |
266:191 |
294 |
| 31 |
Pan. Bodybuilders GSS |
150 |
91 |
18 |
41 |
396:186 |
291 |
| 32 |
S16 Zagorakis |
240 |
81 |
36 |
123 |
382:466 |
279 |
| 33 |
Olympiakos Luka |
240 |
82 |
31 |
127 |
355:470 |
277 |
| 34 |
1.FC Moldava |
240 |
68 |
53 |
119 |
282:387 |
257 |
| 35 |
FC Ecko Untld. MG |
150 |
61 |
38 |
51 |
289:189 |
221 |
| 36 |
Panathinaikos F.C. |
120 |
66 |
16 |
38 |
234:129 |
214 |
| 37 |
1 FC KUNY |
240 |
51 |
35 |
154 |
232:565 |
188 |
| 38 |
Xeno |
150 |
57 |
17 |
76 |
229:338 |
188 |
| 39 |
FC Vranovice |
210 |
53 |
24 |
133 |
300:556 |
183 |
| 40 |
SC Olmick Blue Uniform |
120 |
48 |
22 |
50 |
175:139 |
166 |
| 41 |
Red Devil Untld. |
120 |
46 |
20 |
54 |
208:187 |
158 |
| 42 |
FC 11 ŠMIDLIPUPKŮ |
150 |
40 |
33 |
77 |
135:201 |
153 |
| 43 |
Mycenae FC |
120 |
45 |
17 |
58 |
155:193 |
152 |
| 44 |
DarkCats |
150 |
40 |
28 |
82 |
189:286 |
148 |
| 45 |
FC Acrpolis Gladiators |
90 |
41 |
15 |
34 |
190:149 |
138 |
| 46 |
AEK Athény |
150 |
31 |
28 |
91 |
125:380 |
121 |
| 47 |
Incorencible circulo Panionios |
60 |
36 |
10 |
14 |
156:50 |
118 |
| 48 |
Thermopýles FC |
60 |
34 |
8 |
18 |
128:68 |
110 |
| 49 |
Troppau Boys |
150 |
26 |
30 |
94 |
119:289 |
108 |
| 50 |
Fc HeToKe |
120 |
28 |
19 |
73 |
116:260 |
103 |
| 51 |
VTJ Písek |
90 |
29 |
15 |
46 |
109:203 |
102 |
| 52 |
Fc Korfu |
60 |
30 |
9 |
21 |
93:72 |
99 |
| 53 |
SK Fligl styl 1989 |
150 |
28 |
7 |
115 |
121:483 |
91 |
| 54 |
Panathinaikos |
120 |
24 |
19 |
77 |
98:290 |
91 |
| 55 |
Los rengiferos de Santa |
120 |
19 |
26 |
75 |
94:249 |
83 |
| 56 |
šílenci |
60 |
22 |
13 |
25 |
75:80 |
79 |
| 57 |
AC Teepeecee |
120 |
20 |
16 |
84 |
120:306 |
76 |
| 58 |
Minoan summer |
30 |
19 |
3 |
8 |
78:41 |
60 |
| 59 |
1. FC Rosice |
60 |
18 |
6 |
36 |
102:121 |
60 |
| 60 |
Kings of The Underworld |
60 |
16 |
5 |
39 |
63:153 |
53 |
| 61 |
AC Kolínští kozli |
30 |
16 |
4 |
10 |
56:40 |
52 |
| 62 |
Agia Anna FC |
60 |
14 |
9 |
37 |
61:177 |
51 |
| 63 |
FC Dalovice |
30 |
14 |
7 |
9 |
41:31 |
49 |
| 64 |
Greece warriors Montana Rockets |
30 |
14 |
4 |
12 |
71:36 |
46 |
| 65 |
Warriors of Greec |
30 |
13 |
5 |
12 |
42:41 |
44 |
| 66 |
Los Olivos |
90 |
10 |
9 |
71 |
55:391 |
39 |
| 67 |
Lex Lexassos |
60 |
8 |
10 |
42 |
40:154 |
34 |
| 68 |
OFI Kreta |
60 |
8 |
9 |
43 |
40:142 |
33 |
| 69 |
1. Fc Muší Oči |
30 |
10 |
3 |
17 |
52:55 |
32 |
| 70 |
SC Larissa City |
30 |
9 |
5 |
16 |
33:74 |
32 |
| 71 |
SK Zbořtekobylisy |
30 |
9 |
2 |
19 |
52:67 |
29 |
| 72 |
FC SKOČ DO POLE |
30 |
8 |
5 |
17 |
30:51 |
29 |
| 73 |
The Frozen Ones |
30 |
5 |
7 |
18 |
30:70 |
22 |
| 74 |
fc čáslav |
30 |
5 |
4 |
21 |
34:69 |
19 |
| 75 |
1.HFK Rokytnice |
30 |
5 |
3 |
22 |
26:67 |
18 |
| 76 |
AS Pireus |
60 |
4 |
2 |
54 |
24:257 |
14 |
| 77 |
SK Blesk B |
30 |
2 |
3 |
25 |
8:90 |
9 |
| 78 |
Corinth Sailors |
30 |
0 |
2 |
28 |
5:130 |
2 |
Tabulka bodů na zápas
| |
TÝM |
Bodů/Zápas |
| 1 |
AFK Gladiátor |
2,5 |
| 2 |
Y Gweilch SeiberNeteg |
2,38 |
| 3 |
FC Atény |
2,33 |
| 4 |
1. Fc Ivančice |
2,32 |
| 5 |
FC MEDION |
2,18 |
| 6 |
FC NAZRAN |
2,14 |
| 7 |
Minoan summer |
2 |
| 8 |
FC Zakopalov |
1,97 |
| 9 |
Incorencible circulo Panionios Fc |
1,97 |
| 10 |
Panionios Bodybuilders GSS |
1,94 |
| 11 |
Panionios Šternberk CF |
1,87 |
| 12 |
SC Totae |
1,86 |
| 13 |
Thermopýles FC |
1,83 |
| 14 |
Hanziliakos Athens |
1,79 |
| 15 |
Endyho andílci |
1,79 |
| 16 |
Panathinaikos F.C. |
1,78 |
| 17 |
Minoa FC |
1,76 |
| 18 |
AC Kolínští kozli |
1,73 |
| 19 |
El Solferino Escuadra |
1,72 |
| 20 |
FC Svatí |
1,65 |
| 21 |
Fc Korfu |
1,65 |
| 22 |
Ducati |
1,63 |
| 23 |
FC Dalovice |
1,63 |
| 24 |
Shooters |
1,58 |
| 25 |
FC Acrpolis Gladiators |
1,53 |
| 26 |
Greece warriors Montana Rockets |
1,53 |
| 27 |
FC Chotěboř |
1,47 |
| 28 |
FC Ecko Untld. MG |
1,47 |
| 29 |
AC DEAD LIBOŘICE |
1,44 |
| 30 |
Warriors of Greec |
1,44 |
| 31 |
Sokol Maleč |
1,43 |
| 32 |
Vysokov BOYS |
1,4 |
| 33 |
FC Olympic Athens |
1,38 |
| 34 |
SC Olmick Blue Uniform |
1,38 |
| 35 |
Olympiakos Thassos |
1,36 |
| 36 |
SK Sigma Korint Tigers |
1,35 |
| 37 |
Red Devil Untld. |
1,32 |
| 38 |
šílenci |
1,32 |
| 39 |
CC Santas Reindeers |
1,29 |
| 40 |
Mycenae FC |
1,27 |
| 41 |
Xeno |
1,25 |
| 42 |
Mythos FC |
1,23 |
| 43 |
S16 Zagorakis |
1,16 |
| 44 |
Olympiakos Luka |
1,15 |
| 45 |
FC Krocani |
1,14 |
| 46 |
VTJ Písek |
1,13 |
| 47 |
Butchers |
1,11 |
| 48 |
1.FC Moldava |
1,07 |
| 49 |
1. Fc Muší Oči |
1,07 |
| 50 |
SC Larissa City |
1,07 |
| 51 |
FC 11 ŠMIDLIPUPKŮ |
1,02 |
| 52 |
1. FC Rosice |
1 |
| 53 |
DarkCats |
0,99 |
| 54 |
SK Zbořtekobylisy |
0,97 |
| 55 |
FC SKOČ DO POLE |
0,97 |
| 56 |
Epidamnos |
0,93 |
| 57 |
Kings of The Underworld |
0,88 |
| 58 |
FC Vranovice |
0,87 |
| 59 |
AC Thessaloniké |
0,86 |
| 60 |
Fc HeToKe |
0,86 |
| 61 |
Agia Anna FC |
0,85 |
| 62 |
FK Rousínov |
0,83 |
| 63 |
AEK Athény |
0,81 |
| 64 |
1 FC KUNY |
0,78 |
| 65 |
Panathinaikos |
0,76 |
| 66 |
The Frozen Ones |
0,73 |
| 67 |
Troppau Boys |
0,72 |
| 68 |
Los rengiferos de Santa |
0,69 |
| 69 |
AC Teepeecee |
0,63 |
| 70 |
fc čáslav |
0,63 |
| 71 |
SK Fligl styl 1989 |
0,61 |
| 72 |
1.HFK Rokytnice |
0,6 |
| 73 |
Lex Lexassos |
0,57 |
| 74 |
OFI Kreta |
0,55 |
| 75 |
Los Olivos |
0,43 |
| 76 |
SK Blesk B |
0,3 |
| 77 |
AS Pireus |
0,23 |
| 78 |
Corinth Sailors |
0,07 |
Tabulka vstřelených gólů na zápas(vlevo) a obdržených gólů na zápas(vpravo)
| |
TÝM |
VG/Z |
|
TÝM |
OG/Z |
| 1 |
AFK Gladiátor |
4 |
|
AFK Gladiátor |
0,66 |
| 2 |
Y Gweilch SeiberNeteg |
3,66 |
|
FC Atény |
0,70 |
| 3 |
FC Atény |
2,99 |
|
1. Fc Ivančice |
0,71 |
| 4 |
1. Fc Ivančice |
2,82 |
|
Y Gweilch SeiberNeteg |
0,81 |
| 5 |
FC NAZRAN |
2.81 |
|
Incorencible circulo Panionios |
0,83 |
| 6 |
FC MEDION |
2.65 |
|
FC MEDION |
0,86 |
| 7 |
Pan. Bodybuilders GSS |
2,64 |
|
FC NAZRAN |
0,86 |
| 8 |
Incorencible circulo Panionios Fc |
2,6 |
|
FC Zakopalov |
0,87 |
| 9 |
Minoan summer |
2,6 |
|
Endyho andílci |
0,91 |
| 10 |
FC Zakopalov |
2,55 |
|
Panionios Šternberk CF |
0,91 |
| 11 |
Greece warriors Montana Rockets |
2,37 |
|
SC Totae |
1,03 |
| 12 |
Thermopýles FC |
2,13 |
|
FC Dalovice |
1,03 |
| 13 |
FC Acrpolis Gladiators |
2,11 |
|
Ducati |
1,06 |
| 14 |
Vysokov BOYS |
2,01 |
|
Panathinaikos F.C. |
1,08 |
| 15 |
Minoa FC |
1,96 |
|
Thermopýles FC |
1,13 |
| 16 |
Panathinaikos F.C. |
1,95 |
|
FC Svatí |
1,14 |
| 17 |
FC Olympic Athens |
1,93 |
|
SC Olmick Blue Uniform |
1,16 |
| 18 |
FC Ecko Untld. MG |
1,93 |
|
Sokol Maleč |
1,18 |
| 19 |
El Solferino Escuadra |
1,91 |
|
AC DEAD LIBOŘICE |
1,18 |
| 20 |
AC Kolínští kozli |
1,87 |
|
Fc Korfu |
1,20 |
| 21 |
Panionios Šternberk CF |
1,86 |
|
Greece warriors Montana R |
1,20 |
| 22 |
SC Totae |
1,84 |
|
Pan. Bodybuilders GSS |
1,24 |
| 23 |
FC Svatí |
1,8 |
|
Shooters |
1,24 |
| 24 |
FC Chotěboř |
1,77 |
|
El Solferino Escuadra |
1,25 |
| 25 |
Olympiakos Thassos |
1,76 |
|
Hanziliakos Athens |
1,26 |
| 26 |
Hanziliakos Athens |
1,75 |
|
FC Krocani |
1,26 |
| 27 |
FC Krocani |
1,75 |
|
FC Ecko Untld. MG |
1,26 |
| 28 |
Shooters |
1,74 |
|
šílenci |
1,33 |
| 29 |
Red Devil Untld. |
1,73 |
|
AC Kolínští kozli |
1,33 |
| 30 |
1. Fc Muší Oči |
1,73 |
|
FC 11 ŠMIDLIPUPKŮ |
1,34 |
| 31 |
SK Zbořtekobylisy |
1,73 |
|
Minoan summer |
1,37 |
| 32 |
1. FC Rosice |
1,7 |
|
Warriors of Greec |
1,37 |
| 33 |
Endyho andílci |
1,67 |
|
Minoa FC |
1,39 |
| 34 |
Butchers |
1,66 |
|
FC Chotěboř |
1,41 |
| 35 |
S16 Zagorakis |
1,59 |
|
CC Santas Reindeers |
1,45 |
| 36 |
SK Sigma Korint Tigers |
1,56 |
|
Olympiakos Thassos |
1,51 |
| 37 |
Fc Korfu |
1,55 |
|
Red Devil Untld. |
1,56 |
| 38 |
Xeno |
1,53 |
|
SK Sigma Korint Tigers |
1,60 |
| 39 |
Ducati |
1,48 |
|
Mycenae FC |
1,61 |
| 40 |
Olympiakos Luka |
1,48 |
|
1.FC Moldava |
1,61 |
| 41 |
AC DEAD LIBOŘICE |
1,47 |
|
FC Acrpolis Gladiators |
1,66 |
| 42 |
SC Olmick Blue Uniform |
1,46 |
|
FC SKOČ DO POLE |
1,70 |
| 43 |
Mythos FC |
1,43 |
|
FC Olympic Athens |
1,70 |
| 44 |
FC Vranovice |
1,43 |
|
Vysokov BOYS |
1,82 |
| 45 |
Warriors of Greec |
1,38 |
|
1. Fc Muší Oči |
1,83 |
| 46 |
FC Dalovice |
1,37 |
|
Butchers |
1,87 |
| 47 |
Sokol Maleč |
1,34 |
|
AC Thessaloniké |
1,89 |
| 48 |
CC Santas Reindeers |
1,31 |
|
DarkCats |
1,91 |
| 49 |
Mycenae FC |
1.29 |
|
Troppau Boys |
1,93 |
| 50 |
DarkCats |
1,26 |
|
S16 Zagorakis |
1,94 |
| 51 |
šílenci |
1,25 |
|
Olympiakos Luka |
1,96 |
| 52 |
VTJ Písek |
1,21 |
|
Mythos FC |
1,97 |
| 53 |
1.FC Moldava |
1,18 |
|
1. FC Rosice |
2,02 |
| 54 |
fc čáslav |
1,13 |
|
Los rengiferos de Santa |
2,08 |
| 55 |
SC Larissa City |
1,1 |
|
FK Rousínov |
2,15 |
| 56 |
Kings of The Underworld |
1,05 |
|
Fc HeToKe |
2,17 |
| 57 |
Agia Anna FC |
1,02 |
|
SK Zbořtekobylisy |
2,23 |
| 58 |
AC Thessaloniké |
1,01 |
|
1.HFK Rokytnice |
2,23 |
| 59 |
AC Teepeecee |
1 |
|
Xeno |
2,25 |
| 60 |
FC SKOČ DO POLE |
1 |
|
VTJ Písek |
2,26 |
| 61 |
The Frozen Ones |
1 |
|
Epidamnos |
2,28 |
| 62 |
Epidamnos |
0,99 |
|
fc čáslav |
2,30 |
| 63 |
1 FC KUNY |
0,97 |
|
The Frozen Ones |
2,33 |
| 64 |
Fc HeToKe |
0,97 |
|
1 FC KUNY |
2,35 |
| 65 |
FC 11 ŠMIDLIPUPKŮ |
0,9 |
|
OFI Kreta |
2,37 |
| 66 |
1.HFK Rokytnice |
0,87 |
|
Panathinaikos |
2,42 |
| 67 |
AEK Athény |
0,83 |
|
SC Larissa City |
2,47 |
| 68 |
FK Rousínov |
0,82 |
|
AEK Athény |
2,53 |
| 69 |
Panathinaikos |
0,82 |
|
AC Teepeecee |
2,55 |
| 70 |
SK Fligl styl 1989 |
0,81 |
|
Kings of The Underworld |
2,55 |
| 71 |
Troppau Boys |
0,79 |
|
Lex Lexassos |
2,57 |
| 72 |
Los rengiferos de Santa |
0,78 |
|
FC Vranovice |
2,65 |
| 73 |
Lex Lexassos |
0,67 |
|
Agia Anna FC |
2,95 |
| 74 |
OFI Kreta |
0,67 |
|
SK Blesk B |
3,00 |
| 75 |
Los Olivos |
0,61 |
|
SK Fligl styl 1989 |
3,22 |
| 76 |
AS Pireus |
0,4 |
|
AS Pireus |
4,28 |
| 77 |
SK Blesk B |
0,27 |
|
Corinth Sailors |
4,33 |
| 78 |
Corinth Sailors |
0,17 |
|
Los Olivos |
4,34 |
Umístění v TOP3
Dále jsem připravil tabulku týmů, které se umístily na prvním, druhém a třetím místě tabulky 1. ligy v celé řecké historii. Seřazeny jsou podle celkových bodů, ty jsou spočítány podle "vzorce" - 1. místo 3 body, 2. místo 2 body a 3. místo 1 bod. Jasným vítězem se stal tým AFK Gladiátor, který nedávno ukončil svou činnost. Na druhém místě se nachází jeden z bratrů Nývltových, konkrétně ten, který se stará o FC MEDION. Tenhle tým je však již několik sezón na ústupu ze slávy a další umístění na stupních vítězů asi jen tak nepřidá, což nahrává třetímu v pořadí a suverénovi poslední dekády - Y Gweilch SeiberNeteg. V téhle tabulce oproti té historické nebude dlouho trvat, než se ocitne před MEDIONEM, při pohledu na tabulku zrovna rozjeté sezóny ho překoná již na konci téhle sezóny. Na Gladiátora mu ale pořád schází dost velký počet bodů, takže musí jenom pokračovat nadále ve své výborné práci. Poslední zajímavostí je tým FC NAZRAN. Manažerovi bych navrhoval přejmenovat tým na „Věčně třětí".
|
|
Umístění v TOP 3 |
1. místo |
2. místo |
3. místo |
CELKEM |
| 1 |
AFK Gladiátor |
9 |
7 |
4 |
45 |
| 2 |
FC MEDION |
5 |
6 |
3 |
30 |
| 3 |
Y Gweilch SeiberNeteg |
7 |
3 |
1 |
28 |
| 4 |
1. FC Ivančice |
7 |
1 |
1 |
24 |
| 5 |
FC Atény |
1 |
8 |
3 |
22 |
| 6 |
FC NAZRAN |
1 |
1 |
12 |
17 |
| 7 |
Panionios Šternberk CF |
1 |
3 |
|
9 |
| 8 |
Hanziliakos Athens |
|
3 |
2 |
8 |
| 9 |
SC Totae |
2 |
|
1 |
7 |
| 10 |
El Solferino Escuadra |
|
2 |
2 |
6 |
| 11 |
FC Zakopalkov |
1 |
1 |
|
5 |
| 12 |
FC Svatí |
|
|
3 |
3 |
| |
Panathinaikos F.C. |
1 |
|
|
3 |
| |
Endyho andílci |
|
1 |
1 |
3 |
| |
AC DEAD LIBOŘICE |
1 |
|
|
3 |
| |
Shooters |
1 |
|
|
3 |
| 17 |
Pan. Bodybuilders GSS |
|
1 |
|
2 |
| |
Minoa FC |
|
|
2 |
2 |
| 19 |
Mythos FC |
|
|
1 |
1 |
| |
Fc Korfu |
|
|
1 |
1 |
A kdo byl nejčastěji bramborový, tedy čtvrtý? V osmi případech jím byl tým FC MEDION a v závěsu se šesti bramborovými je FC NAZRAN. Takže opět nadvláda Nývltů, otázkou je, jestli zrovna o tuhle nadvládu stáli. :)
Také mě na závěr zajímalo, jak si naše přední týmy vedly, když se probojovaly do finále Národního poháru. V počtu odehraných finále NP máme dva týmy, které vedou s velkým náskokem. Tím prvním je AFK Gladiátor, který odehrál 16 finálových zápasů. Z těhle zápasů dokázal 14 vyhrát, pouze dvě finále s tímhle účastníkem dopadly v jeho neprospěch. Na opačné straně je FC MEDION. Ten odehrál také vysoký počet finálových mačů, konkrétně 14, jenže jen ve třech případech dokázal vyhrát, dalších 11 skončilo neslavně. Nejvyšší úspěšnost vyhraných finálových zápasů má ale někdo jiný, a to Ivančice. Ty dokázaly vyhrát 7 zápasů ze 7, tedy 100% úspěšnost.
Pokud jste někde v článku objevili nějakou chybu nebo nesrovnalost v číslech, tak se ozvěte, těch čísel bylo tolik, že bych se nějaké té chybce vůbec nedivil.
|